לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2005, 00:58
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "מבקש מידע על הנינג'יטסו"

אני לא יודע על הקוגה ריו, ועל השוני או אם היא בכלל שונה מהבוג'ינקאן, אבל "זרם", או שיטת הבוג'ינקאן, שיטה שהתפתחה מתשעה זרמים שונים בנינג'וטסו, תשעה בתי ספר, על ידי טקאמצו משהו..

עכשיו
מה זאת אומרת איך מתאמנים?

במה מתאמנים? hand to hand, כלי נשק שונים (חרב, מקל, מקל קצר, סכין, חבל.. ועוד ועוד), דגשים על כושר, עבודה בסוגי שטח שונים...

קרבות בנינג'וטסו?
שמע. קרב זה קרב בכל מקום. הדרך שאתה נותן את המכה זה מה שמבדיל בין אומן לחימה כזה או אחר.

וחס חלילה חס חלילה!
אין ניקוד בנינג'וטסו
ואין תחרויות. תודה לאל, זוהי אומנות מסורתית tip top, שברובה (לפחות בישראל) לא התחילה להתמסחר.

(אשמח לקבל תיקונים. נכונים הפעם )

חזרה לפורום
ישן 06-08-2005, 14:19
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
אתה צודק.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ninpo שמתחילה ב "מה יהיה?!"

סתם רציתי להגיד את המילה טיפ טופ
חח סתם אני צוחק
זוהי אומנות מסורתית שהכניסו אליה אלמנטים חדשים, כמו התמודדות בקרב סכינים ברחוב (כמובן שזה שונה מקרב סכינים מסורתי שלימדו בנינג'וטסו לפני שנים רבות). אבל הי, זה כל העיניין בנינג'וטסו. בדיוק אותו דבר קרה כשהומצא אבק השריפה והנשק החם. הנינג'ות לא נשארו מאחור, והתאמנו גם בנשק חם.

ואני ממש לא יודע אילו תשע שיטות אילו. אני חושב שזה רשום באחד מספריו של מאאסקי הצומי. (אני חושב שאחת השיטות היא קנג'וטסו)

וכן אתה צודק, זו הייתה באמת טעות, לא כל תשע השיטות שהרכיבו את הבוז'ינקאן היו שיטות נינג'וטסו כאלו או אחרות. אבל גם לא כולם היו דברים אחרים..

חזרה לפורום
ישן 10-08-2005, 11:09
  Gabora Gabora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי full metal שמתחילה ב "אתה צודק."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי full metal
סתם רציתי להגיד את המילה טיפ טופ
חח סתם אני צוחק
זוהי אומנות מסורתית שהכניסו אליה אלמנטים חדשים, כמו התמודדות בקרב סכינים ברחוב (כמובן שזה שונה מקרב סכינים מסורתי שלימדו בנינג'וטסו לפני שנים רבות). אבל הי, זה כל העיניין בנינג'וטסו. בדיוק אותו דבר קרה כשהומצא אבק השריפה והנשק החם. הנינג'ות לא נשארו מאחור, והתאמנו גם בנשק חם.

ואני ממש לא יודע אילו תשע שיטות אילו. אני חושב שזה רשום באחד מספריו של מאאסקי הצומי. (אני חושב שאחת השיטות היא קנג'וטסו)

וכן אתה צודק, זו הייתה באמת טעות, לא כל תשע השיטות שהרכיבו את הבוז'ינקאן היו שיטות נינג'וטסו כאלו או אחרות. אבל גם לא כולם היו דברים אחרים..

שלוש מתשע הזרמים של הבוג'ין קן זה זרמים של נינג'יטסו(לא כולל קנג'יטסו[נראה לי])
חזרה לפורום
ישן 06-08-2005, 16:48
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NickNameT45 שמתחילה ב "מבקש מידע על הנינג'יטסו"

הנינג'יטסו מורכב מתשע שיטות.
השיטות היו של נזירים, סמוראים ושל משפחות שונות ביפן שפיתחו אומנויות משלהן.
לנינג'יטסו בסיס מסורתי.
כל אומנות לחימה שמגדירה את עצמה כשימושית צריכה להתפתח עם השנים ולגדל ענפים לתחומים החדשים ובכך להתאים עצמה לתקופה.
המתאמנים בנינג'יטסו נוטים להאמין שהאצומי יודע אותם.
אנחנו משלבים באומנות כל מה שרק אפשר.
שים לב שזה מאוד תלוי במאמן שמלמד.
אם למשל המאמן לומד בנוסף לנינג'יטסו אייקידו, יהיה דגש רב עם בריחים והוא יאיר לנו על מקומות מסויימים שהנינג'יטסו לא מאיר עליהם.
בסופו של דבר בנינג'יטסו יש הכול, אך הוא עובד על בסיס מסורתי לגמרי שאותו לומדים המתחילים.
בכל מקרה, הנינג'יטסו המסורתי לבד קטלני מספיק ונותן מענה הולם לכל מתקיף שמגיע מהרחוב.
חזרה לפורום
ישן 12-08-2005, 13:00
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
תשע שיטות
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי SVS1 שמתחילה ב "הנינג'יטסו מורכב מתשע..."

אמנויות לחימה שמתפתחות ולומדות ומשתנות ומעתיקות וכו' וכו' נקראות MMA ובעברית אמנות לחימה מודרנית.. מישהו החליט שהנינג'יצו יהפוך לכזה ובכך ימכר יותר טוב לצרכן. היות ושיטות מסורתיות לא כללו הכל לכן היה צורך להשלים אותן ממקורות אחרים. כך יצא שאנשים רכשו מיומנויות בכמה שיטות. כך עשה גם טאקמצו, המורה של הצומי הסוקה (ראש השיטה) של בוג'ין קאן.
אלא הן השיטות השייכות לבוג'ין קאן 6 הראשונות נלמדות 3 האחרונות לא ידועות לאיש כנראה, שימו לב ששתיים מאילו שהן לא ידועות הן בעצם נינג'יצו, כלומר בבוג'ין קאן נלמדת רק שיטה אחת של נינג'יצו מתוך 6 אחרות.

1) Togakure Ryu Ninpo

2) Gyokko Ryu Kosshijutsu

3) Koto Ryu Koppojutsu

4) Kukishinden Ryu Happo Hikenjutsu

5) Shinden Fudo Ryu Daken Taijutsu

6) Hontai Takagi Yoshin Ryu Jujutsu

We are also influenced by the following Ryu-ha:

Gikan Ryu Koppojutsu

Gyokushin Ryu Ninpo

Kumogakure Ryu Ninpo

קנג'וטסו זו טכניקת לחימה בחרב, לא שם של שיטה, שיטות שונות של קנג'וטסו....
חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 13:51
  קוגהנינג'ה קוגהנינג'ה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
פיגוע קוגה נינג'ה

קוגה נינג'ה נבדל מבוג'ינקאן ואסכולות נינג'וטסו אחרות בכך שאין בו אומנות או מסורת יש בו רק עקרונות שעברו במשך הדורות ושעלייהם אפשר להתבסס במצבים בהם ניתקל בתקופה הנוכחית
אין התאמה או לקיחה מאומנויות לחימה אחרות כיוון שהקוגה נינג'וטסו מגיע עד לקצה גבולות הגוף מבחינה לחימתית - נעשה את כל הנדרש בכדי לנצחבלי מגבלות רגשיות או כללי תחרות!
נתחיל ללמוד לחימה, הישרדות, והתגנבות על כל מובנייהם מהחומר הבסיסי המקביל לקראטה וג'ודו, חומר מקביל לצופים, ומשחקי מלחמה
דרך הגנה עצמית נוסך ג'וג'וטסו, פיינטבול וצייד
ועד ניצול כל משאבי הגוף והסובב לצורך הישרדות
אין אומנות אין יופי אין זמן לכל היופי, אין עמידות מיותרות, אין מכות מוזרות. החומר גם ככה עצום
החומר עצום במיוחד עם נקדיש רק פעמיים בשבוע לשעת אימון
אם לשם נושבת הרוח שלך תכנס לאתר
http://www.ninjitsu.co.il
ותתעניין במועדון באיזור מגוריך

בברכה
אמיר - חגורה שחורה בקוגה נינג'יטסו ישראל
חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 16:02
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
הזוי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קוגהנינג'ה שמתחילה ב "קוגה נינג'ה"

ציטוט:
שאין בו אומנות או מסורת יש בו רק עקרונות שעברו במשך הדורות

נשמע לי צורם

ציטוט:
אין התאמה או לקיחה מאומנויות לחימה אחרות

ציטוט:
נתחיל ללמוד לחימה, הישרדות, והתגנבות על כל מובנייהם מהחומר הבסיסי המקביל לקראטה וג'ודו, חומר מקביל לצופים, ומשחקי מלחמה
דרך הגנה עצמית נוסך ג'וג'וטסו, פיינטבול וצייד

כלומר בקוגה בעצם המציאו את הגלגל.. נראה לכם אמין? ולמה להשתמש בכל השמות של האמנויות האחרות שבכלל לא מושפעים מהן...
חוץ מזה שהמורה הראשי של קוגה בישראל הוא בעל רקע נרחב בשיטות לחימה ישראליות כך על פי האתר ומעניין אם הוא לא מושפע מהרקע שלו.

אין לי שום דבר כנגד השיטה הזו אבל לספר כל מיני סיפורים הזויים.. נו באמת.. ואולי סוף סוף תגידו מאיפה זה בא! כאילו באמת ולא איזה סיפור.. קוגה זה איזור ביפן שהיו בו עשרות משפחות של נינג'ה.. להגיד אני עושה קוגה נינג'יטסו זה כמו להגיד אני עושה איגה נינג'יטסו.. (אני עושה איגה נינג'יטסו אבל לפחות נדמה לי שאני יודע לאיזו משפחה זה היה שייך) אז? זה רחב מידי..

דרך אגב באותה נשימה אני אגיד שגם המקורות של בוג'ין קאן הם מוטלים בספק.. (כך שמעתי)

השאלה מה אתם מחפשים מקום להתאמן בו ולעשות דברים נחמדים או לדעת מעבר.. אם רק מקום להתאמן אז אל תתייחסו... אני פשוט עברתי שלב מאז שאני התחלתי להעביר את החומר הלאה..

נ.ב
היופי הוא בעיני המתבונן.. אז להגיד שאין יופי זה עניין סובייקטיבי סתם עוד נושא למחשבה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר