לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 13:46
  eelbaz eelbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי big danny שמתחילה ב "צריך המלצות על מקומות בילוי באמסטרדם"

לפני שבוע חזרתי מהולנד , ישנתי באמסטרדם .... ואפשר להגיד שהכי הרבה נהנתי שם מהמסיבות .
הם יודעים להפיק מסיבות ברמה !
הייתי במועדון שיחסית לא נחשב שם מי יודע מה , קוראים לו ESC (אסקייפ) זה מועדון עם 3 קומות
ובגלל שבאותו יום היה ליין של אופנה עם תצוגת אופנה הכרטיס עלה לי 30 יורו (155 ש"ח בערך)
חוץ מזה יש שם הרבה בתי קזינו , והמון חנויות עם "מציאות" (מחירים זולים) , אם תגיע לאזור של הכיכר המרכזית (דאם סקוור) אז יש שם שדרה של חנויות באורך כמה קילומטרים , כדאי לך לעשות שם סיבוב.
בקשר לקופי שופס אין לי מושג כי לא נכנסתי , אבל חבר שלי נכנס ואמר לי ש 4 ג'ויינטים עולים 12 יורו
אז תכין את עצמך למחירים האלה .
חוץ מזה כדאי לך גם לצאת מחוץ לאמסטרדם , כי זאת עיר ממש ממש ממש קטנה !

שיהיה לך טיול נעים , ובהצלחה . ואם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לשאול

נערך לאחרונה ע"י eelbaz בתאריך 01-08-2005 בשעה 13:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2005, 17:11
  eelbaz eelbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
זה נכון .
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי big danny שמתחילה ב "קופי שופ אני יודע אחד טוב שזה..."

מסיבות מתחילות מוקדם וגם נגמרות מוקדם , בסביבות השעה 2-3 בלילה כבר סוגרים את כל המסיבות שם , וזה לא כי משעמם , אלא בגלל שיש חוק אירופאי שמונע את המשך המסיבה .
לפי מה שהבנתי זה בגלל שלא רוצים שאנשים יקומו לעבודה "הפוכים" או לא יקומו בכלל ,כי המסיבות שם הם בכל ימות השבוע , וזה גרם פעם לבעיות . וגם כדי שלא יסתובבו שיכורים ברחובות בשעות כאלה . (שאלתי שם הולנדית באחד הפאבים וזה מה שהיא אמרה לי)

אני יכול לחפש לך אתר שיש בו עידכונים לגבי מסיבות . אבל זה ממש מיותר
כי לכל מקום שתלך ותיכנס (אפילו מקדונלדס) יש בפינה של הדלפק הזמנות למסיבות הכי טובות בעיר , כמובן שיש גם סלקציה .
פשוט תיכנס לכל מיני חנויות ותראה כבר איזה מסיבות יש

נערך לאחרונה ע"י eelbaz בתאריך 01-08-2005 בשעה 17:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר