לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2005, 23:07
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
אמממ...זה מאוד תלוי באופי הקורס..זה לא נושא אחד שאהוב אלי ואחד ששנוא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סטודנטים יקרים וסטודנטיות יקרות"

נגיד...היו לי קורסים במתמטיקה שאת ההיכרות הראשונה שלי(הטובה) עם החומר היתה שבועיים לפני המבחן...והיו לי כאלו שפשוט ישבתי מרוכז כל השיעור ואהבתי את החומר...

וגם היו קורסים במדעי המחשב...שחלק מאוד אהבתי ובכלל לא קראתי את החומר כי זה זרם בשיעור ולמדתי ככה יותר טוב...(זה גם מאוד תלוי במנחה)..והיו כאלו שפעם ברבע שעה מישהו היה צועק הפסקה...או שברגע שהיו מכבים את האורות בשביל לשים מצגת אז אנשים היו מתחילים להירדם...

אני עכשיו מחכה רק לפיזיקה..מעניין מה הולך להיות שם...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2005, 13:08
  StrAtoS StrAtoS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.03
הסבר
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מוקד שמתחילה ב "תגיד לי..אתה מסומם!?....כבר אני וחבר שלי ששנינו באותו המסלול קיבלנו פניות..."

הסיכוי זה אותו סיכוי כמו לעתודאי רגיל , 20% מהאנשים מקבלים תפקיד איכותי.
צריך ושלא תחשוב , ולא מתחשבים רק בציונים זה הולך גם על פי רעיונות אישיים ומבחני אישיות.

20% זה אומר שאחד מתוך 5 מקבלים תפקיד נורמלי של מהנדס , הרוב הגדול מקבלים תפקיד מסריח של הנדסאי.

שאלתי אם זה כדאי לקחת קורסים של אוניברסיטה הפתוחה בבית ספר , ואמרו לי שבכלל לא כדאי כי זה לא נותן כלום , כל מה שתסיק ללמוד זה כמו סמסטר אחד באקדמיה או מקסימום סמסטר וחצי.
פעם הציעו לי ללמוד בטכניון ובכיתה י"ב במקביל , ולא רציתי כי זה סתם ביזבוז זמן ולחץ יותר גדול , מי אמר שתצטרח את הנקודות הזכות האלה בעתיד בכלל ומי אמר שיכירו לך בהם באוניברסיטה נורמלית אחרת..? ברוב המיקרים לא יכירו לך בהם וסתם התבלפת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר