לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2005, 17:20
  Big_White Big_White אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Big_White
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "חחחחחחח..."

תאכלס אני לא יודע למה כי כשה אני רואה מחירים המחיר לא גדול בהרבה ישלי S2G

אצל בארט זה גם לא ממש עובד

ואצלו גם החיבור לחשמל לא תקוע באמצע החיים ! ושסתם מפריע לזרימת אוויר חראבינה ויש לי מארז כמו שלך עם חלון חרא של חלון הוא מכוער ואיכות בתחת עכשיו אני רוצה לימכור את הפטיפון שלי כי גם ככה המחט עולה פול אז אני רוצה ליקנות מאוררים של TT כמו שלך ו עם ישאר מאורר עוצמתי מאוד לקירור שלי
כי יש לי מאוור ג'נרי מסריח שלא מזיז לי את השיערות בביצים
רעש לא מעניין אותי כי בלילה אני מכבה את המחשב אימא מזיינת את השכל
אז אני לא יודע מה ליקנות דרך אגב יש לי TT PIPE 101

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2005, 18:16

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

המממ המאורר שאני רוצה ליקנות הוא 110 CFM ו הרבה מאוד דציבלים עם אני לא טועה זה 55+ דציבלים
עם אבא שלי לא היה מפגר הוא היה עדיין עוב במיפעל למתכת שם היה להם אלומיניות לייזר הכללל
בקירור הזה הצלעות ממש צמודות ככה שצריך מאורר עוצמתי כדי לאורר את הסטאף הזה
נכון לעכשיו אני לא מרוצה מנו כי הוא עולה הרבה כסף 190 הקירור ועוד 100 מאורר טוב
עדיף ליקנות קירור מים P-: חח אולי בעתיד
מי שמתקוון ליקנות בעתיד קירור כשה אל תיקנווו בבקשה!
האיכות שלא גרוע אני מאמין שאפשר להוציא ממנו ביצועים משהו בן *ונה אבל צריך ליקנות מאורר עוצמתי ורועש
דרך אגב אני מחפש משהו חזק ורעש לא מעניין אותי רעש הקירור זקוק לזרף אוויר חזק מאוד
בעעע אני כל כך מצטער שלא קניתי קירור מים כי היה לי מספיק כסף חשבתי שאני לא יהיה מרוצה מהקירור מים
הינה אחלה קירור והוא גם זול Thermaltake AquariusII

נערך לאחרונה ע"י Big_White בתאריך 04-08-2005 בשעה 18:35.
ישן 04-08-2005, 19:25

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי system_x שמתחילה ב "..."

אני באמת לא יודע למה זאת הייתה החלטה של הרגע האחרון באתי לדאלבאיוב הזה שאלתי אותו עם יש לו SILENT TOWER לא היה לו אבל היה לו את זה אז לקחתי
טוב נו עם כבר יש את הקירור הזה אז צריך לסיים אותו בליקנות מאורר חזק מאוד ועם הוא ימשיך ליהיות חרא אז פשוט אין מה לעשות
כן קראתי את התגובה שלך הפצ'ים באמת עוזרים ומתקנים את הבאגים או שזה גרוע כזה כמו שהיה ?
תודה
שמע הקירור שלי עךה 160+ בפנדה אז אצלו זה 190 לא היה לי יותר מזה הבאתי לו את כל מה שנישאר מהמזכורת
אז ככה שהקירור של ארמלייט עולה אצלו 200+
בהתחלה כשה קניתי את המארז היה שם גם זאלמן 120 מילימטר רציתי ליקנות אותו המוכר אמר לי שהוא לא מקבל את זה חזרה עם זה לא מתאים אז לא קניתי וזה באמת לא התאים כי המארז די קטן

נערך לאחרונה ע"י Big_White בתאריך 04-08-2005 בשעה 19:29.
ישן 04-08-2005, 15:55
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
חחחחחחח...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "המממ.......... street legal..."

עובד מדהים בחצי השעה הראשונה + -... לא בא לי למחוק... עדיין מחכה לאיזה פתרון...

לך עובד?

לאילוש יש: NF7
לי יש: NF7 S2
לך יש? NF 7 S2G

כולנו נדפקנו עם אביט... חבל שלא לקחת איזה לוח של אסוס... כמו של ברט למשל... האפשרויות אצלו מדהימות וכל האבזור... אומנם קצת מיותר אבל בכל זאת אסוס!!!

וראיתי עוד כמה עם לוחות אביט על בסיס NF7 שלא עבד להם הסאן אנראס...

עידכונים אין... הביוס שלי הכי מעודכן כולל הדרייברים שכבר שנים לא יצאו חדשים (יותר מחצי שנה... ).

ד''א לגבי סטריט לגאל... משחק ללא מטרה... המירוצים בסוף בליגה החוקית מאוד מאוד קשים... לא הצלחתי לעבור... החלק המעניין במשחק הוא כמובן הרכבת הרכב הגיי מציאותית...

השיא שניתן להגיע להספק עם רכב במשחק זה האוטו הזה של שרירים אמריקיים (הנעה אחורית) לא זוכר מה שמו... ניתן להגיע איתו ל 900 כ''ס שזה מטורף!!! גם עם ה PRIME ניתן אבל השליטה של הפריים הרבה יותר גרוע... אני לא ממש זוכר איך עושים את המנוע עם 900 כ''ס אבל נראה לי בלוק עצמו של בריים וכל השאר של רכב השרירים האמריקאי... כמו כן תכוון שם דברים את INTAKE ו EXHAUST החלקים האלה... אחד מהם ל 10 והשני - 10 תבדוק מה ואיך מוסיף...

ומשאבת דלק או יותר נכון ברז דלק תכוון... תבדוק כל פעם הספק... זה הכל נראה לי... משחק דיי כיפי...

ואם אתה כבר בקטע של NFSU2 ''תקנה'' STREET RACING SYNDICATE כתבתי על המשחק פה ודיי אהבתי אותו... אז תנסה הוא שווה לדעתי (עברתי אותו כבר... יחסית קצר)

רצי.
ישן 04-08-2005, 15:56
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
חחחחחחח...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "המממ.......... street legal..."

עובד מדהים בחצי השעה הראשונה + -... לא בא לי למחוק... עדיין מחכה לאיזה פתרון...

לך עובד?

לאילוש יש: NF7
לי יש: NF7 S2
לך יש? NF 7 S2G

כולנו נדפקנו עם אביט... חבל שלא לקחת איזה לוח של אסוס... כמו של ברט למשל... האפשרויות אצלו מדהימות וכל האבזור... אומנם קצת מיותר אבל בכל זאת אסוס!!!

וראיתי עוד כמה עם לוחות אביט על בסיס NF7 שלא עבד להם הסאן אנראס...

עידכונים אין... הביוס שלי הכי מעודכן כולל הדרייברים שכבר שנים לא יצאו חדשים (יותר מחצי שנה... ).

ד''א לגבי סטריט לגאל... משחק ללא מטרה... המירוצים בסוף בליגה החוקית מאוד מאוד קשים... לא הצלחתי לעבור... החלק המעניין במשחק הוא כמובן הרכבת הרכב הגיי מציאותית...

השיא שניתן להגיע להספק עם רכב במשחק זה האוטו הזה של שרירים אמריקיים (הנעה אחורית) לא זוכר מה שמו... ניתן להגיע איתו ל 900 כ''ס שזה מטורף!!! גם עם ה PRIME ניתן אבל השליטה של הפריים הרבה יותר גרוע... אני לא ממש זוכר איך עושים את המנוע עם 900 כ''ס אבל נראה לי בלוק עצמו של בריים וכל השאר של רכב השרירים האמריקאי... כמו כן תכוון שם דברים את INTAKE ו EXHAUST החלקים האלה... אחד מהם ל 10 והשני - 10 תבדוק מה ואיך מוסיף...

ומשאבת דלק או יותר נכון ברז דלק תכוון... תבדוק כל פעם הספק... זה הכל נראה לי... משחק דיי כיפי...

ואם אתה כבר בקטע של NFSU2 ''תקנה'' STREET RACING SYNDICATE כתבתי על המשחק פה ודיי אהבתי אותו... אז תנסה הוא שווה לדעתי (עברתי אותו כבר... יחסית קצר)

אגב אתר להורדת פ'אצ'ים ותוספות לסטריט לגאל: http://slc.hsw.hu/info/index2.php?info=news
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר