לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2005, 23:07
  sum41_rulz sum41_rulz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי כפתור שמתחילה ב "תודה לכם... שמע אחי...ההצללות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כפתור
תודה לכם...
שמע אחי...ההצללות לא ממש קשורות לעיפרון, אלא במיומנות שלך ושלך היד שלך למרוח.....מה שאני בא להגיד זה שעם כל עיפרון אתה יכול להגיע לרמות על, השאלה היא כמה אתה מוכשר לזה.....עצה שלי קח דף,קח עיפרון 6b או כל עיפרון שיהיה נוח לך לעבודה , ותתחיל לעשות עיגולים ולעבוד על הצללות ומריחות ......ובמיוחד במריחות תנסה להגיע למריחה חלקה ככל האפשר....זה הטיפ שלי , ככה לימדתי את עצמי חחחח......ודרך אגב זה שוב, עיפרון 6b ועיפרון צבע שחור....זהו לא מעבר לזה.....

תודה רבה... ממש יפה שאתה עונה לי ככה כי כבר שאלתי אותך כמה פעמים עם איזה עפרונות משתמשים..
אם הסורק שלי היה טוב והיית רואה עבודות שלי היית יכול לייעץ לי בדיוק מה לעשות.
אני מצליל עם העפרון ומורח עם האצבע או נייר טוואלט אבל אז כל הפנים נמרחות או שזה נראה כמו איזה כתם כזה וזה לא נראה אנושי... ואני כבר מיואש...
למרות שלפעמים זה נראה טוב אבל לא מספיק..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2005, 23:36
צלמית המשתמש של כפתור
  כפתור כפתור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי sum41_rulz שמתחילה ב "[QUOTE=כפתור]תודה לכם... שמע..."

הבנתי את הבעיה שלך.....אני מכיר אותה מצויין, את הקטע שבמקום למרוח נוצר כתם מעצבן שאי אפשר למחוק והלך הכל......המפתח פה הוא :עבודה בסבלנות ועדינות!!!! הרבה עדינות....שזה מגיע למריחות תנסה להיות הכי עדין בעולם .....עצה שלי קח דף טיוטה בצד ותעשה עם העיפרון שאתה רושם איתו כתם....סתם כתם ,אתה יודע תכין בתם עיגול ותצבע אותו, אבח שיהיה אטום ,הכוונה תלחץ מעט על העיפרון שיפיק ממנו את הגוון הכי ככה שלו,.....עכשיו אחרי זה קח את האצבע שאתה מורח איתה ובעדינות קח מהכתם הזה קצת "צבע".......עכשיו שהאצבע מרוחה בצבע תתחיל בעדינות להצליל את הציור....אבל בעדינות, בתנועות חלקות....זה אמור לעבוד מצויין!!!! =)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר