לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2004, 14:24
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
טלוויזיה המלצות =]

שלום באתי להמליץ (שוב) על כמה טראקים נחמדים ששמעתי לאחרונה =].

Fatali - Faith - טראק ענק של פאטלי, מן אפלוליות כזאת נשמעת בטראק משהו חזק, הטראק יצא בקרוב עם הדיסק החדש שלהם (http://www.psyshop.com/shop/CDs/yoy/yoy1cd064.html).

Reflex vs. Side Effect - Jump טראק עם התחלה אפלה, לאט לאט מופיעה מלודיה שמשולבת עם אפוליות משהו נחמד מאוד =], מאלבום VA Sound Enforcers (קניתי אותו, אלבום מצויין).

Artax - Bouncing Cowboy - הטראק הכי חמוד בעולם!!! מתחיל במנגינה חמודה כזאת (סגנון של Void ) ולקראת הסוף מתחיל גטירה לנגן בסגנון של קוו בווים משהו חמוד ביותר, אני קניתי את האלבום שלהם וכשאני וחבר שלי שמענו את זה התחלנו להשתגע! טראק מצויין של האומנים האוסטרים..

G.M.S - Im Out - אחד מהטראקים החזקים שלו מזכירים את הסגנון של Eskimo עם ההחלפות של הבאסים וכמובן מושלב גם הסגנון הייחודי של GMS.

Safi Connection and Liquid Phase - טראק מדהים!!! אני יכול להשתגע כל פעם מחדש שאני שומע את הטראק הזה עם גיטרה חשמלית, קול עם דיסטורשיין ועליות מעולות!

Space Cat - Cat on Mushroom 2004 - טראק גדול (אומנם ישן) של ספייס קאט (ועם עזרה גם של Infected Mushroom).

C.P.U - Clone Army Version 2.0 - טראק דארק פסיי מושגע כמו כולם, אבל עם מלודיה יוצאת דופן.

Winter Demon - Suffication - טראק מפוצץ של ווינטר דמון, אתמול חבר שלי קנה את הדיסק שלהם VA Fear Psychosis - דיסק משוגע.

Violet Vision - Get You Closer - אלקטרוני, טראק חזק מאוד יחסית לסגנון, עם איש ששר ויולט ויז'ן אשפים בכאלה טראקים!

זהו להיום מקווה שנהנתם P:

נערך לאחרונה ע"י Nash בתאריך 18-11-2004 בשעה 14:26.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר