לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם הגיע הזמן לסגור סופית את בתי הקולנוע?
כן 11 25.00%
לא 33 75.00%
מצביעים: 44. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2005, 18:28
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
ללכת לקולנוע בארץ כבר מזמן הפך לחוויה שלילית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אולמות קולנוע- הסוף?"

החל מהמחירים המופקעים הן של הכרטיסים והן של הדברים הנילווים( שתיה, חניה וכו')
וכלה בחוסר התרבות של הצופים , ילדים צועקים אנשים שלא מכבים מכשירים סלולריים(למה לא
שמים מיסוך לתדרים סלולריים באולמות עצמן) , אנשים שמדברים כי הם לא מבינים וכו'.
כמות הפירסומות המאוד מוגזמת - אם אני משלם על כרטיס למה אני צריך גם לראות פירסומות?ערוץ
2 משדר לי פירסומות בחינם ועכשיו בחלק מבתי הקולנוע ישדרו פירסומות לפני ההפסקה , בכלל מוגזם.

לגבי הורדת סרטים זה אמנם לא חוקי אבל מצד שני חלק גדול מהסרטים שראיתי לא הייתי הולך לראות בקולנוע אם זו היתה האפשרות היחידה, חוץ מזה שהרבה סרטים בכלל לא מגיעים להקרנות בארץ

It's Never Lupus

נערך לאחרונה ע"י ilane בתאריך 02-08-2005 בשעה 18:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-08-2005, 11:52
צלמית המשתמש של ABM
  ABM ABM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.02
מבחינתי? כן.

אחרי תקופה של 3 שנים שלא נכנסתי לקולנוע חזרתי אליו ונתתי לו צ'אנס. הלכתי לראות 3 סרטים:
- מלחמת הכוכבים: נקמת הסית'
- מר וגברת סמית'.
- מלחמת העולמות

אני חייב לציין שלא נהנתי מהצפייה בסרטים בקולנוע.

כמות הפרסומות הייתה מטורפת (מי היה מאמין שאני גם צריך לשלם 35 ש"ח שפעם זה היה 24 (ואפילו פחות), וגם לצפות ב-30-35 דקות של פרסומות). מילא לצפות בטריילרים לסרטים, אבל היו בסה"כ 2 טריילרים קצרים.

מה גם שרוב הקהל שאיתו צפיתי בסרט (אני מדבר על קולנוע "גיל" בקניון בכפ"ס) לא היה מתורבת. היה אחד שדיבר בפלאפון פעמיים באמצע הסרט (לאן הגענו?) וכל הזמן ילדים בגיל חטיבת הביניים צוחקים ועושים אחד לשני "ששש.." ללא הפסקה.

הוציאו לי את כל החשק לצפות בסרט בקולנוע. DVD הרבה יותר טוב.

נערך לאחרונה ע"י ABM בתאריך 04-08-2005 בשעה 11:54.
ישן 05-08-2005, 16:18
צלמית המשתמש של _A_N_
  _A_N_ _A_N_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.04
שלח הודעה דרך MSN אל _A_N_
לדעתי לא כדאי לסגור את בתי הקולנוע

אמנם, אפילו שעכשיו אני בחופש של איזה 5 חודשים, אני לא הולכת לקולנוע כל שני וחמישי.
אבל, אתמול התחשק לי ולחברה לראות את הסרט "מלחמת העולמות". הגענו לקונוע (חניה חינם בקניון) 45 לפני ההקרנה (9:30 כאשר הסרט מתחיל ב-22:15) והתורים לכרטיסים היו מפוצצים. נשארו מקומות רק בשורה 2. אני חושבת שזה בגלל מבצע "אהבה מהסרטים" של סלקום שנותן חינם כרטיסים בימי חמישי (צריך להזמין ביום רביעי כבר). ראיתי גם שהתחיל מבצע של ויזה - כרטיס שני חינם (לאומי כארד ועוד משהו). המחיר אמנם גבוה ולכן אני הולכת לסרטים שהחוייה של המסך הגדול בהם חשובה לי מאוד (כמו למשל - באטמן מתחיל) ואת האחרים אני משכירה בDVD/וידאו אח"כ (בעיקר קומדיות למיניהן). הבעיה שאין ליד הבית שלי ספריית וידאו אלא רק וידאומטים ושם זה גם יקר (23 ש"ח), אם משלמים על כרטיס מבצע המחיר יורד ל-18 ש"ח (סביר למדי). לי, ולרוב האנשים אין מערכת קולנוע ביתית, לא דרך ולא רצון להוריד סרטים למחשב, ולכן הקולנוע הוא אחלה מקום בילוי. הפרסומות מעצבנות רצח, אבל תמיד אפשר להכנס באיחור של 10-15 דקות. ובקשר לאולמות כמעט ריקים (באמצע שבוע) - מה רע?
בקיצר, הכי טוב קולנוע. (בעיקר כשיש מבצע)

ישן 05-08-2005, 16:57
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
לא , לא לסגור בתי קולנוע

זה סוגייה מאוד עמוקה לפי דעתי שמשליכה הרבה מעבר לחווית הצפייה נטו. אפילו קראתי על זה מחקר באיזה עיתון.

לי יש מערכת קולנוע ביתית שאפשר לומר שהיא מעל הממוצע, ועדיין רחוקה עידנים ממערכת ברמה. מסך טלויזיה רגיל 29". אבל עדיין לקולנוע יש קסם כזה שאי אפשר לקבל בדי וי די. תחילה המסך הענק שפשוט מהנה יותר (לי ) לצפייה, אחרי זה יש את מערכות הקול, ששם כל הקסם. הצליל האנלוגי, הטבעי, של מערכת קולנועית טובה יכול פשוט להטיס אותך לתוך הסרט (תרתי משמע) . צליל טבעי ועמוק , עם סראונד מתקדם בהרבה ממה שרובנו יכולים להתקרב מבחינת מחירים. התלונה היחידה שיש לי היא המחיר. 37 שקלים לכרטיס, ועוד לפחות 50 על אוכל/שתייה. זה פשוט מטורף. כשהיה 25 שקל אז נו מילא . אבל עכשיו אני הולך לקולנוע רק לסרטים שחייבים לראות בקולנוע (מלחמת הכוכבים למשל..).

ישן 13-08-2005, 14:26
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אסור לסגור את בתי הקולנוע

כמה סיבות.
יש לי מאות סרטים למחשב (שני מעביר לטלויזיה 32 אינץ ו2 רמקולים למעלה בסלון עם סאונד מצוין), אבל בכל זאת אני הולך לקולנוע.
יש כמה סרטים שפשוט שאני הולך לקולנוע אני נהנה בהם יותר במיוחד סרטים פעולה ואימה.
סרטים קודמיה דרמה אני יכול לראות בבית. אבל לראות סרטי פעולה אימה בקולנוע זה חוויה.
נדפקתי על כמה סרטים בקולנוע שלא שווים את הכסף כמו הצילצול 2 והטינה. אבל ראיתי כמה הרבה סרטים טובים בקולנוע.
בקולנוע בדרך כלל אני לא נדפק אם ילדים מעצבנים. בקושי. וגם לא עם פלאפונים. אבל הפרסומות זה דבר מעצבן אפילו שיש כמה אולמות בלי פרסומות (סינמקס ובת ים).
בכל מקרה לפני שהורדתי סרטים הלכתי לקולנוע והמחירים היו סבירים.
בקשר לקולה אני קונה לפני שאני נכנס לאולם ותמיד מרשים לנו להכנס, (חוסכים קצת כסף). פופקורן אנחנו מתפלצים בתשלום. ולכן הכל ביחד יוצא די זול. יש גם מנויים לכמה סרטים וזה יכול לצאת במחיר של 24 ש"ח לסרט.

בכל מקרה זה חוויה. לדוגמה אחרי שראיתי בבית פעמים Sin City, אז הלכתי לראות אותו בקולנוע וזה היה חוויה אחרת, הסאונד התמונה. ממש תענוג.
באטמן מתחיל גם היה משהו מדהים. גוטיקה שראיתי היה מפחיד מאוד.
שהולכים לקולנוע זה גם חוויה מסוג אחר.
לדוגמה פעם רציתי לראות Alien Vs Predator, בסינמקס. אז נסענו באוטובוס לצומת גלילות, והלכנו באי תנועה באמצע, וכל הדרך מכוניות במהירות 80 קמש טסו מטר לידנו, ואנחנו עוברים דרך שיחים מתלכלכים כמו לא יודע מה, שעמדנו מול הקניון אז לא היה לנו איך לחצות ובמקרה עברה משטרה ואנחנו צועקים לה לעצור לעצור, והיא הצליחה לעשות פקק תנועה של 4 נתיבים בצומת גלילות, והתחלנו לרוץ, ואחד שעמד מהצד אמר לנו שנרוץ כדי שהמשטרה לא תתפוס אותנו, רצנו הכי מהר שלנו לתוך הקניון, קנינו כרטיסים לסרט, ושנכנסנו לשירותים ההינו נראים כמו פורצים, כל הפנים שחורות וכל הבגדים שחורים (בגלל הצמחים שהיה באי תנועה שעברנו דרכם). בכל מקרה שטפנו את הבגדים, וההינו סופר רטובים, והגענו בדיוק לסרט וראינו אותו במסך הכי גדול במזרח התיכון (סינמקס). בקיצר היה חוויה מעולם אחר, שבלי הקולנוע זה לא היה מתממש.
פעם גם באנו הרבה ילדים ליום שאחרי מחר שהיה חרא סרט, אז כולנו ישבנו על כמה כיסאות בניחותה, זרקנו את בקבוקי הקולה לפח משורה 10 (לראות מי קולע את הקולה). בכל מקרה שהולכים לקולנוע לפעמים יש חווית חוץ מהסרט שבבית אי אפשר לספק אותם. ולפעמים יש סרטים שגם הבית לא יכול לספק. ודרך אגב כל מה שסיפרתי אמיתי, לא המצאתי את זה. ולכן אני נהנה ללכת לקולנוע אפילו שזה יקר ומעצבן וכל זה, אולי בגלל שאני אופטימי .
מפחיד!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר