לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2005, 01:36
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
ממממ אני חולק על דעתו של המגיב הראשון.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי saka שמתחילה ב "למידת ג'ודו"

ג'ודו היא אומנות לחימה שדורשת גוף שמאומן לזה. זוהי לחימה שמזיקה לברכיים, במיוחד בגילך ומעלה.. כמו כן גם לכתפיים לגב ועוד. אני הייתי מציע לך להתייעץ עם רופא. ג'ודו יכול לשחוק לך את הסחוס בפיקת הברך מהר יותר מהקצב שזה אמור לקרות, ואלה כאבי תופת שלא הייתי מציע לך לקחת צ'אנס איתם.
אני לא אומר שזה לא אפשרי לחזור לג'ודו!! חס וחלילה.

אבל אם אתה רוצה משהו לגמישות, יש עוד המווון אומנויות לחימה שעובדות הרבה בגמישות.

לסיכום.. הייתי מייעץ לך להתייעץ עם רופא וגם עם מדריך ג'ודו מוסמך בוינגייט לגבי זה.

אין מה לעשות, הגיל עושה את שלו... אם אתה רוצה זאת ואם לא.
מקווה שעזרתי... ושמע, אני די בטוח שאתה יכול לחזור בלי בעיה לזה, אבל זה בהחלט נושא מסוכן (במיוחד ובמיוחד הברכיים) וכדאי שתתייעץ עם מישהו מוסמך

בהצלחה בהמשך הדרך.

חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 17:43
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
חלילה אני לא מזלזל ברופאים אבל!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "וגם"

בעיקר אני מדבר מתחום הקרטה, רופאים או אורטופדים לא ממש מבינים מה הולך באומנויות לחימה, הם רואים לפני העיניים מכות, ריתוקים, חבטות אלימות ותנועות חמורות לגב ולברכיים. יכול להיות שג'ודו ספורטיבי הוא כזה, אני לא יודע. אבל גם דעת מומחה צריך לדעת לקחת בערבון מוגבל.
לאחר פציעה שהיתה לי - לא קשורה לקרטה - הרופאים אמרו לי שאני כבר לא ארוץ לעולם ושכדאי לי מאוד אם אני רוצה להמשיך ללכת לשכוח מיד מהקרטה. אם הייתי נשמע לעצתם הייתי היום בכיסא גלגלים בלי יכולת תנועה. בהתחלה, במיטה כשלא הייתי מסוגל לנוע יותר מדי הייתי שוכב ומדמיין את עצמי עושה קאטות, לאט לאט הייתי עושה כיוונים של קאטות וכיום אני כמעט 100 אחוז פעיל בקרטה - בשיחה עם רופא מתחום רפואת הספורט הוא טוען שהתנועה והעקשנות לנוע הם מה שמנעו ממני נזק כבד יותר, כמובן שהכל מבוקר ואני יודע מה הגבול, אבל בעיני האורטופדים אני נס שאין לו הסבר!
אז אם כבר להתייעץ ברופא אז רק רופא מומחה ברפואת ספורט!
בהצלחה בהמשך ושבוע טוב
צור.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר