לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2004, 13:47
צלמית המשתמש של SnaX
  SnaX SnaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.02
תשובות :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gh99 שמתחילה ב "האם קיים מדריך לכרטיסי זכרון למצלמות?"

1. כיום - כל הכרטיסים החדשים נמכרים באותה מהירות , אפילו המהירות לא נרשמת על המוצר , כי כל המהירויות שוות.

2. איך בוחרים כרטיס זכרון ? מומלץ לקנות מחברות מוכרות בעלות אחריות להרבה זמן , ברור שאחריות לכל החיים עדיפה על אחריות של 10 שנים . כיום החברות השולטות בתחום הן : סאן דיסק שנותנת אחריות 5 שנים בד"כ , וקינגסטון שנותנת אחריות 3 שנים , הכרטיסים של שתי החברות האלה נחשבים הכי איכותיים.

3. איך שומרים עליו? תקרא את הדף שתקבל עם הכרטיס

4. האם עדיף שני כרטיסים של 256M על אחד של 512M? לדעתי עדיף , נניח שכרטיס אחד יתקלקל לך , וחלק מהתמונות יעלמו , זה פיתרון מצויין לגיבוי תמונות חשובות , כיום במצלמות ניתן להעביר תמונות מכרטיס אחד לשני בעזרת הזיכרון הפנימי של המצלמה.

5. היום האמצעי איחסון המסיביים עוד יקרים , אני הייתי ממליץ על כרטיסי זיכרון .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2004, 20:57
  RoieG RoieG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.03
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gh99 שמתחילה ב "האם קיים מדריך לכרטיסי זכרון למצלמות?"

קודם כל, עד כמה שזכור לי, כתבתי איזה מדריך בערך לפני שנה ומשהו על כרטיסי זכרון.
1. המהירות היא משמעותית. יש כרטיסים איטיים ויש כרטיסים מהירים. סנדיסק סטנדרטי כותב למשל במהירות של 900KB לשניה והסנדיסק אולטרא 2 כותב ב-10 MB לשניה. לא כל המהירות תבוא לידי ביטוי במצלמה שלך כי יש מצלמות שכותבות במהירות 1 MB לשניה ויש מצלמות שמצליחות לנצל 4.5 MB לשניה. אבל אין מצלמה שמגיעה ל-10MB לשניה כתיבה. (עדיין)
2. חברה מוכרת נחשבת אמינה יותר. ת'כלס החברה הכי גדולה היא סנדיסק ואחריה נמצאות לקסר, קינגסטון, טרנסנד וכו' ואח"כ כל שאר החברות הלא מוכרות שלא הייתי נוגע בהן בחיים.
3. שומרים אותו במצלמה או בקופסה. מרחיקים ממים ובעלי חיים. (הגיון, בן אדם).
4. אני הייתי מעדיף 2 של 256. אבל תלוי גם איזו מצלמה זו ומה גודל כל קובץ.
5. תקנה ג'יגה זיכרון. אבל ת'כלס, אמצעי אחסון נייד וכדאיותו תלויה באיזה מצלמה וכמה גודל כל תמונה. אם אתה מגיע למצב שאתה צריך 5 ג'יגה כרטסיים, א תקנה אמצעי אחסון נייד. אחרת תצרוב בחנויות צילום בסביבה בהנחה ואתה בחו"ל.

בברכה,
Nikon D300, Nikon 16-85 VR, Nikon 500 F/4 VR, Nikon 10.5mm fisheye, Sigma 120-300 F/2.8, Sigma 10-20, Nikon 85 F/1.8, Zeiss 85 F/1.4, Tamron 180 F/3.5 macro, Nikon 50 F/1.8, Nikon SB800 X 2 and some other toys...
צילום, קורס צילום, מאמרים בצילום

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר