לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2005, 00:47
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
פעם חשבתם להיות חיה?

כמו שהכותרת אומרת פעם חשבתם להיות חיה אם הרעיון הזה בראש שלי כבר המון המון זמן כל אומנות לחימה (נראה לי) משלבות חיות (בכל אופן האומנות לחימה שאני לומד) יש עמידת סוס ועוד דברים עמידת חתול אף אחד פה בטוח שלא שאל למה... למה? כי הם הכי חזקות מי ירצה ללכת נגד אחר מטורף שנראה כמו שור 3 מטר לא משנה מאיזה צד תסתכל עליו או כמו כלב עם שיניים גדולות וגוף ענק כזה או כמו חתול זריר במיוחד קופץ לכל מקום ועושה דברים בלתי אפשריים אז חשבתי להיות חיה חח אולי נשמע מצחיק ולא הגיוני במיוחד אבל תחשבו אם הייתם חתול שקשה לראות אותו (כי הו דיי קטן) ועם שכל כמו שיש לכם היום איזה טוב זה היה? אם מישהו פעם חשב על דבר כזה דבר על זה פה וגם אם לא סתם תגידו מה אתם חושבים על זה? נשמע לי דבר ממש ממש טוב וחזק מאוד זה דיי קשה בכל זאת ללכת על 4 ושאנשים מסתכלים עליך זה מטורף ביותר! דברו על זה כאן נראה לאן זה מתפתח
חזרה לפורום
ישן 29-07-2005, 00:54
צלמית המשתמש של takay
  takay takay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל takay שלח הודעה דרך MSN אל takay
חחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "פעם חשבתם להיות חיה?"

אני מת להיות חיה אבל לא כמו שאמרת... פשוט להיות משו אחר אולי כלב בית לדעת איך ההרגשה אולי כמו ציפור לדעת איך לעוף אולי כמו אחד עם חוכות (זה לא ממש חיה) אולי דרקון (לא כמו מה שאתם רואים עכשיו הדרקון המסוכן עם גוך מלא והכל אלה יותר כמו הדרון של הסינים הנחש הזה) סתם מתוך סקרנות.. אך למרות הכל אני רוצה להיות בן אדם!!!!!!!! יש לנו את הדברים הכי טובים שזה:
1.ידע רב
2. שפה (בניגוד לקופים למשל שאין להם שפה ובגלל זה הם נורא אלימים)
3. אמונה
4. סקרנות
5. אהבת עולם (לאהוב את הדבריםשאתה רואה מרגיש לא משנה מה (למרות שאת את זה לכל אחד))
6. אהבת האנשים שאתה נימצא סביבם!
חחחח יצא ארוך לא?

חזרה לפורום
ישן 29-07-2005, 02:33
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי takay שמתחילה ב "חחחחח"

כן חחח הייתי רוצה להיות הרבה דברים גם כן כלב בית אבל אני מדבר על זה במושג האומנותי של הדבר כמו באומנות לחימה משלבים דברים של החיות הרי חיה זה חזק מאוד שהורגת אדם בלי בעיות (בן אדם ממוצע אפילו יותר מהממוצע) זה נשמע לי נהדר לא להפוך לכלב אלא להיות בן אדם! אך כלב בלב נתן לך דוגמא: אתה מעריץ את 50cent ומתחיל להיתלבש כמו שהוא מתלבש להיראות כמו שהוא נראה אפילו להישתזף (בשביל להיות ניגר-כושי) אפילו להיות כמו שהוא להיתנהג כמו שהוא מתנהג ודברים דומדים אבל בפנים אתה עצמך עם השכל שלך והכל ואותו דבר עם החתול מהירות שלו ציפורנים כמו שלו הכל חוץ מהשכל היופי וכל הדברים שאמרת שלבן אדם יש זה מה אני רוצה להיות כאילו להיות חתול אבל עם שכל של בן אדם ויופי של בן אדם!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר