לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 09:30
צלמית המשתמש של marijuana
  marijuana marijuana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי kikotw שמתחילה ב "marijuana"

מחשבים נידים לרוב הם רק אוסף של רכיבים שונים מחברות שונות וחברת האם אורזת את הכל ובונה מחשב לדוגמא DVD-ROM של טושיבה כרטיס מסך של ATI קרטיס קול של קריאייטיב רמקולים של JBL וכן הלאה... מה שאומר שאת ההכרה ברכיבי המחשב הם לא דווקא דרייבים של סוני.

ולכן זה אומר גם שאת רוב הרכבים האלה הקרנל לבד מזהה ומהסדרה 2.6 נוספו עוד הרבה דברים חדשים. לכן זה אומר שאם תתקין הפצת לינוקס על המחשב המחשב ירוץ טוב אבל יתכן מאוד שכמה דברים לא יעבדו מחוסר תמיכה לרוב תוכל למצוא לזה פיתרון עקיף או ישיר ע"י הורדת מודל (דרייבר בלינוקס) למה שאתה צריך אם מאתר החברה או ע"י צד שלישי.

לרוב חברות גדולות לדוגמא אינטל ATI HP נ'וודה אסוס ועוד נותנות גם תמיכה רחבה לשלושת הפלטפורמות

בתור מתחיל אני ממליץ לך את מנדרייק אבל תוכל גם להוריד Live-CD אין לי מושג איך לתרגם את זה לעברית אבל זה אומר שתוכל להריץ לינוקס מדיסק ומבלי להתקין על הכונן קשיח ותוכל לתת הצצה ראשונית למערכת הזאת

הגירסא של ההפצה הגירסא האחרונה של מנדריק היא 10.1 אם אני לא טועה אני אישית משתמש בדביאן.

לגביי כמה מקום זה תופס.
זיכרון RAM זה משתנה ביחס לפעולות שלך ולישומים שרצים ברקע.

זיכרון פיזי - הפצה מלאה כמו של מנדריק שזה נראה לי 4 דיסקים יכולה להגיע לגיגה וחצי אבל לך ממש אין צורך בהכל התקנה סטנדרטית שוקלת 400-800 מגה.

בהצלחה אחי

נערך לאחרונה ע"י marijuana בתאריך 19-11-2004 בשעה 09:32. סיבה: הוספת פרטים על תפיסת מקום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2004, 16:03
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kikotw שמתחילה ב "האם כדאי לי להתחיל ללמוד לינוקס?<"

לינוקס במחשב נייד זה סיפור... בדרך כלל כי מחשב נייד זה מחשבי מותגים, והם נוהגים לשים דברים שנתמכים רק אצלהם, ומפיצים את הדריוורים האלה עם מערכת הפעלה במיוחד למחשב. ככה לפחות היה אצלי בשני הניידים.
אז מהם הצלחתי להתקין, DELL דיי ישן, שעובד הכול, פרט לסאונד, של yahama. אני מניח שאם הייתי מתאמץ הוא היה עובד.
בשני, פוג'יטסו Amilo D, עובד לא רע בכלל. רק לפעמים עושה צרות. הקנופיקס לא מזהה הכול, צריך קומפיגורציה אחרי התקנה כדי שיעבוד נורמלי.

בקיצור- תנסה להריץ קנופיקס, אם הכול עובד- מעולה. אם לא, תשתמש בגוגל ללינוקס כדי לחפש ת' דגם של המחשב. בהרבה מקרים אנשים עם המחשב הנייד הבעייתי מפרסמים באינטרנט את ההצלחות והכשלונות שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר