לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2005, 02:10
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מפגש הפורום של פרש מתקיים היום כנסו לפרטים....

שלום חברים !
לאחר עיכובים קלים וקצת באיחור הנה כל הפרטים על המפגש הצפוי שאמור להתקיים ב 18 באוגוסט (י"ג באב) ביום חמישי בקניון השלום (עזריאלי) מטרת המפגש הוא שכל אחד יוכל להפגש עם חברי הצ'אט והפורום האחרים, ולהכיר אותם פנים אל פנים .
תאריך זה נקבע לאחר הצבעה שנערכה בנושא ולאחר שכלול כלל ההצבעות החוזרות .
נקודת המפגש הינה- רחבת בתי הקולנוע, שם נתאסף בשעה 5 אחה"צ ואח"כ נעלה לגג , מומלץ להביא כסף לקניית מזון, וגם מצלמות לתעד את האירוע.

למקום מגיעים קוי אוטובוס רבים, של אגד ודן כאחד, וכן תחנת רכבת (ת"א - השלום) ממוקמת בסמוך .
במקרה ואינכם יודעים איך להגיע, תוכלו להעזר ב :
אגד:
http://www.egged.co.il (מודיעין: 03-6948888 או 2020* מסלקום, אורנג' ומירס) .
דן:
http://www.dan.co.il (מודיעין: 03-6394444 או 3456* מסלקום ואורנג', או 4444* מפלאפון) .
ורכבת ישראל:
http://www.israrail.org.il (מודיעין: 03-5774000 או *5770 בסלולרי) .

תמיד מומלץ לבוא מוקדם, כדי לפגוש את כולם (במיוחד את אלו שבאים מרחוק, וצריכים לחזור בשעה מוקדמת) .

אנא שימו לב להתעדכן בשינויים במידה ויהיו.

בנוסף נשמח לדעת מי מכם מתכוון להגיע אז אנא תיידעו אותנו פה ואם למישהו יש בעיה מוזמן לכתוב את זה פה (עקב תאריך בעיות הגעה או כל בעיה אחרת) ונראה אם יהיה אפשר לפתור זאת

יום טוב ונשמח לראותכם !
בברכה
רחלי וארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 18-08-2005 בשעה 06:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2005, 20:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
NARXX ו UB40 תשובה לי אליכם
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "לא מכיר כמעט אף אחד מפרש,..."

narxx דוקא בגלל שאתה לא מכיר אף אחד עדיין זאת סיבה מצוינת לבוא ולהכיר גם אני לפני שלוש שנים לא הכרתי אף אחד והייתי ממש חדש בפרש ובעיקר הייתי בחדר של רשתות מחשבים כך שמהחדר הזה בקושי מישהו הגיע אבל מפגשים כאלו זה תמיד דבר נחמד ובזכות המפגש והאנשים נכנסתי לשאר החדרים וכמו שאתה רואה מאז אני פה ודוקא לא בחדר שממנו התחלתי, לכן אני מזמין אותך לבוא להכיר ובעיקר לבלות ונשמח להכיר אותך

ub40 הגילאים של האנשים משתנה אבל רובם צעירים מתחיל מגילאי 10 בערך ויש הרוב בגילאי 15-17 וגם לא מעט מעל גיל 20, בן כמה אתה אם אפשר לשאול. המפגש הוא נחמד ללא קשר לגיל האנשים ואפשר למצוא שיחה עם כל אחד ואני מניח שיהיה לפחות נציג אחד מכל גיל אני דרך אגב מהאוכלוסיה המבוגרת יותר (אני בן 33)
להתראות שם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר