לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2005, 16:43
  lover2 lover2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.02
התוכנית "גבר גבר" בערוץ 3

במקרה יצא לי להיתקל בתוכנית החדשה של ערוץ 3 בכבלים שנקראית "גבר גבר", מעין הגרסא הגברית ל"אמריקן טופ מודל" שמשודרת באותו הערוץ.
ואני שואל מה הקשר בין דוגמנות לבין צניחה חופשית ממטוס בתחתונים בלבד?! ואיך זה בדיוק גורם ל"שיתוף פעולה בקבוצה" - תכונה הדרושה בעולם הדוגמנות...
לדוגמנים הצמידו מעין דוגמן על עם טונה של ניסיון, רק מה... אף אחד לא ממש מכיר אותו
דוגמן העל הזה הפך לפתע למ"כ אקי אבני בגירסא האמריקאית ל"טירונות" ותיזז את המתמודדים
שיתפשטו ויתלבשו שוב ושוב.

רציתם תככים ומזימות?... אז קיבלתם: מי היה מאמין שכל הרוע יוצא כשגברים הולכים לעשות ביחד שופינג (או לפחות זה מה שיוצרי התוכנית חושבים...). וכשהבנים מביאים לחדר המלון בלילה בנות ונהנים מסתבר שההפקה כולה עומדת בסיכון (נו באמת?!...).
ושוב אני שואל מה הקשר בין דוגמנות לבין הקפצה של המתמודדים בשעה 2:30 לפנות בוקר בשביל "צילומי פתע" כאילו מדובר בהתרעת מחבל.

בקיצור רף תוכניות המציאות יורד לשפל עמוק ואפילו המתמודדים והמנחים כבר יודעים שזאת בדיחה אחת גדולה ושהקשר בין התוכנית למציאות הוא מקרי בהחלט!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.bravotv.com/images/Manhunt/inner_hdr.jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 19:02
  shai-li shai-li אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.02
ראיתי כמה פרקים של התוכנית כששידרו אותה בסטאר-וורלד: תת רמה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lover2 שמתחילה ב "התוכנית "גבר גבר" בערוץ 3"

חיקוי (בערך) עלוב ביותר לטופ מודל הבאה.
אחרי שהרגילו אותנו לסטנדרטים יחסית גבוהים של משימות צילום מעניינות, מתמודדות עם כמה רבדים ((בדרך כלל)) ושיפוט הגיוני - הרי שבתוכנית של הגברים אין שום דבר מכל אלו.
ממה שאני זוכרת מהפרקים שעוד איכשהו ראיתי משיעמום - ניפו שם מתמודדים בשרירותיות מוחלטת. יש בקושי שני שופטים שמחמיאים לכל אחד אבל גם קוטלים כמה בלי סיבה הנראית לעיין - הם אפילו לא מסבירים את הבחירה שלהם!
הדבר היחידי שעוד איכשהו היה אמור לעניין את הצופים בבית הייתה כרמן אלקטרה השפנפנה, אבל היא מופיעה בערך שלוש דקות בכל פרק -בהגזמה פראית-.

תוכנית משעממת ורדודה אם תשאלו אותי, תחסכו מעצמכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר