לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2005, 21:58
  Vנדל Vנדל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.05
סה"כ עבודת חיפוש פשוטה... :-)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "תשיב תשובה מלאה לטובת כל הגולשים... :)"

ה- pilgrim היה כינויו של הנוסע בערבות המערב (או-אז, בימות יישובה של אמריקה הבתולית) - משמע, מערבון.
עלעול קצרצר ברשימת המערבונים הכוללים את הכינוי, חיפוש ראשי התיבות "ל.ו." ברשימת הדמויות, ויאללה - לגוגל:

"You didn’t kill Liberty Valance. Think back, pilgrim..."

רק מרשימת השחקנים: ג'ון ויין (ארכיטיפ הקאובוי) , ג'יימס סטיוארט (הפוליטיקאי- "המערב החדש"), לי מרווין (הנבל), והבמאי (ג'ון פורד) אפשר להתעלף.

ואם בחידות קלאסיקה עסקינן, אז הנה משהו שמפיל לקרשים גם בפעם המי יודע כמה (וימחל לי האל, על העוול שב"עיברות" החופשי):

- אכפת לך להניח את הרובה? אז אעזוב.
- מה זה משנה? אתה ממילא עוזב.
- הייתי מעדיף שיהיה זה רעיון שלי.

נערך לאחרונה ע"י Vנדל בתאריך 28-07-2005 בשעה 22:16. סיבה: מלאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2005, 22:55
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אז בכל זאת אפרט קצת יותר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Vנדל שמתחילה ב "סה"כ עבודת חיפוש פשוטה... :-)"

ג'יימס סטיוארט הוא רנסום סטודארד עורך דין נחנח שמגיע לעיירה, ומתגורר אצל משפחת מהגרים גרמנית שבבעלותה מסעדה, ועובד לפרנסתו - כי כעו"ד אין לו פרנסה מספקת כשוטף כלים במסעדה. הוא לאט לאט מתאה בבחורה שעובדת במסעדה (וורה מיילס) שאינה אלא נערתו של טום דוניפון (ג'ון ויין) שהוא ה-גבר של העיירה, שגם היחיד שמעז קצת להתמודד עם ליברטי ואלנס - הפושע המפחיד (לי מרווין). ג'ון ויין "מאמץ" את סטויארט הנחנח, אף שהוא קורא לו בזלזול pilgrim.

בדוקרב אקדוחים שנכפה על ג''ימס הוא מצליח - אחרי שהוא נפצע - להרוג את ליברטי ואלנס, ושמעו יוצא כ"איש אשר ירה בליברטי ואלנס". אבל הוא לא מרגיש נוח עם זה שהוא כאיש חוק, דווקא קנה את שמעו כמי שקטל איש. לכן הוא מסרב להיות מועמד לקונגרס מטעם הטריטוריה.

ואז תופס אותו ג'ון ויין בחדר סגור, משכנע אותו, ומגלה לו את הסוד: Besides, Pilgrim. You didn't shoot Libert Valance. והוא מספר לו כי הוא זה שירה בפושע שניה לפני שהוא היה יורה בסטיוארט למוות. והוא מסכם: It was a cold blooded murder but I can live with that...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר