לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2005, 22:40
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
מגניב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kino18 שמתחילה ב "ציור חדש, ואני ממש צריכה עזרה לסיים אותו..."

ציור מאד יפה.
אומנם הפרופורציות לא נכונות, אך זה חלק מהגורמים שמייחדים את הציור כך שאני מוצא את זה לגיטימי לחלוטין, גם ההצללה מאד יפה ובמקום.
בנוגע לידיים, אם את לא יודעת לצייר איבר כלשהו מהגוף, השיטה שלי לפחות ללמוד אותו היא לצייר את הידיים שלך, כלומר בהנחה ואת ימנית תציירי את יד שמאל שלך בכל מיני תנוחות ותראי שלאט לאט תביני את כף היד על כל פרקיה, בערך כן.. כמו שאת הראש מציירים על בסיס צורה ששואפת להיות כדור, במקרה של מנגה, כך גם לידיים יש צורות בסיסיות כאלה שעליהן את מרכיבה את היד, אני הגעתי לזה שניתן להתייחס לכף היד לא כולל האגודל והאצבעות כאל מלבן שטוח פחות או יותר, הבסיס של האגודל הוא מין אליפסה כדורית כזאת, וכן הלאה..
בהצלחה עם זה, ותקני סורק לעזאזל! יש היום סורקים ממש זולים בשוק (יחסית).
חזרה לפורום
ישן 06-08-2005, 03:56
  yaniv G yaniv G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kino18 שמתחילה ב "ציור חדש, ואני ממש צריכה עזרה לסיים אותו..."

טוב יודעים מה אני שם זי* על כל מי שאומר משו רע על הציור הזה... אני חושב שהוא הציור בין הכי יפים שראיתי פה בפורום הזה... ורעיון יצירתי.. את יכולה לעשות כיאילו שהיד המכנית שלו שבורה יענו שרואים כל מניי חוטים או כבלים כאלה יש מבין????

אני חושב שזה יצא ציור לפה ביגלל שהוא לא פרופורציונלי... זתומרת הוא שונה מאוד מכל הציורים ה "מושלמים" האלה ואני חושב שציור כזה עדיף על ציור אנימה רגיל כי את שילבת פה כל מניי דברים שאנשים אחרים לא היו חושבים עליהם... אז רספקט.. ו אממ טוב נו הוא ממש מושלם (חוצמזה שהוא חצי רובוט אז גם אם אין פרופורציות אז זה יכול להיות נכון כי זה ציור שלא אמור להיות אמיתי..) ת'שמעי דוגרי הציור הזה נראה ממש אמיתי וממש מושקע אני מקווה שאני יוכל לצייר כך או קרוב לזה בעתיד חחח

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר