לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2005, 22:25
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
רב בישראל,בהמה לא מוסרית , חלאת אדם חש קינאה למראה מעשי ההמון בגופה !

דעה: אני חש קנאה בראותי את תגובות אזרחי שפרעם

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/forum/Images/Avatars/yro.gif]
אם אנחנו האזרחים היהודים היינו כך מגיבים על קטל תמימים, הטרור
לא היה עובר. אני רק חושב מה היה קורה אם ישראלים יהודים היו
עורכים לינץ' במחבל שהדם על ידיו והיו מחסלים אותו ברחוב נווה שאנן
בתל אביב למשל...
פחד
, פחד מה שהיה קורה בארץ (או כאן בפורום).
אני נזכר כעת שהוגשה תלונה במח"ש נגד שוטר שסטר למחבל שהיה מעורב בלינץ'
נגד שני החיילים שנרצחו ברמאללה.

אני מסתכל עליהם על אזרחי שפרעם ואני באמת מקנא. רק ציבור חזק, חף מכל
תיסכול עצמי, נקי מטימטום שמאלני שרק מרחם על האויב ומפקיר את אחיו
רק ציבור כזה מגיב כך. ת'אמת? "כל הכבוד לכם אתם שם בשפרעם". כך צריך
להגיב על שפך דם אחיכם. שום פיקפוקים, שום וויתורים, שום הבנה. כאן היו מדברים על "גיבורים" שהשתטחו ובגופם הצילו את המחבל מזעם ההמון,
כאן היו עוצרים כל מי שהיה נדמה שהיה מעורב בזריקת חפצים על המחבל.
כאן היו מראיינים את הרוצח בדרך למשטרה, עם זרקורים היו רואים את החיוכים
שלו. כאן היו משחררים את רוצח בעיסקה ראשונה "למען השלום". אני מקנא בכם האזרחים משפרעם. אני יודע שאתם צודקים בתגובה שלכם. כך צריך להגיב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2005, 19:11
  SonyEricsson SonyEricsson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "רב בישראל,בהמה לא מוסרית , חלאת אדם חש קינאה למראה מעשי ההמון בגופה !"

הרב מביע הבנה לתגובת אזרחי שפרעם וזה הגיוני למרות שאני מסתייג מלינץ' ולדעתי מבצעיו אמורים לעמוד לדין.

יסעור, אתה צודק בזה שלטפל במחבלים זה עניין לצבא ולמשטרה ולא לאזרח הפשוט, אבל הרב כנראה גם מביע מחאה על אוזלת היד שלהם.

לדעתי אסור לקחת את החוק לידיים אבל גם מאוד מפחיד לחיות במדינה שבה המשטרה היא "משטרת סמרטוטים", ראה את הלינץ' אתמול שהתבצע בנוכחות השוטרים, הם פחדו להשתמש בנשק ברגע הנכון ולא ביצעו את עבודתם. שוטרינו לצערי הם גיבורים על אוכלוסיה שומרת חוק ועל ילדות בנות 14 אבל כשיש סכנה וצריך להשתמש בנשק המשטרה לא פועלת.
ישן 06-08-2005, 00:50
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
אפשר להבין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "רב בישראל,בהמה לא מוסרית , חלאת אדם חש קינאה למראה מעשי ההמון בגופה !"

גם בלי להסכים עם השיפוט המוסרי של הרב, אפשר להבין מה הוא רוצה לומר או לפחות חלק מזה.
הלינץ' שבוצע על ידי הערבים מתקבל כאן באופן טבעי, בהבנה מלאה וכמעט באהדה. אני אופתע אם מישהו יפתח בחקירה על מנת למצוא את מבצעי הלינץ' ולשפוט אותם.
את שמעון סיטרין שעוד לא ביצע לינץ' אבל היה בדרך לכך עצרו בקול רעש וצילצולים.
החברה הישראלית היא מתוסבכת עד עומק יסודותיה, זו חברה חסרת כיוון וחפה מכל אידיאל או אמונה.
כמו עדר כבשים שמנסה לרצות את הכלב רועים או את בעליו. זו לא חברה שיודעת מה היא רוצה או שיש לה כיוון או תפיסה מוסרית כלשהי, זו לא חברה שבאמת מאמינה בדרכה, פעם היא היתה כזו היום כבר לא. מלבד המתיישבים ביש"ע שבאספט של אמונה בצידקת הדרך מייצגים את דור המייסדים שהיה כזה ולא הצליח להעביר את מורשתו שני דורות מאוחר יותר.
אין ספק שקו החשיבה של הערבים, כמו של האמריקאים או הבריטים, הוא הרבה יותר בטוח ושלם עם עצמו מבחינה מוסרית, בלי להיכנס לשיפוט של ערכי המוסר שלהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר