לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2005, 01:10
  Slash Viper.. Again Slash Viper.. Again אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Slash Viper.. Again שלח הודעה דרך AIM אל Slash Viper.. Again
ze hakol?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אז מה אתם שומעים?"

seven bands? thats it? oooook....

and by the way, I've told you before its DEATH METAL not def metal. ve cradle ze betach lo death.

anywayz here are some of the bands I listen to but some of them I cant remember right now so this isnt complete:

At The Gates
Children Of Bodom
Marduk
Dark Funeral
Dark Tranquility
Behemoth
Nile
Black Dahlia Murder
Draconian
Amaran
Slayer
Opeth
Sonata Arctica
Dimmu Borgir
Primal Fear
Iron Maiden
Aborted
Meshuggah
Agiel
Cephalic Carnage
Vehemence
The Agony Scene
The Berzerker
Cannibal Corpse
Borknagar
CARCASS
Carpathian Forest
Cryptopsy
Darkane
Death
Kreator
SiebenBurgen
Deicide
Dragonforce
Axenstar
Kekal
Myrkskog
Sabaton
Dissection
Dying Fetus
Exhumed
Falconer
Gorgasm
Necrophagist
Gwar
Hammerfall
Iced Earth
InFlames
Impaled Nazarene
Kalmah
Nevermore
Nasum
Nightwish
Orphaned Land
Salem
Betzefer
WhorexCore
Resurrection
Eternal Gray
Pantera
Rage Againt The Machine
Skindred
Immolation
Sinergy
Suffocation
Morbid Angel
Trivium
Visceral Bleeding
The Crown
From A Second Story Window
Full Blown Chaos
Lengsel
Sirenia
Tristania
Krisiun
Pillory
Deeds Of Flesh
Spawn Of Possesion
Brutus

for sure I forgot some
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2005, 02:48
  Pantrist Pantrist אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
טוב אתם ביקשתם...

* הרשימה לא מעודכנת זה מלפני בערך 3 חודשים ששאלו את זה באיזה פורום...

acdc

alice cooper

arch enemy

betzefer

black sabath

bob marley הקשוח

cataract

chiidren of bodom

inearthed

savatage

jummy hendrix

heathen - רק שיר אחד

nevermore

him

darkane

black label society

superjoint ritual

3 inches of blood

dissection

cradle of filth

dark funeral

dark tranquillity

dream theter

ephal duath

eternal grey

evergrey

godsmack

exodus

freedom cell

guns n' roses

sod

soad - זה והקודמת לא אותה להקה

heaven shall burn

iron maiden

pantera

salem

judas priest

kamelot

lamb of god

sepultura

korn

kreator

led zeppelin

manowar

foo fighters

death

messhuga

in flames

megadeth

queens of the stoneage

metallica

nailbomb

opeth

orphaned land

bleeding throgh

papa roch

pod

rage agains t the machine

execum

sabaton

slayer

symphony x

testament

ישן 07-08-2005, 03:21
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי DRasphyxia שמתחילה ב "ח..דווקא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DRasphyxia
אף אחד לא דחף פה אנדרגראונד ח
ובבקשה אם אתה רוצה שמר slipkorn יבין אותך תתרגם לו תמילה אנדרגראונד לעברית :]
הוא ביקש.

תשמעי ממוש, אני יודע שאת לא יכולה בלעדיי ובלי להזכיר אותי בכל הודעה שלך ושאני נורא חסר לך. אבל את צריכה להבין, שאני לא כל החיים שלך.
זה-פורום
אני-לא חבר שלך.
את לא חייבת להיכנס לכל דיון שאני פותח ואת בכלל לא חייבת להגיב, באמת שלא.
וכן אני יודע שאנדרגראונד זה מחתרתי אני לא יודע לאיזה מוזיקה את מיתכוונת כשאת אומרת אנדרגראונד.
ובבקשה, אני יודע שזה קשה לך אבל את באמת לא חייבת ולא צריכה להגיב לכל מה שאני אומר באמת.
אז במקום לנסות להיסתלבט עליי כל הזמן ובכוונה להיכנס לדיונים שאני פותח את יכולה להתחיל למצוא לעצמך עיסוקים אמיתיים כמו ילדה גדולה.
ישן 07-08-2005, 23:19

טוב....
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי DRasphyxia שמתחילה ב "חחחחחחחחח..."

7Y
ציטוט:
מישהו פה התחיל לגנוב לי משפטים ?
חחח...
מצטערת אני לא מסוגלת לראות מישהו כותב דף ושקריידל הם דת' מטאל.
תדבר שטויות אני אאלץ לתקן אותך.
יכלת לצאת פחות עומו ולהגיד "וואלה צודקת" ולסתום תפה במקום להמשיך להתווכח איתי כמו ילד משועמם ולצטט ממני משפטים שאמרתי והעליבו אותך משום מה.
אמרתי לך כבר ביי אם אני לא טועה אז תפסיק לריב איתי כמו איזה עומו. ואל תטרח להגיב לתגובה הזאת.
ובבקשה בפעם הבאה תחסוך ממני את ה"ממוש" אני לא באמת רוצה להקיא פה על הריצפה.

בינתיים את זאת שמיתנהגת כמו ילדה קטנה וקוראת לי "עומו". כשאני אכנס לדיונים של מישהו בכוונה כדי לריב איתו וכדי לקטול מה שהוא אומר תקראי לי ילד משועמם. ואת כניראה חושבת שאני מאוד מטומטמם כי את בטוחה שאני נעלב ממש שאת אומרת... תמשיכי לחשוב ככה זה לא ממש איכפת לי.
הדבר שאמרתי לך בקשר ל"דף" הוא עקרונ ונכון זה אחד מחוקי ההגייה תבדקי בעצמך אם בא לך.
ותאמיני לי שהיית מתה שהמאמי הזה היה אמיתי.
ישן 07-08-2005, 19:31
  sniper666 sniper666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Slash Viper.. Again שמתחילה ב "BUT I WASNT TALKING TO YOU!!!"

עזבו כמו שאני "צעיר" (16 בדצמבר) הוא עדין אידיוט...

אני פשוט הסביר לך החינוך שקיבלתי בבית היה חינוך "רוק רוסי" וכל מה שבא איתו...

זאת אומרת שמגיל קטן כבר ההיתי עושה האד באנג והוך עם שיער ארוך(השנה נעלצתי להוריד אותו)
(בית ספר צבאי) (וסתם עוד סוגרים)

בגיל 10 או 11 התחלתי לנגן על גיטרה
בגיל 11 או 12 התחלתי עם לינקין פארק
13 כבר עברתי למטאל פשוט של שנות ה80 המאוחרות
ו13 וחצי כבר מטאל יותר אנדרנראונט...(ד'ת, בלאק, גוטי)
*כל הגילים לא מדיוקים...

חח ובגיל 15 הפסקתי לתלבש כמו פריק חח

והיתה לי תקופה של פאנק בריטי ישן (אקספלודט)

חשוב לציין אתם עדין יכולים לפעמים לפגוש אותי במסיבות של פריקונים כמו שישי ההיתי בהופעה של אינפקציה וב20 אני הולך עם חברים לשייגצ חחחח

ועוד דבר רוב החברים שלי הם או אחרי צבא או מסיימים י'ב

נערך לאחרונה ע"י sniper666 בתאריך 07-08-2005 בשעה 19:33.
ישן 10-08-2005, 22:54

נימאס לי ממך כבר לך תזד**ן
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי Slash Viper.. Again שמתחילה ב "wy wy tistom ta pe"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Slash Viper.. Again
everyone can see that you dont know anything about music...

what you are looking for are stupid goth bands with a female singer... thats what you like.

Children Of Bodom play fast and heavy songs with amazing speeds and amazing melodies.

try the song

Trashed, Lost and Strungout

and you'll see

now shut the fuck up.

it sounds dumb when you say stuff like that

מה הבעייה שלך לקבל דיעות של אחרים יחתיכת טמבל? כל הודעה שלך אתה חייב לאמר "סתום ת'פה,סתום ת'פה אתה נשמע אדיוט". בשבילי צ'ילדרן הם לא משו אז מה מה כולם חייבים לאהוב מה שאתה אוהב? אתה חתיכת אדיוט. חוץ מזה שאין לי בעייה עם הזמר של צ'ילדרן ואנלא מחפש דווקא זמרות. אני מחפש להקה מלודית שנותנת בראש. צ'ילדרן אוהבים להביא מלא ביצועכים וקצב אבל הם לא מתרכזים במלודיה. סונטה למשל, זה סוג הלהקות שאני מחפש רק אולי עדיף עם גרולים או סקרימים אבל זה גם סבבה.
קיצר תן כבוד לדיעות של אחרים ותפסיק כבר לקלל כל הודעה כי אנלא מסכים איתך נימאס לי כבר יוו.
ולצורך העניין שמעתי את כל הדיסקוגרפי שלהם ולא אהבתי. תשמע טריסטניה תבין מה אני אוהב. נטו מלודיה, בלי ביצועים, בלי שטויות, כמו שצריך.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 10-08-2005 בשעה 22:59.
ישן 11-08-2005, 11:03

סתום ת'פה שלך יאדיוט....
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Slash Viper.. Again שמתחילה ב "lo mitrakzim be melodia?"

מי אתה חושב שאתה בכלל? מנהל הבפורום שתאמר לי ליסתום? וממש רואים איך אתה מכבד סיגנונות אחרים. אני לא אוהב את צ'ילדרן אבל אני מכבד אותם. ואם בנאדם לא יודע לכבד סיגנונות שאחרים אוהבים הוא זה שלא מבין במוזיקה. אני לא חייב לאהוב את מה שאתה אוהב תבין את זה יחתיכת אדיוט אתה גם בטח לא יודע בשיט על מה אני מדבר כי גם לא שמעת ת'להקות האלה.
ושמור על הפה שלך כשאתה מדבר על גוטיק. אתה פשוט טמבל, ההיתנהגות שלך היא היתנהגות של ילד בן 6 אתה לא מסוגל להבין שיש עוד אנשים חוץ מימך בעולם שאוהבים משו אחר, ועם הדיבור שלך אני יכול ללמד אותך על מוזיקה אז תיסתום כי כל מה שאתה אוהב זה להקות של קצבי פוגו.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 11-08-2005 בשעה 11:08.
ישן 12-08-2005, 15:09

אוקיי.....
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי sniper666 שמתחילה ב "אוי גם כן עוד אחד שמבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sniper666
אוי גם כן עוד אחד שמבין במוזיקה....

תן לי להקה שכן יש ב"עוצמה" אני התן לך בטהון מכיר אחד כזה?

אם אתה מבין במוסיקה אתה יודע עד כמה המוזיקה שלו בעצם כבדה?

אני לא חושב שאתה בכלל יודע לנגן על גיטרה או שאתה בלל מבין משהו במוסיקה

כתתחיל להבין תחזור לפה ותדבר

בנתיים עדיף לך לתחפף מפה לפני בכל מי שבפורום הזה יתחילו לא לבסבול את הטיפשות שלך

דבר ראשון אני גיטריסט, וממה שאני שמעתי אני מבין פה הרבה יותר מכמה אנשים. אני אולי לא מתעניין בג'אנרים אבל אני מודע לאלמנטים שמשפיעים על המוזיקה. אתם מסתכלים על המוזיקה בשטחיות ובתתי קטגוריות ולא ביותר מזה. אני שומע מוזיקה כל יום כל הזמן. אנשים חושבים שהאוזניות שלי מחוברות אליי... תאמין לי שיש לי הרבה ניסיון בזה ואני מקשיב לדברים ואלמנטים שאתה לא שם לב אליהם בכלל. צ'ילדרן טובים בקצב וביצועים.... אבל אין עוצמה במוזיקה שלהם כמו שיש בסיירניה או בסונטה, אם אתה לא שם לב לזה אתה זה שצריך לסתום ת'פה. מה אכפת לי אם זה כבד לא כל דבר כבד נותן עוצמה. סליפנוט למשל כמה שהמוזיקה שלהם לא כזאת עמוקה וחודרת יש להם הרבה יותר עוצמה מצ'ילדרן. לצ'ילדרן יש 1000 דברים שלסליפנוט אין וזה גם סיגנון שונה והשוואה מגוחכת אבל זה היה לצורך העניין. לא אמרתי שצ'ילדרםן וכל הלהנקות שלו לא טובים אמרתי שזה לא הטעם שלי, וכן אני חוזר בצ'ילדרן אין הרבה כוח במוזיקה וזה בגלל ריבוי הסולואים והגיטרות שלהם.
ואם במקום סתם ישר לפסול את מה שאני אומר כי זה קצת לא ניראה לכם ולבדוק את זה הייתם מגלים שאני צודק, כי אני מיסתכל ויוצר מוזיקה בצורה שונה מאיך שאתם.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 12-08-2005 בשעה 15:12.
ישן 12-08-2005, 17:20

אבל....
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי DRasphyxia שמתחילה ב "תשמע"

ציטוט:
תאמת לא קראתי הכל רק ת2 משפטים הראשונים
ואתה אומר שאתה מבין פה יותר מכולם או רוב האנשים ושומע מוזיקה כל הזמן
בוא אני אגיד לך ככה.. [ואם תגיד שאין קשר אז אין טעם להתוכח בכלל] -
אתה אמרת שאתה שומע איזה 7 להקות לא ? מדברים פה על להקות מסוימות שכל העולם מכיר ואתה בכלל לא שמעת עליהן.. אתה לא נשמע לי כמו אחד ש"מבין" יותר מכולם,וכן יש קשר.. כי כשמישהו נחשף ל2 להקות וחצי זה לא כמו מישהו שמכיר ושומע מטאל המון זמן והמון להקות. והאמת שאני בדרך כלל לא רבה עם אנשים על ידע במוזיקה אבל ההתנשאויות שלך מכריחות אותי

אני לא מיתנשא אתם פשוט מרגיזים אותי עם חוסר הסבלנות שלכם וההיתנשאות שלכם עליי.
אני מכיר את סלייר וכל אלה.... למה ניראה לכם שאנלא מכיר את זה? לכל מסיבת מטאל או משו דוחפים את זה אבל זה לא הלהקות שמעניינות אותי ואני אוהבב לשמוע אז אני לא מציין אותם, גם את לא ציינת את טריסטניה וסיירניה זה אומר שאת לא מכירה אותם? אני אוהב מלודיק.גוטיק.בלאק מטאל אנלא אוהב את הסיגנון הזה שלכם שאנלא יודע איך קוראים לו כי זה לא מה שאני אוהב לשמוע, תהרגו אותי על זה...... כה אני מעדיף להיתעמק ב7 להקות מאשר לשמוע 20 שאני לא כזה אוהב כי אני לא אוהב כל להקה שיודעת לתת קצב.
אתם סתם מזלזלים וקובעים עובדות. בגלל שאמרתי שלצ'ילדרן אין כוח כמו לסיירניה פיתאום אני לא מבין במטאל. עשו טובה תרגיעו את עצמכם כי אתם סתם קוראים חצאי משפטים ולא איכפת לכם מההמשך ומתחילים לריב ולקלל.... אין לכם כבוד בכלל. במקום לקלל ולריב אפשר לאמר "אני לא מסכים איתך...." ולהסביר. האווירה הייתה הרבה יותר טובה והרמה הייתה הרבה יותר גבוהה אם ככה היו הולכים הדברים כי במקום וויכוחים וקללות היינו עושים דיונים מעמיקים. אבל אתם אנשים ילדותיים שחייבים ישר לקלל ולפתוח ת'פה- סתם. אם הייתם יותר מתונים וסבלניים כלפי אנשים הייתם רואים שיש הרבה טעם בדברים שלי והרבה אנשים שמבינים יותר מאנשים פה הסכימו איתי.
"ואתה אומר שאתה מבין פה יותר מכולם " , אמרתי שאני יותר מכמה אנשים פה..... את לא טורחת לקרוא יותר מדי הא? "להקות מסוימות שכל העולם מכיר ואתה בכלל לא שמעת עליהן.. " - שוב הלהקות שאני שומע הן בהחלט לא כל הלהקות שאני מכיר.
"כשמישהו נחשף ל2 להקות וחצי "- היו לי דיסקוגרפיות של הרבה להקות במחשב והורדתי המון אלבומים ושמעתי גם מחברים..... אל תספרי לי למה נחשפתי אין לך מושג מי אני ולמה נחשפתי ותאמיני לי שאם היית פוגשת אותי במציאות ולא בפורום לא היינו רבים בכלל. אתם פשוט קוראים חצאי משפטים אנשים, זה בלתי ניסבל.
"ההתנשאויות שלך מכריחות אותי"- התשובה שלי לזה היא יחס גורר יחס. אם הייתם טיפה יותר סובלניים ומתונים הייתם מסכימים איתי מאוד...
שמעו אני לא בנאדם שרב עם אנשים וששונאים אותו כאילו מה שקורה כאן זה בערך הפעם הראשונה שקורה לי כזה דבר כי אתם חסרי סבלנות. אני ייתערב שאפילו לא קראתם את ההודעות שלי עד הסוף. חבל, דברים לא חייבים להיות ככה.

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 12-08-2005 בשעה 17:27.
ישן 12-08-2005, 18:02

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי sniper666 שמתחילה ב "איש לא אכפת לי מי אתה או מה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sniper666
איש לא אכפת לי מי אתה או מה אתה אבל אתה חושב את עצמך יותר מדי

אנשים פה מביני פי כמה וכמה ממך במיסיבות לרוב שמים סתם שירים של קורן לינקין סליפנוט מאליקה ולפעמים פאנטרה טסלייר אז אל תזיין את השכל למישהו שעבד כמתקלת... ולמה עזבתי את זה כי כבר לא שמעתי את השטוית שאתה מחשיב לדברים אלוהים...(כן אני בן 16 והספקתי לעבוד כמתקלת...)

מה אתה מקשקש?????. אני לא מחשיב כאלוהים אף להקה שציינת. הבורות שלך מתחילה מהבנת הניקרא הגרועה שלך. אני תופס מעצמי? רק כתבתי חצי הודעה וכולם הרימו עלי את האף כי אנלא מת על צ'ילדרן. וכניראה שאתה לא נמצא במסיבות שאני הולך אליהן ששם משמיעים דימו בורגר,טריסטניה,קריידל ועוד בלאק וכל מיני..... תפסיק להיתלהב ולשחק אותה למה אתה לא עושה עליי רושם בזה שאתה מכיר יותר להקות מימני או מכיר יותר סיגנונות. אני גם לא שואף להיות מבין בשום דבר, אני פשוט אמרתי פה את הדיעה שלי ואתם כולכם חייבים ל'קפוץ.
ישן 12-08-2005, 19:48
  DRasphyxia DRasphyxia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.05
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אבל...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי slipkorn
אני לא מיתנשא אתם פשוט מרגיזים אותי עם חוסר הסבלנות שלכם וההיתנשאות שלכם עליי.
אני מכיר את סלייר וכל אלה.... למה ניראה לכם שאנלא מכיר את זה? לכל מסיבת מטאל או משו דוחפים את זה אבל זה לא הלהקות שמעניינות אותי ואני אוהבב לשמוע אז אני לא מציין אותם, גם את לא ציינת את טריסטניה וסיירניה זה אומר שאת לא מכירה אותם? אני אוהב מלודיק.גוטיק.בלאק מטאל אנלא אוהב את הסיגנון הזה שלכם שאנלא יודע איך קוראים לו כי זה לא מה שאני אוהב לשמוע, תהרגו אותי על זה...... כה אני מעדיף להיתעמק ב7 להקות מאשר לשמוע 20 שאני לא כזה אוהב כי אני לא אוהב כל להקה שיודעת לתת קצב.
אתם סתם מזלזלים וקובעים עובדות. בגלל שאמרתי שלצ'ילדרן אין כוח כמו לסיירניה פיתאום אני לא מבין במטאל. עשו טובה תרגיעו את עצמכם כי אתם סתם קוראים חצאי משפטים ולא איכפת לכם מההמשך ומתחילים לריב ולקלל.... אין לכם כבוד בכלל. במקום לקלל ולריב אפשר לאמר "אני לא מסכים איתך...." ולהסביר. האווירה הייתה הרבה יותר טובה והרמה הייתה הרבה יותר גבוהה אם ככה היו הולכים הדברים כי במקום וויכוחים וקללות היינו עושים דיונים מעמיקים. אבל אתם אנשים ילדותיים שחייבים ישר לקלל ולפתוח ת'פה- סתם. אם הייתם יותר מתונים וסבלניים כלפי אנשים הייתם רואים שיש הרבה טעם בדברים שלי והרבה אנשים שמבינים יותר מאנשים פה הסכימו איתי.
"ואתה אומר שאתה מבין פה יותר מכולם " , אמרתי שאני יותר מכמה אנשים פה..... את לא טורחת לקרוא יותר מדי הא? "להקות מסוימות שכל העולם מכיר ואתה בכלל לא שמעת עליהן.. " - שוב הלהקות שאני שומע הן בהחלט לא כל הלהקות שאני מכיר.
"כשמישהו נחשף ל2 להקות וחצי "- היו לי דיסקוגרפיות של הרבה להקות במחשב והורדתי המון אלבומים ושמעתי גם מחברים..... אל תספרי לי למה נחשפתי אין לך מושג מי אני ולמה נחשפתי ותאמיני לי שאם היית פוגשת אותי במציאות ולא בפורום לא היינו רבים בכלל. אתם פשוט קוראים חצאי משפטים אנשים, זה בלתי ניסבל.
"ההתנשאויות שלך מכריחות אותי"- התשובה שלי לזה היא יחס גורר יחס. אם הייתם טיפה יותר סובלניים ומתונים הייתם מסכימים איתי מאוד...
שמעו אני לא בנאדם שרב עם אנשים וששונאים אותו כאילו מה שקורה כאן זה בערך הפעם הראשונה שקורה לי כזה דבר כי אתם חסרי סבלנות. אני ייתערב שאפילו לא קראתם את ההודעות שלי עד הסוף. חבל, דברים לא חייבים להיות ככה.

וואו וואו רגע לאט לאט
דבר ראשון..לא דובר על זה.אף אחד לא אמר שאתה חייב לשמוע 200 להקות.תכלס אתה גם לא חייב להקשיב לנו בכלל מן הסתם.דבר שני,לכל אחד יש את ה3-5 להקות בממוצע שהוא אוהב יותר מכולם.
ולקחת את זה יותר מדיי רציני..מצידי תקרא לי כלבה תסתום לי תפה..אני לא אעלב לך פה כי אני לא מכירה אותך בכלל..אז אל תתבכיין על זה שהאווירה פה לא טובה חח..
ותיקון טעות,אני לא רבה איתך. בן אדם תבין חח אני בסך הכל כותבת ג'יזס..
תתנשא..תדבר מה שבא לך,זה לא יהרוג אותי. סתם פשוט כתבתי תגובה.
וכן קראתי עד הסוף אפילו שזה היה ארוך :|
ישן 23-08-2005, 21:38
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
ממ.. זה הלהקות שאני שומע.. מה אתם אומרים?

חשבתי על לשים אותם ברשימה רצופה, מאשר ברשימה אנכית...,

Slipknot, Salem, At The Gates, Tiamat, Killswitch Engage, Death, Necrodeath, Stone Sour, In Flames, Otep, 1349, Cannibal Corpse, Overkill,
Mushroomhead, Machine Head, Nasum, Suffocation, Soil, Aborym, The Union Underground, American Head Charge, Meshuggah, Entombed,
Dying Fetus, Fear Factory, Amon Amarth, Morbid Angel, Rage, Disturbed, Sadistik Exekution, Delirious, Imperanon, Sirius, Soul Devoured,
Norther, Vader, Rage, Inkubus Sukkubus, Katonia, Orphaned Land, Anathema, Novembers Doom, Sepultura, Inner Shrine, Blasphemy,
Dodheimsgard, Myrkskog, Behemoth, Chimaira, Aina, Arch Enemy, Hatebreed, Drowning Pool, Carcass, Paradise Lost, Theatre Of Tragedy,
Naplam Death, Marduk, Malevolent Creation, The Exploited, Poison The Well, The Project Hate MCMXCIX, Eternal Grey, Eisregen, Evereve,
Cattle Decapitation, The Haunted, Walls Of Jericho, Cripta, Demon Hunter, Blood Has Been Shed, Ministry, Psycroptic, Godsmack, Sick Of It All,
Flaw, Blackshine, Hatesphere, Old Man's Child, Limbonic Art, Samael, Coroner, Annihilator, Scream Silence, My Ruin, Wolf, Dead Horse,
Queensryche, Asmegin, Necrophagist, The Black Dahlia Murder, Excrementory Grindfuckers, Cripple Bastards, Fleshless, Mortician, Slayer,
Children Of Bodom, Kalmah, Dark Lunacy, Imperanon, Six Feet Under, Holy Blood, System Of A Down, Dope, Rammstein, Oomph!, Eisbrecher,
Megaherz, Pain, Static-X, The Kovenant, Iced Earth, Limp Bizkit, Mudvayne, Kittie, Queens Of the Stone Age, Nashville Pussy, Wednesday 13,
Murderdolls, The Frankenstein Drag Queens (From Planet 13), Stormtropers Of Death, Ratio, Marilyn Manson, Orgy, Powerman 5000, Pantera,
Cradle Of Filth, Sacred Reich, Atheist, Decree, Immortal, Rotting Christ, Impaled Nazarene, Zyklon X, Asgaard, Dark Funeral, Adversam,
Carpathian Forest, The Sins Of Thy Beloved,Dimmu Borgir, Ancient Ceremony, Midnight Syndicate, Haggard, Angels Of Venice,Vampiria,
Type O' Negative, Liv Kristine, Chaostar, Crematory, Malice Mizer, Dead Can Dance, Gothica, Opeth, Nightwish, Love Like Blood, Therion,
Waltary, Lacrimosa, Lacuna Coil, Lake Of Tears, Nightingale, Strength Trough Joy, The Mission, This Mortal Coil, To-Die-For, Umbra Et Imago,
Iniquity, Witchery, Hades, Zonata, Eternal Tears Of Sorrow, Helium Vola, Sentenced, Evanescence, Leaves Eyes, Vision Divine, Domine, Draconian, Xandria, Hecate Enthroned, Chaostar, Gothminister, The Offspring, Wheatus, Bloodhound Gang, White Stripes, Mindless Self Indulgence, Coal Chamber, Frank Klepacki, Apocaliptica, Antichrisis, Bathory, The Hives, Hayehudim, Nirvana, Weird Al Yankovich, Sonata Arctica, Staind, Against Me!, Korn, Velvet Revolver, Greenday, Danny Elfman, The Exploited, Finch, Talamasca, The Distillers, Infektzia,
ישן 24-08-2005, 00:10
צלמית המשתמש של Pure Silence
  Pure Silence Pure Silence אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי RACS שמתחילה ב "ממ.. זה הלהקות שאני שומע.. מה אתם אומרים?"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחח

זה קצת מסביר את התגובה לא?

בכל אופן הנה שלי :
A Perfect Circle
After Foreve
Amon Amarth
Amorphis
Anathema
Beyond The Embrace
Children of bodom
Control Denied
Dimmu Borgir
Draconian
Dream Theater
era
Estatic Fear
Eternal tears of sorrow
Evanescence
Finger 11
Goo Goo Dolls
Guns N` Roses
Haggard
In Flames
Iron Maiden
Lacuna coil
LedZ
Lost Prophets
Marilyn Manson
Mayhem
Megadeth
Metallica
Moonspell
Morbid Angel
Nevermore
NightWish
Oasis
Opeth
Orphaned Land
Paradise lost
Pink Floyd
Simphony x
Sonata Artica
Staind
System Of A Down
Theatre Of Tragedy
Therion
Three Days Grace
Three Doors Down
Within Temptetion
אביב גפן
בית הבובות
יציאת חירום
מוניקה סקס
סינרגיה
עברי לידר
שייגעצ

אפילו סידרתי את זה לפי הABC :]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:51

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר