לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 14:06
  רעמסס רעמסס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
קבלני הקולות יהיו בעלי הון שבלעדיהם אי אפשר יהי להבחר!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "לא חייבים"

אם הבחירות לחברי הכנסת יהיו בפורום רחב (מתפקדים, מצביעים וכד') קבלני הקולות לא יעלמו. אי אפשר יהיה להבחר ללא השקעה של מיליונים. ה"תורמים" יהיו אלה ששולטים בחברי הכנסת. זה יהיה יותר טוב?

בכלל יהיה קשה להכניס חברי כנסת חדשים. לישנים שהם כבר מוכרים יהיה יתרון עצום. הנבחר יהיה בטוח שקשה יהיה להתחרות מולו ולכן יתחשב פחות ברצון הבוחרים. חברי הכנסת יהיו שרתים של רוה"מ שיכול לתת להם תפקידי שרים ושל בעלי ההון שיצטרכו לממן את מערכת הבחירות בקרב מיליון בוחרים.

דווקא השיטה של חברי מרכז בוחרים טובה יותר. צריך לחזק את המרכזים כך שיוכלו אפילו להדיח חבר כנסת מכהן. הנושא של "ג'ובים" לא צריך כל כך להפחיד. מדוע ג'וב של שר יכול להיות פוליטי וג'וב של עוזר שר לא? השרים צריכים לקבל את האפשרות למנות את מקורביהם לתפקידים שונים בתנאי שהמינויים האלה הם זמניים - כל זמן שהשר ממשיך לכהן בתפקידו. כישלון של השר ושל מפלגתו יביאו לחילופי שלטון ולחילופי בעלי התפקידים. השרים והמפלגות יבינו שאם לא יקחו בחשבון גם כישורים ושירות לציבור הם יפסידו את כל התפקידים שלהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2004, 12:34
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
השיטה אשמה - הגולם קם על יוצרו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אהה...."

כל שיטת חברי המרכז שבוחרים ח"כים לפי "הגדרות ידועות" היא הבעייתית
את חברי המרכז בוחרים מתפקדי הליכוד לפי האיזור בו הם גרים
בישוב שלי נבחרו לחברי מרכז אנשים "מפוקפקים" בלשון הכי מעטה שאני יכול מסיבות מובנות
הם גייסו את השכונה שלהם, פקדו אותם לליכוד, הגיעו להיות חברי מרכז וההמשך ברור

את חברי המרכז מהיישוב שלי אני מכיר מגיל 10, חלקם הצביע בעבר למערך (אני זוכר ב 88')
אותם לא מעניין עזה, שבי שומרון או הבקעה, תן להם מפה אילמת והם לא ידעו היכן זה אריאל

אבל יש בידם כח רב לקבל טובות הנאה חזרה והם מנצלים זאת

די לראות את רשימת 38 ח"כים של הליכוד בכנסת הנוכחית כדי להבין איפה אנו נמצאים

ביבי הוא פוליטיקאי, מילא, אבל היו ח"כים מהליכוד שלא ידעו ! מה להצביע בבוקר ההצבעה על ההנתקות כי הם לא ממש הבינו מה הסיפור

הנחמה היחידה היא, שאמנם כל חמשת השרים שיושבים מול היו"ר במליאה הם מהליכוד, אבל כולם שייכים ל"עידן" הקודם : שרון,אולמרט,שלום,מופז ונתניהו
אני מפחד מהיום שגם זה ייגמר, מישהו יודע משהו על אפללו ? בן-לולו ? גורולובסקי ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר