לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2005, 20:14
  tomer_daniel tomer_daniel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רפי כחלון שמתחילה ב "האימיול לא מוריד כרגיל!לא מצאתי את השאלה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רפי כחלון
שלום!.קודם כל לא מצאתי את השאלה הזאת בשום מקום!.אז ככה-היה לי אימיול 5.2 והיה לי בו 3 הורדות והוא הוריד סביר ,ואחר כך חבר שלי אמר לי תוריד אימיול5.3 שהיה לך יותר מהר ואני כמו דפוק הקשבתי לו ועכשיו שהתקנתי ,הקבצים נשארו( "בו 3 הורדות")ועכשיו הקבצים האלו לא יורדים לפעמים יש 100בתים מהירות ואני לא יודע אם בכלל קבצים אחרים יוכלו לרדת! אז בבקשה תענו לי ,ואל תגידו לי תבדוק בשאלות ........

אנא ממך, כתוב נכון: לא eMule 5.2, אלא LioNetWork's eMule 5.2, רק לדיוק!
בקשר לבעיה שלך, כנראה שLioNetwork ניסו או הצהירו על שיפורים בגרסא החדשה של הeMule שלהם, אך כנראה כחלק מהשיפורים הם יצרו באגים, שמאטים את תהליכי ההורדה ואת המחשב.
נסה eMuleים אחרים: www.emule-project.net , זוהי גרסא מדהימה, או לחילופין: www.warezfaw.com או www.lala.co.il
בחר לעצמך, אך אישית אני ממליץ לא לשחק יותר מידי עם שינוי גרסאות, משמע, אל תתקין את הגרסאות של כל האתרים (כדי לראות מי הטובה ביותר) על אותו Windows. התקנות מרובות של אותה התוכנה ולאותה התיקייה נגמרות (בד"כ) במחשב איטי במיוחד, שמנצל אחוזים רבים מהCPU שלו להפעלת התוכנות שהותקנו מספר פעמים, וחבל...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:37

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר