לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 20:45
  amirfefer amirfefer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.03
המעבדים של אינטל הם מצויינים.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "צודק"

הבעיה היא המחיר, רק בגלל השם. יגיע היום ואז גם AMD תעלה מחירים בגלל השם.אמנם AMD הקדימה את אינטל עם מעבדי ה-64 ביט.
הדרך הנכונה להסתכל על השוק הוא לפי יחס מחיר-תועלת, וכאן AMD מנצחת, בעבר הלא רחוק המעבדים של AMD הי נחותים יותר ממעבדי אינטל (ימי הפנטיום-3 שלדעתי היה מעבד מצוין). אינטל ידועה גם במעבד למחשב הנייד - הפנטיום M, הוא מעבד מצוין ומתחרה מעולה עם מעבדי AMD בשוק הניידים. אם אינטל הייתה מתחרה עם מעבדי AMD ומוזילה את מחיריה, הייתי קונה מעבד פנטיום ולא מעבד מסוג אלטון XP. בעתיד הקרוב אנו עתידים לראות תחרות, עם חדירת מעבד ה-64 ביט של אינטל.
אם תשאל אותי, שוק היישומים עדיין לא מוכן למעבדי 64 ביט. מרבית רובם של המחשבים הם 32 ביט, וזה לא רווחי לפתח יישום 64 ביט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2004, 15:38
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
אני בד"כ
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "מעבדי AMD טובים מאוד לGAMING..."

משתדל להימנע מהוויכוחים האלו, אבל חורה לי שמשתתפים זורקים מילים לאוויר ללא הוכחות.
"יש להם בעיות אחרות וזיופים במהירויות והם עדיין לא מושלמים" - מאיפה השטויות האלו? מי זייף מה? הוכחות כמובן שיש לך? נכון ש AMD השתמשה בשיטת שיווק שונה לציון המהירות היחסית, אבל זה נעשה בגלוי עם הסבר במה מדובר מפני שלא ניתן היה להשוות בדרך אחרת בין המעבדים למשתמש הפשוט.
"וידוע שלאורך השנים INTEL נתנה אמינות הרבה יותר טובה" - מאיפה המידע ועל מה הוא מבוסס? לשתי היצרניות יש מוניטין מדהים של אמינות, ולשתי הייצרניות היו קווי יצור פגומים. אינני יודע אם אתה זוכר את המשלוחים של Intel P4 1300 (או 1400, בעצמי אני כבר לא זוכר) שהיו פגומים והוחזרו למפעל? רק לאחרונה היה סיפור עם צ'יפסטים פגומים של Intel שנקראו חזרה למפעל.

אישית יש לי מחשב המבוסס על +AMD XP2100 שפועל 365/24 כבר שנתיים ושלושה חודשים (למעט מספר הפסקות חשמל די קצרות והרכבה מחדש של המחשב למארז חדש שלקחה כמה שעות) שהמעבד ב 100% פעילות כל הזמן מריץ SETI ברקע. אני מחכה לבעיית אמינות שתצוץ... ההפך, עוד לא נתקלתי במחשב כל כך אמין כבר הרבה זמן.

אני מציע להיזהר מאוד במה שאתה אומר. אם יש לך על מה לבסס את מה שאתה אומר נשמח לראות זאת פה, אם אין לך, אל תאמר.

ישן 21-11-2004, 02:03
  MrS MrS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.02
לא צריך להיות
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי pikachu שמתחילה ב "MrS ידידי:"

בתחום 20 שנה כדי לדעת ששתי הייצרניות מפגינות רמת ייצור באיכות שכמעט ואין לה מקבילה בעולם. בהתחשב בסיבוכיות של המוצר שתי הייצרניות מייצרות הרבה מעל ה 6 סיגמה שמקובל בתחום התעשיה.

לגבי ה"טכנאים" והשמועות שרצות במשך שנים לגבי האמינות של AMD, הרוב המוחלט של הבעיות נבע מרמה נמוכה של טכנאים שלא מסוגלים להבין את ההבדל בין שני המוצרים ומרכיבים מחשבים ברמה נמוכה. זה כמובן מחוץ לשליטה של הייצרן וכמובן לא ניתן להאשים את המוצר אם השימוש שנעשה בו איננו נכון.

כאשר מדובר בהכללות, כן, מקובל להביא מאמרים והוכחות כגיבוי לדברים הנאמרים. לאף אחד מאיתנו ויהיה הטכנאי מחשבים העסוק ביותר בעולם אין נפח עבודה מספיק כדי להביא מדגמים סטטיסטיים ברמת אמינות גבוהה מספיק כדי לגבות הכללה כמו "מעבדי X אינם טובים"... לעומת זאת אם יש לך מידע על קריאת החזרה של הייצרן זה כבר סיפור אחר לגמרי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:56

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר