לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2005, 17:27
צלמית המשתמש של ךופה
  ךופה ךופה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.03
הקטע המגעיל יותר הוא זה :
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "אכן תמונה קשה, זה עצוב מה..."

אני חזרתי הביתה וראיתי אותו לא ככה, הכוונה "שלם" יותר...אז אמרתי לעצמי שאני אכנס ואביא את המצלמה...
נכנסתי הביתה, שתיתי משהו ואכלתי (ממש תיאבון קיבלתי... תכף תבין איזו טעות זה היה לאכול), ויצאתי עם המצלמה.
איך שאני יוצא, אני קולט איזה אחד מגיע, צועד ברגל, מכיוון תחילת הרחוב, אז אמרתי לעצמי שאני אחכה וכשהוא יעבור אני אצלם...קצת פאדיחות לצלם דבר כזה ובו בזמן לדמיין איך זה נראה למישהו מהצד...לא ?
בכל אופן, אני כזה מחכה, מסתכל לצד השני, כאילו אני מחכה למישהו...
אני קולט אותו, מחזיק בריכת ילדים מתנפחת על הראש, צועד לכיוון החתול, לא מסתכל אפילו מטר לפניו...
פתאום רעש של קווטש, אני לא יכול אפילו להסביר איך זה נשמע... פשוט גועל נפש !!!
אתה קולט את ההוא פתאום מסתכל, חוטף את השוק של החיים שלו (ו...דרך אגב, הוא היה עם כפכפים !!!) מתחיל למלמל "אויייי", "איכססס", ולאט לאט מדדה משם ובו בזמן מנגב את הכפכף על האספלט...
אני פשוט הייתי בשוק, גם מהבנאדם וגם, איך לא, מהרעש הכל כך כל כך מבחיל... יוווו.... זה מהדהד לי עד עכשיו בראש....
התקרבתי לפגר, ואתה קולט הכל הכל "חדש" ו"נקי"... הכוונה לא מלוכלך מפיח מכוניות...לא מאבק... כלום, לבן בוהק, ממש נוצץ... והחלטתי לבצע את הצילום למרות הכל...
אני מתכופף, תופס זוית, מכניס הכל לפריים - וכל הריח... אוי אלוהים הריח... (גם "חדש" ממש...)
כמעט הקאתי את הנשמה שלי על הכביש...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2005, 19:18
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב "וזה מפי עוד אחד מה"מקובעים" פה, נכון ?"

תלוי למה אתה קורא "מקובע"
אני אוהב תמונות איכותיות, עם צבעים בוהקים ועדיף של ציפורים.
כן - אני מקובע. אולג ואלרואי יודעים שאותי קונים בתמונה חדה חדה של ציפור. ממש קל.

אבל יש תמונות עם ערך צילומי ויש תמונות בלי ערך צילומי.
כל תמונה אמורה לעורר רגש כלשהו - ובזה הצלחת.
אבל התמונות לא מעבירות תחושה כלשהי (חוץ מגועל), אינן באיכות מדהימה או בקומפוזיציה מיוחדת ובסה"כ די בנאליות. אפשר להאשים גם אותך ב"קבעון", ברגע שראית אובייקט שיכול להיות מענין - צילמת בלי הרבה מדי מחשבה (ככה זה נראה לי - יכול להית שאני טועה).

אני מתנצל מראש אם פגעתי - כי זו לא הכוונה. פשוט לא ראיתי ערך בתמונות ולפי התגובות הבאות - כנראה שאני לא לבד.

בכל מקרה - אני מברך על האינסטינקט של לרוץ הביתה להביא את המצלמה. אני בד"כ מתעצל ומתחרט על זה ....

ישן 01-08-2005, 00:54
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לכל המקובעים שקראו "אורגיש"..."

מילה במילה.
חשבתי שיש דבר שנקרא חופש הביטוי.

הבחור הזהיר שמדובר במוות, ושהתמונות קשות.
אז שאף אחד לא ירכב פה על גל ה"איכס, זה לא המקום".
כל אלה שכותבים "איכס פה ושם" - למה נכנסתם?
לא יכלתם לכבוש את הסקרנות? זה באמת לא מכובד כלפי עצמכם לזרוק עליו ככה את כל ההערות הגאוניות שלכם.

זה ממש מרתיח את הדם!
אליאור - אם אתה בעל קיבה רגישה, למה נכנסת לאשכול שכתוב במפורש שלא מיועד לאנשים אלה?!

טוב, עדיף שאני ארגע לפני שאני אכתוב דברים שאני אצטער עליהם - אז לכל המגיבים נגד, זה לא היה במקום בכלל לדעתי!

ישן 01-08-2005, 09:31
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לכל המקובעים שקראו "אורגיש"..."

רגע, למה ביקורת חיובית כן ושלילית לא ? לדעתי האישית - אין לתמונות האלה שום ערך צילומי (כמו גם להרבה תמונות אחרות כאן), אני לא מבין את המניעים של הצלם לצלם ולפרסם תמונות מהסוג הזה. אפילו ערך תיעודי אין כאן - כולנו רואים מספר לא קטן של חתולים מתים ברחובות ישראל מדי יום, אין בזה משהו חדשני או יוצא מן הכלל. כמו שאני רואה את זה - הצלם פרסם את התמונות כדי להגעיל, אז בבקשה, זאת בדיוק התגובה שקיבל.

על אותו משקל - מותר לי לפרסם תמונות פורנוגרפיות בפורום (אם נניח שצילמתי מספר כאלה ויש לי את כל זכויות היוצרים שבעולם), תחת אזהרה בכותרת ? חופש הביטוי, לא ?

האזהרה בכותרת אינה פותרת את הצלם מהאחריות למה שהוא מפרסם ומהפעלת שיקול הדעת לפני הפרסום.

ציטוט:
פעם אחרונה שאני רואה מישהו מגיב לתוכן הצילום בשלילה, בטענה כי "אין לו מקום בפורום הזה" לאחר שנכנס על אחריותו הבלעדית, חרף כל האזהרות.

אחרת מה ?

ישן 01-08-2005, 05:25
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב ""חיים שנקטפו". זהירות !!! תמונת מוות קשה !!! לא לבעלי קיבה רגישה !!!"

מצטרף לזיו,

מבחינתי האשכול מתאים לפורום צילום כל עוד הצלם רואה בו מתאים.

ךופה ראה לנכון להעלות את התמונות האלו לפורום וזכותו המלאה לעשות זאת (לדעתי), הוא הקפיד להזהיר אותנו שהתמונות קשות לצפייה עוד לפני הכניסה לאשכול ולכן כל מי שנכנס עשה זאת בידיעה שהתמונות אינן קלות לצפייה.

אני נכנסתי, ראיתי במה מדובר, עצמתי עיניים חלקית עד שעברתי את התמונות וקראתי את השאר

יש כאלה שיפריעו להם תמונות עירום וכאלה שיפריעו להם תמונות על דת וכאלה שיפריעו להם תמונות עם X ולכן יש להודיע על כך כבר בכותרת האשכול (כמו שעשה ךופה) ומי שלא מתאים לו שלא ייכנס.

תומך בךפוה.

ישן 01-08-2005, 18:05
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
פיגוע תשמע
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב "סליחה ?! על סמך מה לנעול !?"

קודם כל אל תתקיף אף אחד!!!
אני אגיד מה שאני חושב על התמונות ואתה תגיד מה שאתה חושב על התגובות!
אבל אף פעם אל תגיד דברים על אחרים!

אם אתה חושב שאני צריך ללכת לפורום של פיג'מות זאת זכותך אבל יש גבול להעלבה שאתה יכול לגרום-אתה יכול לחשוב כך אבל אתה לא צריך לכתוב את זה!

פורום צילום הוא פורום לתמונות שראויות שיציגו אותן!
התמונות שמוצגות לעיל לא ראויות כלל-הן גרמו אך ורק לרוב הצופים באשכול לחלחלה ולגועל!

בבקשה ממך-אנא תמנע מהצגת תמונות אלו בהמשך בפורום זה ובכל פורום אחר בפרש ובכלל!

תודה מראש
אליאור!

נ.ב.
אני גם בעד נעילת האשכול ויותר מזה-מחיקתו כליל!
תמונות אלו לא ראויות להצגה בפורום זה אלא באתר זה -www.rotten.com

תודה מראש (שוב)
אליאור!

ישן 01-08-2005, 18:54
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב "בסדר, אדון "200 הודעות פלוס"... אתה זה שיקבע שיש למחוק את האשכול ויבנה חוקים חדשים"

ילדודעס, מה קרה פה?
כבר אמרתי קודם שהאשכול הזה לגיטימי לחלוטין, וכי אני לא מוצא אותו מיותר.

איך הספקתם לדלג על ההודעה שלי ושוב לפתוח את הנושא?
כל מי שקיבל חלחלה, עשה זאת על אחריותו בלבד שנכנס לאשכול המסומן בסימן
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/new_icon_adults.gif]
, שלא לדבר על שם האשכול, אשר לא משתמע לשני פנים.
מקווה שכל ילד רך, זך ובתולי למד את הלקח שלו, שבפעם הבאה שיש סימני אזהרה, הם לא סתם שם...

ואם צריך, אני אקפיץ את האשכול הזה פעם ביומיים כדי שיהיה בראש הדף למען לא יהיה אחד שלא יראה את שנכתב פה!

וואלה, אפילו הייתי נועץ אותו למעלה לו יכולתי.
חוצפה של אנשים!
אני לא מבין את זה...

ישן 01-08-2005, 20:19
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב ""חיים שנקטפו". זהירות !!! תמונת מוות קשה !!! לא לבעלי קיבה רגישה !!!"

תמונות מזעזעות הן חלק חשוב מאמנות הצילום, במיוחד כשמדובר בתמונות עיתונות - מי שביקר בתערוכת צילומי העיתונות הנבחרים World Press Photo ראה שחלק גדול מהן קשה ועוסק בזוועות המלחמה.
לא תמיד קל לצלם תמונות כאלו ולפעמים בשביל לתפוס פריים קשה צריך להיות עם ביצים מעופרת...
אחמד ג'דאלה, צלם של סוכנות רוייטרס צילם תמונה שאולי היא הצילום של החיים שלו, שניות אחרי שנפצע מפגז של טנק, ורגע לפני שפינו אותו הוא לחץ על הכפתור וצילם תמונה מגובה הקרקע מנקודת המבט של הפצוע, כל כך יחודית בגלל שהיא בלב ההתרחשות ושונה מכל תמונת מלחמה של צלם עומד שמתאר אחרי ההתרחשות:
http://www.maxppp.com/img/ahmedjadallah.jpg
התמונה קידמה אותו להיות אחראי צילומים של כל המזרח התיכון.

יחד עם זאת אני חושב שגם אם התמונה נועדה לעורר את המודעות לבעלי החיים שנדרסים בכביש, התמונה לא מעבירה היטב את המסר, אופן הצילום לא משכנע מספיק שזו לא סתם פורנוגרפיה. הייתי מנסה ללכוד בזוית הפריים גם איזה רכב מהיר בתנועה.

ישן 05-08-2005, 17:18
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי yoni_la שמתחילה ב "אולי די????? אנשים, אתם די..."

יוני, אף אחד פה לא צריך לרדת לרמה הזו.

אלב מה לעשות שיש פה טרולים (!) כמו אליאור שסתם באים לזיין ת'שכל (סליחה על הביטוי) ולא להגיב לצילומים. אליאור בכלל אי פעם פירסם פה תמונות, אגב?
מי הוא אותו ילד קטן וחצוף שמבקר אחרים, קובע שהצילומים שלהם גרועים, דורש לנעול את האשכול ועוד על הדרך מתחצף ככה לפותח האשכול?
זו תופעה שצריך לעקור מן השורש, ונושא האשכול והתמונות של החתול הדרוס כרגע הן בכלל לא העניין!!

ההתנהגות הזו ממש לא מקובלת!
ךופה קיבל הרבה תגובות שליליות מאנשים, כמו למשל ארנון, להם הוא הגיב בצורה יפה ומכובדת והסביר את הדיעה שלו. אבל אליאור סתם בא לעשות פרופגנדה ולריב.
זה לא מקובל עלי באופן אישי.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר