לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2005, 05:28
  motaboy motaboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.05
המלצה חיבור רמקולים במקביל, התנגדויות... ?

יש לי מגבר סטריאו עם יציאות ל4 רמקולים.
על המגבר כתוב שאם אני מחבר 4 רמקולים בבת אחד כולם חייבים להיות 8 אוהם.
לכן, סביר להניח שבפנים כל אחד מהזוגות מחוברים במקביל (או שאני טועה?).

יש לי כרגע זוג מחובר, 6 אוהם כל אחד.
עקרונית, איזה התנגדות צריכה להיות לרמקולים נוספים כדי שההתנגדות הכוללת תהייה מתאימה למגבר?

חבל שלא הקשבתי בשיעורי אלקטרוניקה !

עריכה: אוקיי, בכל ערוץ המגבר צריך שני רמקולים של 8 אוהם, ובמקביל זה אומר 4 אוהם התנגדות.
אז אם הבנתי את הנוסחא נכון, הרמקול הנוסף צריך להיות בעל התנגדות של 12 אוהם, כדי ליצור התנגדות כוללת של 4 אוהם? (הרמקול הראשון הוא 6 אוהם כפי שכתבתי למעלה)

תודה לעוזרים!

נערך לאחרונה ע"י motaboy בתאריך 29-07-2005 בשעה 05:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2005, 09:07
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
משום מה זה לא עובד ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי motaboy שמתחילה ב "חיבור רמקולים במקביל, התנגדויות... ?"

קודם כל, למערכת שהיא "סטריאו" אין יותר מזוג רמקולים. זה משמעות המושג "סטריאו". היציאות לרמקולים נוספים שיש לך, הן מן הסתם יציאות סראונד, שלא מוציאות את ההספק המלא שמקבלים הרמקולים הראשיים.

שנית, גם אם אני טועה בהשערתי, ויש לך מגבר בעל יציאת סטריאו כפולה, לא צריך לעניין אותך המבנה הפנימי של המגבר. כתוב 8 אום? שים 8! אם תלך ישר ולא עקום, תמיד תגיע לאן שתרצה.

שלישית, החישוב שלך נכון, אם נניח שבכל ערוץ יש חיבור מקבילי לזוג רמקולים, וההתנגדות הכוללת המותרת היא 4 אום, הרמקולים הנוספים הם אכן 12 אום. אלא שבשביל לישם את התיאורייה, תצטרך להשיג רמקולים בעלי התנגדות של 12 אום, שאני די מסופק אם תמצא דבר כזה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר