לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2005, 20:55
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
כללי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "נושא לדיון: אומנויות לחימה בתחום הספורט"

לדעתי לא טוב שזה ספורט אני בטוח שהרבה יחלקו איתי בזה אבל זה דעתי!, אני לא אוהב שגודו זה ספורט אולימפי בגלל שזה מקנה לאנשים ידע דוגמא- מישהו רואה טלוויזיה רואה ביטה יפה וואי מישהו הביא בעיטה יפה לבטן פצע את יריבו (בטלוויזיה) בא ומנסה את זה על אחד מחבריו בבית הספר, המאמן שלי ממש נגד דברים כאלה (לא העינין עם הספורט) הדבר שאתה בא אחרי אימון לומד משהו ואז מנסה אותו על חבר בהכל אופן זה עושה את האומנות הלחימה המודגמת בטלוויזיה שכל אחד יכול ללמוד ולראות תרגילים גם כאלה שלא צריכים לראות את זה כמו "ערסים" (לא היה לי מילה אחרת להגיד זאת) בכל אופן אני נגד! זה עושה את האומנות לחימה פחות מיסתורית פחות עיניין באומנות הזאת- זה דעתי!
חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 16:23
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
בוא נרגיע קצת...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "קראטה קיד צודק!"

אחרי שהרגענו אני יכול להגיד לך- ,אל תדבר שטויות על דברים שאין לך מושג מהם.
בואו נתחיל בזה שאם זה ספורט אז אי אפשר ללמוד מזה משהו שיהיה אפשר להשתמש בו ברחוב במיוחד לא בספורט אולימפי. אנשים מתאמנים שנים ואין להם בעיטה כמו שצריך אז למה שסתם מישהו יראה איזה בעיטה מהטלוויזיה ויצליח לעשות את זה? גם שאם הוא בכלל רואה Eurosport בכלל לא בטוח שהוא ערס מצוי.
ה-WTF (זרם מסוים בטאקוונדו) זה יותר ממה שרואים בטלוויזיה ובאולימפיאדה ,יש פומסא ,הגנה עצמית וגם יכול להיות שמאמן יחליט שהוא עושה קרבות עם חוקים שונים , מלמד איגרוף ,אפקידו (אייקידו קוריאני) ועוד כל מיני דברים שהם אפילו לא קרובים לספורט.
מה גם שאני מכיר מועדוני טאקוונדו שהם לא ITF ולא WTF אלא טאקוונדו מסורתי שזה משהו דומה בבעיטות והטכניקות אבל האימון שונה לגמרי.
אני גם נגד אומנות לחימה שהפכה לספורט אבל לפחות בארץ זה ספורט של אומני לחימה כך שאתה חייב ללמוד איך לבעוט טוב, פומסא ועוד כל מיני דברים כדי להשתתף בתחרותי, תלוי במועדון.
מה גם שלספורט יש יתרונות משלו: מהירות ,זריזות, טכניקה , כושר , עמידה בלחצים ועוד הרבה.

נ.ב
אני עושה WTF אז תחשוב לפני שאתה מפרסם משהו.
חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 19:00
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
לקראטה קיד
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "בוא נרגיע קצת..."

ישנם 2 אירגונים עולמיים לטאיקוונדו, אשר כל אחת פועלת בשיטה שונה ללימוד, אפילו התרגילים שונים שמותיהם שונים.
wtf- world taekwondo federation מלמדים טאיקוונדו בתור ספורט, שמי שיהיה ממש טוב יכנס לנבחרת ישראל וייצג באולימפיאדה.

itf- international taekwondo federation מלמדים טאיקוונדו מסורתי, עם שמות המהלכים בקוראנית(הדגש על השפה חשוב) ואינם מלמדים טאיקוונדו כספורט! אל כאומנות לחימה מסורתית קוראנית, ולהגנה עצמית.

אני מתאמן itf

ומלשביקו, לדעתי אתה צודק, אלו שמתאמנים לא בitf ולא ב wtf הם מתאמנים הכי מסורתי. למשל קבוצת taepoong (אם לא שמעתם תחפשו וידיואים באינטרנט,ואל תחשבו שהם רק קבוצת הופעות, פשוט יש להם מלא הדגמות באינטרנט) היא לא שייכת לשום ארגון אך מסורתית מאוד, אני חושב בעצם שרק קוראנים יכולים לקחת חלק בקבוצה זאת, אך יש עוד המון קבוצות כאלו. אבל אני גם אוהב להשתתף בתחרויות, תמיד אני לומד שם הרבה מאוד, לכן זה היתרון שבארגון גדול, יש המון תחרויות, ושוב, תחרויות זה לא הכול!!

נערך לאחרונה ע"י hwarang בתאריך 30-07-2005 בשעה 19:07.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר