לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2005, 08:51
  night-man123 night-man123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
ביטחון עצמי...

יש לי כמה בעיות בחיים..ואני מרגיש שאני מבזבז ת'חיים שלי..
ובואו אני יסביר לכם למה......
אז ככה..כיתה ו'.. הייתי חנון,הצעתי למישהי חברות,בכלל שאני לא מכיר,היא הייתה כוסית רצח,ולא הכרתי אותה בכלל,רק ידעתי ת'שם שלה,והיא סירבה.
בכיתה ז',התחלתי לצאת מהחנוניות,ולהיות עם חבר'ה אחרים,שיוצאים הרבה,שצוחקים,אנשים שאוהבים לעשות חיים..אבל אני עדיין נשארתי אותו ביישן,ואז היה כיתה ח'..ואז היה בר מצווה לאיזה חבר.. והייתה שם אחת.. מהשכבה..(עוד לא הכרנו את כל השכבה,זה היה בהתחלה של ז'),יפה לאללה,שנראיתה כמו מלאך באמא שלי,והיא התחילה איתי.. אז אני זרמתי איתה.ונהיינו ידידים טובים לאט לאט בביצפר ואז באייסי וכו'.. ואז לפעמים היינו מדברים בפלאפון..ואז הבנתי שאני מת עליה מעל הראש.. והייתי ביישן..אז הלכתי לאייסי,כתבתי שאני מישהו אחר,ואמרתי לה איזה אחד מח2 אוהב אותך.. ואז אחרי יום היא באה אליי ואומרת לי "אני יודעת שאתה הייתה באייסיקיו" והיא לא דיברה איתי יותר.. ואז אחרי שבועיים התחלנו לדבר כרגיל.. כאילו לא קרה כלום..ואני עדיין דלוק עליה,אז אחרי כמה חודשים טובים,רציתי להסתלבט עליה שהיא רוסיה,אז זייפתי שיחה שלי ושל חבר שלי,ושלחתי לה.. ואז היא שאלה אותו .. והוא אמר שזה זיוף,ואז היא שוב לא דיברה איתי.ניסיתי להתקשר אליה 100 פעם,ואחרי הפעם ה800000 השגתי אותה,והיא בכתה בטלפון ואמרה שהיא לא רוצה לדבר איתי כי אני כל הזמן משקר לה. ואולי אני מדמיין,אבל אני חושב שהיא אהבה אותי..
ומאז אני לא מצליח לדבר איתה..ובגלל זה ירד לי כל הביטחון העצמי,אני מחפש בכל הגוף שלי פגמים ודברים שליליים..וכל הזמן שאני יוצא עם חברים אנחנו מתחילים עם בנות חופשי..ואני מתחיל גם אבל אחרי שאנחנו כבר מכירים אני סגור כזה.. ואני צריך להתאמץ בשביל להיות פתוח..
ומאז גם אין לי טעם להתחיל עם בנות..ואין לי כוח לכל המשחקים האלה של בנים ובנות..
לפעמים כל חודשיים בערך יש לי שבוע שאני כל הזמן מדוכא,אני רוצה להיות לבד,אני חושב על דברים שליליים,אבל אני שמתי לב שהמוןן אנשים יש את זה וזה קשור איכשהו לגיל ההתבגרות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2005, 16:28
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
לדעתי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי night-man123 שמתחילה ב "ביטחון עצמי..."

לק"י

היא פשוט מרגישה שאתה משחק בה.אתה ממציא שיחות,משגע אותה,וקורא לה רוסייה.(עניין תמוה כשלעצמו..)היא מרגישה שאתה לא סגור על עצמך,ובגלל זה היא דוחה אותך.בכל מקרה הביטחון שלך אמור להיות תלוי בך,כי אם הוא יהיה תלוי באחרים הוא יתנדף בכל פעם שיגרמו לך להרגיש שלא בנוח.תאמין בעצמך.שנן את מידותיך הטובות,תעריך את היכולות הטובות שבך.זה לא אומר שאתה צריך להתחיל להתנהג כמו איזה בלון נפוח,אבל זה אומר שאתה צריך להיות מודע לעצמך.לא יודעת אם ההיא רצתה אותך או לא אבל עשית כל-כך הרבה בלאגן עד שזה הסתבך לגמרי.בכל מקרה תתחיל לאט-לאט,ואם משו לא מוצא חן בעינייך תשנה אותו,זה יהיה קשה אבל תאמין שאתה מסוגל.רק תזכור:אתה משתנה בשבילך-לא בשבילה או בשביל אף אחד אחר.בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 27-07-2005 בשעה 16:56.
ישן 29-07-2005, 00:39
  sum41_rulz sum41_rulz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
כנס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי night-man123 שמתחילה ב "ביטחון עצמי..."

תשמע..
לכל אחד ואחד יש תקופות לא הכי טובות..
במיוחד בגיל הזה גיל ההתבגרות..
אבל אני חושב שאין קשר לזה ולמה שכתבת ..
דווקא ממה שכתבת אתה נראה לי ממש עם בטחון..
אתה מכיר בנות, יוצא עם חברים, יודע להנות,
יש לי חברים בלי בטחון עצמי ותאמין לי שהם היו מתים להיות כמוך..
אתה ממש לא נראה לי חסר בטחון.
מה שכן, אולי אתה פשוט לא יודע לשמור על קשר.. או לא יודע להיות ישיר.
בגלל זה אתה מזייף שיחות וכו'
פשוט תלמד להיות ישיר. להגיד את האמת.
ולא להיות ילדותי ולשחק משחקים. אתה מבין אותי.
ואל תתבאס ממה שכותבים לך פה זה יכול רק לעזור, ובקשר לזה שאמרת שאתה לא יודע אם אפשר לתקן את זה..
אופי אי אפשר לשנות , גישה כן!!
בהצלחה!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר