לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 19:27
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
איך להתמודד?!

אולי ההרגשה שאני מרגישה עוברת כרגע ברובכם, אבל לי אין דרך התמודדות עם המצב שנוצר בתקופה האחרונה.
אני מרגישה שכל זה כבד עלי, ואני אפילו לא יכולה לעזור לי או לאחרים.
אז ככה..
לאלה בינכם שעקבו אחרי ההודעות שפה, בוודאי זוכרים שיש לי חברה אנורקסית. המצב לא רק שהוא לא משתפר אלה רק מחמיר. היא ניסתה לחתוך את עצמה לא פעם, ובפעם האחרונה היא כמעט סיימה בבית חולים.
מישו מהמשפחה הקרובה מעורב עם המשטרה, בגלל מישו חסר חיים שהגיש תלונה. אבל כנראה לא מספיק להגיש תלונה ולהרוס את החיים, צריך גם לאיים בלי הפסקה בטלפון. בקיצור המצב בבית קשה בטרוף, כל הזמן מתח.
חברה אחרת שלי, חתכה ורידים, בגלל רגע משבר אחד, וזו לא פעם ראשונה.
ובנוסף לדברים האלה גם המצב האישי שלי, שאני מעדיפה לא לפרט עליו, וכל מיני דברים שאני מגלה על...

ובכללי אני מרגישה גרוע. אני לא יודעת איך לעזור לאנשים שכל כך קרובים אליי..וזה גורם למצב להיות יותר גרוע.

אני לא מבקשת שתגיבו, פשוט רציתי לפרוק קצת ממה שעובר עלי...

נערך לאחרונה ע"י O.r בתאריך 01-08-2005 בשעה 19:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2005, 20:02
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
תראי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "איך להתמודד?!"

דבר ראשון שצריך לעשות, זה לחזק אותך, דבר ראשון לא בורחים מהכל, רק לוקחים רגיעה זמנית לבד בשקט לחשוב, אם אפשרי תרדי עם חברות לאילת לכי לכינרת תשכירי חדר במלון קרוב, להתרחק קצת מהבית, אם זה לא אפשרי כרגע ואת חייבת להיות זמינה ולהשאר בסביבה, תיקחי לך שעה שעתיים ביום אני בטוח שתוכלי לפנות, תמלאי לך אמבטיה במים נעימים תיכנסי לתוכה ותחשבי תנתקי את עצמך מהעולם, אולי זה בולשיט אבל שקט נפשי ורוגע אף פעם לא מזיקים, קודם כל תירגעי את תטפלי בעצמך לאט לאט צעד אחרי צעד, על החברה האנורקסית אם עוד לא הגבתי כנראה שכל מחסן התשובות שלי כבר נאמר, אבל אם זה יעזור אני מוכן לרשום הכל גם עוד 20 פעם ויותר, הריפוי זה תהליך עצמי, רופא הוא לא מי שמרפא אותנו הוא רק עוזר ותומך בגוף בזמן שהוא מרפא את עצמו, ועד שהחברה לא תבין לאן מוביל השביל הזה שהיא בחרה, לצערי הדרך לפנייה מלאה תלאות ומכשולים רבים, (לא יודע מה יש לי מהלשון הציורית אבל אני חושב שזה נעים יותר מאשר מילים חותכות וקרות..) אין הרבה שאפשר לעשות, לפעמים היד המושטת קצרה מלהגיע וגם החבל אינו מספיק ארוך ואז האדם שזקוק לעזרה לו חייב לטפס ולעשות מאמץ בכוחות עצמו עד שיגיע לנקודה ממנה נוכל לעזור לו...

בעניין המשטרה, זה עובד לשני הכיוונים, הגישו תלונה אפשר להגיש תלונה בחזרה, הטרדות טלפוניות הן עבירה פלילית לשמה.

כדי להרגיע את המצב בבית אין לי הרבה עיצות, אבל שוב כל הקטע של השנטי יכול לעבוד, מדיטציות מקלחות ארוכות קטורת, וכל מיני דברים שנותנים הרגשה טובה בלב, כל אלה יכולים אולי לעזור או לפחות להקל במקצת,

החברה האחרת שחתכה ורידים ברגע משבר, שוב אותו סיפור, לא לברוח מהבעיות הן רק רודפות אחריינו יותר, היא צריכה להבין את זה בעצמה כדי שיהיה אפשר לעזור לה, כי מה שעושים עכשיו בלעזור בזמן רגיעה זה לגלגל סלע לראש של הר ולחכות שיפול כדי שנגלגל אותו שוב במקום לשים איזה משהו שיעצור את הסלע מלפול לשם שוב, (כמו הסיפור של הטיטאן פרומיתאוס) ריפוי מתחיל מבפנים,

המצב האישי שלך, אולי את מעדיפה לא לפרט, אבל בדרך כלל ומניסיוני יותר טוב שכן תפרטי, לספר למישהו להוציא את זה מהלב, זה לא חייב להיות פה בפורום זה לא חייב להיות בבית, זה לא חייב להיות עם חברה, זה יכול להיות כלב או חתול או אפילו סתם דובי ששוכב אצלך בחדר, אבל תורידי את הדברים מהלב, כי יש גבול כמה שאפשר להבליג ולבלוע ולהחזיק, ובסוף הכל יתפרץ ממך כמו מהר געש, וכמה שפחות לבה (הדברים) שתחזיקי בתוכך הנזק יהיה פחות גם הוא.

מצטער אם נשמעתי פה כמו איזה מטיף הודי לדת של בודהה, פשוט עם כל העומס והלחץ שאת והסובבים אותך נתונים בו כרגע זה מאוד חשוב לשמור על קור רוח רוגע וצלילות דעת, רק ככה תצליחי לפתור את הבעיות,

ותזכרי שגם אחרי הלילה הכי חשוך וקר, השמש זורחת ויום חדש מתחיל
(הקרדיט לצערי לא מגיע לי ולצערי הרב יותר איני זוכר למי הוא כן מגיע)

רועי

נערך לאחרונה ע"י DefendeRoE בתאריך 01-08-2005 בשעה 20:04.
ישן 02-08-2005, 19:10
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
תודה רבה לך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "תראי"

דבר ראשון תודה רבה רבה.
דבר שני, יש המשך לכל התקופה "הנפלאה" הזו. זה התחיל בזה שנאבדה לי שרשרת של מגן דוד שקיבלתי לבת מצווה שלי, ומאז, 4 שנים , לא הורדתי אותה אפילו פעם אחת. אני לא יודעת למה בדיוק אבל הרגשתי שזה המשך לכל התקופה הזו. אולי זה כי אני בנאדם מאמין, ואני חושבת שדברים כאלה לא קורים סתם. אתמול יצאנו ואיך שהוא, שזה סיפור נורא מסובך, נאבדה לי מצלמה ומפתח שהיה בתוכה.הדבר היחיד שאני חשבתי עליו כשזה קרה היה, שה' יודע למה הוא עושה את זה, אבל אני לא מבינה למה. וזהו...ככה ממשיכה לה "השמחה"... עוד שבוע וחצי אני טסה עם אמא שלי לרוסיה. מי שמכיר אותי יודע כמה שאני לא רציתי את הטיסה הזו. אבל אתמול, בפעם הראשונה מזה חודשיים, אני רוצה לטוס. אני מרגישה שאני חייבת להתנתק מכל מה שהולך פה.
אנחנו , החברות, נוסעות ביום חמישי לאילת, במיוחד כדי להרגע מכל המצב שיש פה.
זה הדבר הכי טוב שיכול להיות לכולנו עכשיו.
אני לא מרימה ידיים ולא עוזבת הכול, אני מנסה כמה שיותר להרגע ולחשוב בראש צלול איך עוזרים לכל האנשים שאני כל כך אוהבת, הבעיה שזה לא תמיד מצליח, או יותר נכון כמעט שלא.

בקשר לחברה האנורקסית שלי, המשפט על החבל והיד הקצרה מייצג בדיוק את מה שהולך. הבעיה היא שהיא לא מתכוונת לעשות שום דבר כדי להוציא את עצמה מזה. עשינו כל דבר אפשרי כדי לעזור לה, וכמו שאמרת היידים שלנו קצרות מדיי.

בקשר לחברה השניה, שלחו אותה לבית החולים כי התחילה לה אינפקציה רצינית במקום שבו היא חתכה את עצמה, ומשם שלחו אותה לפסיכולוג. היא בעצמה אומרת שזה הדבר שהיא הכי צריכה עכשיו, אולי זה יוריד ממנה את כל העול שיושב עליה ויהיה יותר טוב..אמן אמן..

אני דווקא מסכימה איתך שצריך לקחת הכול בשאנטי כזה ולהשאיר זמן להרגע, כך שאני לא חושבת שאתה מוזר

ואני באמת מקווה שהשמש תזרח ליום חדש שיהיה הרבה יותר טוב מהחודשים האחרונים....

ישן 02-08-2005, 20:43

אין בעד מה תמיד שמח לעזור =)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "תודה רבה לך"

אני בנאדם לא מאמין, אבל גם לא שולל קיום תופעות שהמדע עדיין לא יכול להסביר, צריך עוד זמן לחקור... אבל חוקי ההגיון אומרים שכל דבר קורה מסיבה מסויימת (מה שנקרא בפיסיקה חוק הפעולה והתגובה), אפשר לקרוא לזה אלוהים או גורל זה לא משנה אותה הגברת בשינוי אדרת, אמונות תפלות אומרות שאם נאבד משהו אז הופכים כוס על פיה על יד חלון וזה עוזר לאבדה להמצא, אולי זה בולשיט אבל גם לא מזיק, אני מאחל לך שתמצאי את השרשרת במהרה.
חופשה ברוסייה ממש לא נשמעת לי גרועה, (טוב אבל אני קצת משוחד, פרטים אני חושב בקרוב)
ואילת, אילת זה מצויין! תהני!! תשאירי את כל הצרות מאחורייך, נקי את הראש תירגעי, אל תעשי יותר מידי שטויות גם, לא צריך שתחזרי עם צרות חדשות ;-) אבל תהנו שם ושמרו על עצמכן, את הטיול לרוסיה, משפט טוב לחיים זה לנסות לראות את חצי הכוס המלאה, בטוח שלא כל הטיול משעמם ונוראי, וגם אם הוא כן, לך יש יכולת להשפיע ולשנות אותו, ובמקרה הכי גרוע את יודעת שתוך כמה ימים את שוב בבית, תנסי להנות, את בת אדם נהדרת שאת אוהבת כל כך הרבה ובאה מרצון טוב לעזור לכולם, אז מגיע לך קצת חופש להנות הלא כן?

אל תדאגי יהיה בסדר =)
מקווה לשמוע רק בשורות טובות

רועי
ישן 02-08-2005, 15:25

הקטע זה שאף אחד לא באמת רוצה להתאבד,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "יש משהו שאני לא מצליח להבין.."

החיים הם מתנה, הם דבר מדהים ויקר, וכל אחד ואחת לא משנה כמה החיים קשים ורעים אליו, לא באמת רוצה לגמור אותם, בנאדם שמגיע למצב שבו הוא רוצה להתאבד זה מישהו שקורא קריאה אחרונה ונואשת לעזרה ותשומת לב שהוא זקוק להן מהמערכת,
יש משפט שאומר אין דבר העומד בפני הרצון, אם בנאדם באמת רוצה לשים קץ לחייו אין דבר שיעצור אותו, אבל העניין הוא שלא כולם רוצים לפנות ל"פתרון" או יותר נכון למוצא הבריחה הסופי הזה, החיים הם דבר יקר ולא משנה כמה רעים קשים כואבים ונוראים הם, ולפעמים אלה שחותכים את עצמם, פשוט מנסים להעביר את הכאב, מעדיפים את הכאב שבחתך מאשר הכאב שבלב, האמת גם בלחתוך ורידים יש עניין רוחני במקצת, שכן זהו ניתוב של כאב.
ואז מה אם הם עושים את זה לתשומת לב? זה אומר שלא צריך לתת להם אותה? אם בן אדם מבקש תשומת לב יש לכך סיבה ויש לו זכות מלאה לקבל אותה, לא מתחשק לך לעזור לו ולתת לו את מה שהוא צריך אל תיתן אף אחד לא מכריח אותך, אבל ככלל לחיים אל תזלזל או תפסול אף בנאדם לא משנה מה הם מעשיו לפני שתעמיד את עצמך במקום שלו. תשומת הלב שהם מבקשים היא חלק מתהליך הריפוי זה נעים לדעת ולהרגיש שדואגים לך, עוזר לדעת שאם תיפול יש מי שתימוך וירים אותך, אם הם זקוקים לתשומת לב יש להם כל זכות לדרוש אותה.

רועי
ישן 02-08-2005, 16:33
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
אל תאשים אותי במשהו שאני לא אמרתי שעשיתי..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "הקטע זה שאף אחד לא באמת רוצה להתאבד,"

אני לא אמרתי שבגלל שהם חותכים ורידים ומנסים נואשות למצוא יד עוזרת אז אני אתעלם ולא אעזור רק בגלל הדרך שבה הם מנסים להשיג תשומת לב.
מה שאני ניסיתי להגיד זה שיש דרכים שונות לבקש תשומת לב,כמו לדבר עם אדם קרוב או אפילו עם אדם לא קרוב או לא מוכר (לדוגמה פורומים וקבוצות תמיכה).
בדרכים אלה אתה מבקש תשומת לב,כאשר אדם חותך ורידים,לדעתי,זו יותר בקשה של רחמים.

חתיכת ורידים כדרך לנתב את הכאב לא נראה לי נכון,הרי במצב כלשהו אם תחשוב על זה אתה תתחיל להאשים את עצמך על זה שהכאבת לעצמך בכוונה ואז בנוסף לכאב הקיים אתה מוסיף עוד ועוד והכאב רק מתגבר,יש דרכים אחרון להשכיח את הכאב כגון בכי,תמיד אומרים תבכה והכאב יעלם,אולי לא לתמיד אבל לפחות יש שקט נפשי.

ישן 02-08-2005, 20:18

לא הטיחתי בך שום האשמה, מצטער אם לא הבהרתי את עצמי נכון
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Ir4$Al3 שמתחילה ב "אל תאשים אותי במשהו שאני לא אמרתי שעשיתי.."

אבל אתה מפספס את הנקודה, צריך להיות שם כדי להבין, וכן בעבר האפל שלי הייתי גם שם, ואני מאחל לך שלא תגיע לשם כדי לדעת, אבל שאתה נמצא במצב הזה, שאתה גורם לעצמך כאב אחד כדי לנסות לשכוח ולהתעלם מכאב אחר, ושאתה מגיע למצב שאתה מנסה לשים סוף לחיים שלך, זה כבר אחרי שניסת את השיטות הרגילות אפילו כמה פעמים ונכשלת, והאנשים הדכאוניים, סליחה שאני מכנה אותם בשם ומכליל אותם בקבוצה, שפונים ישירות לחיתוך ורידים וניסיונות התאבדות הם אנשים שהמערכת אכזבה אותם בעבר, ויותר מפעם אחת. ובכנות, החברה האגואיסטית והאינטרסנטית המגעילה שלנו היום, יכולה לשבור גם את רוחו של האדם הכי אופטימיסט, ככה שאפשר להבין אותם.

אם ראית את הסדרה the invisible man היה איזה פרק עם מרפא סיני שהסביר לדריאן (הגיבור) על כאב וניתוב כאב, נגיד ששתית בערב וקמת בבוקר עם כאב ראש עצבני של הנג אובר, אבל פתאום ברחוב החלקת על שלולית ושברת את היד, הכאב ראש שהיה לך כבר לא כל כך נורא כמו שהוא היה קודם נכון?, אותו עקרון כאן, הכאב שלהם בלב הוא כאב נוראי שלא נפסק לעומת זאת הכאב שבלחתוך את עצמם הוא כאב חזק וחד יותר אבל הוא מספיק בשלב מסויים, והריכוז היה בכאב החדש שנוצר, אנשים שחותכים את עצמם עושים את זה מבחירה ורצון אישי, יש כאלה שעושים את זה מתוך טירוף אבל הם אנשים חולים, וזה סיפור אחר,
בכי לא משחרר מכאב, את זה עושה רק הזמן, הבכי מוציא ממך את הכוח לכאוב לכעוס, ושאין כוח הולכים לישון, הזמן עובר ולאט לאט עוזר להתגבר, צריך להבין זה לא מתמטיקה ש1+1 תמיד שווה 2 זה לא שחור ולבן, יש גם אפור כהה ואפור בהיר, ואדום וכחול וסגול וצהב וירוק וחום ותכלת וטורקיז וארגמן ואינדיגו וכתום אפרסק, הדברים האלה משתרעים על קשת רחבה של תגובות ודרכי פעולה במצבים שונים ואנשים שונים מקבלים דברים באופן שונה ופועלים באופן שונה, אני אוכל בסנדביץ' קודם את כל הקשה מסביב ואחר כך את הרך, אבל חבר שלי אוכל הכל ישר וילד אחר בשכבה דוחף את כל הפרוסה לפה ובולס.

הפרוסה אותה פרוסה, האנשים שונים והדרכים שונות.

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר