לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2005, 08:47
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
המלצה בוקר טוב לכולם וסופשבוע קסום :))

בוקר טוב לכל הפורום !
אחרי שבוע ארוך ומפרך ש-לי אישית היה מאוד קשה כי הייתי בבית חולים (ואט אט אני מחלימה )
הבוקר קמתי עם חיוך גדול ושמחה ענקית מלווה בשירים שמחים וציפורים מצייצות (הרי לכם אידיליה )
אז רציתי להקדיש לכל הפורום שיר מקסים בתקווה שהוא יעשה לכם טוב על הלב ויוציא אתכם מכל באסה אפשרית, תהנו

R.E.M - Shiny Happy People

Shiny happy people laughing
Meet me in the crowd
People people
Throw your love around
Love me love me
Take it into town
Happy happy
Put it in the ground
Where the flowers grow
Gold and silver shine

Shiny happy people holding hands
Shiny happy people laughing

Everyone around love them, love them
Put it in your hands
Take it take it
There's no time to cry
Happy happy
Put it in your heart
Where tomorrow shines
Gold and silver shine

Shiny happy people holding hands
Shiny happy people laughing .

ובהזדמנות זו, כמובן שהנכם מוזמנים לספר על השבוע שלכם וכן להוסיף שירים שעושים לכם טוב על הלב

שתהיה לנו שבת שלום, לא לשכוח לשתות הרבה (מים !) והכי חשוב - שמרו על עצמכם !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 29-07-2005 בשעה 08:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2005, 14:29
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
שיהיה לכולם סופשבוע רגוע.. מהנה ומקסים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "בוקר טוב לכולם וסופשבוע קסום :))"

עבר עליי שבוע קסום..ממש נחמד.. אני מרגישה מצויין ומקווה שכולם ירגישו כך.. אוהבת את כולכם..
שרית.. אה... זה שיר שאני מאוד אוהבת:

Somewhere Only We Know

by Keane
I walked across an empty land I knew the pathway like the back of my hand I felt the earth beneath my feet Sat by the river and it made me complete Oh simple thing where have you gone I'm getting old and I need something to rely on So tell me when you're gonna let me in I'm getting tired and I need somewhere to begin I came across a fallen tree I felt the branches of it looking at me Is this the place we used to love? Is this the place that I've been dreaming of? Oh simple thing where have you gone I'm getting old and I need something to rely on So tell me when you're gonna let me in I'm getting tired and I need somewhere to begin So if you have a minute why don't we go Talk about it somewhere only we know? This could be the end of everything So why don't we go Somewhere only we know? Somewhere only we know? (break) Oh simple thing where have you gone I'm getting old and I need something to rely on So tell me when you're gonna let me in I'm getting tired and I need somewhere to begin So if you have a minute why don't we go Talk about it somewhere only we know? This could be the end of everything So why don't we go So why don't we go HmmmaaaAAAA.....Ahhhoooooo.... This could be the end of everything So why don't we go Somewhere only we know? Somewhere only we know? Somewhere only we know?
ישן 29-07-2005, 15:00
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שבוע מוזר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "בוקר טוב לכולם וסופשבוע קסום :))"

עבר לי מאוד מהר משום מה אבל אני לא זוכר שעשיתי משהו מיוחד =\
אממ טוב יום ראשון לא עשיתי הרבה אבל ביליתי זמן עם חברים שלי שאחד מהם התגייס ביום שני לגולני, יום שני הלכתי לקחת עוד מסמכים מהרופא בשביל הצבא, הפעם פטור ממאמץ, לא להעמיס על הכליות המכסנות שלי לא רוצים שיכאב לי או שהבעיה תחמיר נכון =)
אממ ביום שלישי חידשתי דרכון אולי אם יתחשק לי לצאת מעלטת הערפל שלי אני אעלה את התמונת פספורט ועוד כמה אפילו שאני לא פוטוגני חחח... יום רביעי ההורים שלי טסו לחו"ל והשאירו אותי אחראי אז כל מה שעשיתי היה לחטוף עצבים וכאבי ראש מאחים שלי, אבל עכשיו הם לא פה לקחו אותםם לישון אצל סבא וסבתא במושב ויש לי בית ריק עד יום ראשון =) ייאיי!
אתמול הייתי בעוד כינוס מתנדבים של המכבייה היה דיי משעמם קיבלתי כזאת תעודת הוקרה וסיכה, אחר כך הלכתי לפסיטבל גולדסטאר בתל אביב, אבל משום מה אחרי 15 דקות יצא לי כל החשק להיות שם אז תפסתי את הקו אוטובוס האחרון הבייתה, וזהו בערך כתבתי אימיילים לידידות שלי, שפה יש לי איזה בעיונת קטנה שמתפתחת אבל זה כבר נכתוב באשכול אחר...
וזהו =)

רחלי תרגישי טוב ושתהיה לך החלמה מהירה!
אני שונא בתי חולים, הם המקומות שהסיוטים שלי נוצרים בהם... לא רוצה להתקרב לשם אפילו (זה קצת בעייתי למישהו שצריך להיות במעקב שנתי אבל ניחא) מי יתן ולא נזדקק לשירותים של המקום שנקרא בית חולים

אז שיהיה לכולנו אחלה סופשבוע שבעולם
אם אין לכם מה לעשות אתם מוזמנים לבוא יש לי בית ריק,
יש גם וודקה וטקילה זולה (חחחח כל כך זולה שהיא באה בבקבוק פלסטיק) ורום, ומשם אפשר לעבוד

שלכם רועי
ישן 30-07-2005, 14:02
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תודה שוגר פאפס !
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "שבוע מוזר"

האמת היא שאני לא מכירה מישהו שאוהב בתי חולים, הלוואי שבאמת לא נצטרך להם .
הסיוט הכי גדול שלי הוא מהאינפוזיה, זו שקית שלא נגמרת וכשהצינורית בוריד כואב להזיז את היד !

אני מאוד אשמח אם תעלה לנו תמונה שלך, יהיה לעונג לראותך
בנוגע לבעיה שנקלעת אליה - אם תרצה לספר, אשמח לשמוע ולנסות לעזור .
תהנה מהבית הריק, רק אל תשכח לקרצף אותו לפני שההורים חוזרים (אל תהיה טיפש כמו חברה שלי בכיתה י"א שכמעט והצליחה להסתיר עקבות של נרגילה ואלכוהול, רק שאחד הידידים השיכורים שלה שכח בקבוק וודקה בכניסה לביתה ואחד אחר הצליח להפיל לה גחל סטאר על השטיח ) .

ישן 30-07-2005, 13:35
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
הרבה יותר טוב מהשבוע הקודם:)

היה לי שבוע טוב יחסית לשאר...
את תחילתו ביליתי כמו את שאר ימי החופש...
ביום רביעי נסענו לים. היה כל כך כיף! סוף סוף יצאתי קצת מהבאסה והתפרקנו והיה ממש כיף!
אבל כמובן שחייב להיות משו קטנטן שיהרוס את היום (למה זה היה חיב לקרות?!) , אבל בכל מקרה נהנתי.
ביום חמישי נסענו לעיר הבירה, והיה חם! חחחחח...
אבל חוץ מזה היה ממש נחמד, חבל שהיינו חייבים לחזור באותו יום.
כמעט פיספסנו את האוטובוס האחרון, ואחרי ריצה מאומצת מסביב לכל התחנה המרכזית הצלחנו להכנס ב-5 ל-12 לתחנה. כל הדרך הביתה שרנו, ושילמו לנו כדי שנשתוק..חחחחחחחחחח ,רק חצי שקל, אבל בכל מקרה....

וזהו.....
אז מקווה שהשבוע הזה יהיה לא פחות מוצלח מהשבוע שהיה.
שבוע טוב לכולם....

רינה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר