לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2005, 20:15
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
השבוע האחרון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע האחרון ?"

טוב, בתקופה האחרונה לא יצא לי לרשום כאן כ"כ - צבא וכ'ו אתה יודעים...
בכל אופן השבוע עבר די מהר חוץ מיום רביעי שפשוט זחל!!!
מלבד יום ראשון שהייתי במשרד, אפשר להגיד שמיום שני עד חמישי הייתי באימון וגיבוש לקראת ההתנתקות, וישנתי יומיים בבסיס וזו לא הייתה חוויה במיוחד החלק של הלישון, כי היה חם רצח ועקצו אותי בכל הגוף ולא ישנתי כמעט...
אבל הכרתי מלא בנות מהבסיס (שלא ידעתי שהן נמצאות שם אפילו), והוכנתי נפשית ופיזית לקראת המשימה (טוב, לפחות קצת יותר ממה שהייתי לפני)....ולפי מה שאני רואה אם אצא בסופו של דבר, זה הולך להיות ממש ממש קשה. אני לא יודעת אם קראתם/שמעתם אבל הוקמו 2 גדודי עתודה של נשים בצבא לקראת ההתנתקות ואני באחד מהם וזה די מפחיד, מקווה שלא נוקפץ בסופו של דבר (אני באשליות, הא?!)

שבת שלום לכולם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2005, 00:14
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
גם הוא עבר, =)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע האחרון ?"

מתקדמים לפה פותרים בעיות בעיות חדשות נוצרות... כן כן כבר שבוע שלם אני אומר בקרוב האשכול אבל איכשהו יצא שאין לי זמן =\, בכולופן גם השבוע הזה היה די עמוס, ההורים שלי חזרו מיוון הביאו לי נעליים קטנות בחצי מידה, אמממ עשיתי קניות, קניתי עוד גופיות תחתונים גרביים ושאר דברים שישמשו אותי בטירונות, חחחח ועשיתי צעד חשוב בחיים קניתי שעון יד (לא משהו מיוחד שעון, סטופר, תאורה ותאריך, 70 שקל בקניון חחח) ואשכרה אני משתמש בו, עד היום הייתי פשוט זורק אותם איפהשהו ושוכח מהקיום שלהם, לא אוהב שיש שעון על היד, אבל הפעם הצלחתי לשמור עליו, הספקתי גם קצת כמעט לדפוק לאמא את האוטו, החנתי בניצב ברוורס ופתאום צץ מאחורי איזה עמוד.... חחחחח אבל אין אפילו שריטה על האוטו (עוד 17 ימים למלווה ד"א), היום ידידה שלי מגרמניה הייתה פה, אני חייב לציין שהיא הפכה להיות ממש נערה יפה! מה שאומרים עלמת חמודות, נהנתי מהביקור שלה היום, אני מכיר אותה כבר מגיל צעיר כל שנה נפגשים, היא הבת של חבר טוב של אבא שלי...

הייתה לי גם שיחה עם חבר שלי שחזר מטרום טירונות וגיבוש יחטי"ות גולני (עכשיו זה נקרא גדס"ר אני חושב), וסיפר לי כמה הוא רוצה להיות ג'ובניק, אני סיפרתי כמה רציתי להיות קרבי, והשיחה שלנו הסתכמה ב - סה לה וי (אלה החיים)

אממ חוצמזה היו לי בעיות באינטרנט כל הסופשבוע וקצת לפניו גם והאייסי והמסנג'ר התחרפנו לי לגמרי אבל לא נגרם נזק אני חושב

וזהו בינתיים מתרגשים מתגעגעים רוצים חושקים מפחדים הכל ביחד מסתובב בבטן, הימים שלפני הגיוס הכי מדאיג אותי החיסונים, יש לי פחד נוראי ממחטים,

יהיה בסדר,

שלכם קצת מסטול ועייף
,רועי
ישן 07-08-2005, 00:34
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
שבוע מעולהההה

השבוע התחיל לי בהתרגשות המוכרת לפני הגיוס.
הכל כמובן ירד אחרי השרשרת חיול וכל זה..
המשך השבוע היה בבקו"ם. אחרי קצת בעיות וצעקות, הצלחתי לצאת מהצבא לדח"ש (דחיית שירות) כדי להכנס ליחידות השדה הקרביות כולל גיבושים ליחטיו"ת !!!!
יום שלישי בצהרים הגעתי הבייתה. בערב כמובן היה מפגש של כל החברים כדי לשמוע מה יש לי לספר ומה עברתי.
מיום רביעי ועד שישי חזרתי לעבוד בשטיפת מכוניות בתחנת דלק (נעשה כמה מיליונים לפני הצבא..)
יום שישי הלך סתם כי נרדמתי ב10 וחצי מהעייפות של העבודה.
יום שבת הה פיצוץ רק בגלל הים. יותר נכון בגלל הבנות בים ולא הים עצמו (סתם סחבתי שני גלשנים כשנכנסתי ל10 דקות וזהו. כל שאר הזמן היה בתצפיות! ).

קיצקץ - שבוע מטורף!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר