לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2005, 10:24
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
לא
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "אמיר..."

פקר הפיל את ההנטר עם 84 (המטוס שט.101 "גנבה" להם בששת הימים). ע"פ אלוני, אלו ההפלות הידועות של 66:
5/6/67 - גיורא רום ("העטלף") - 2 הפלות של מיג 21 מצרי
6/6/67 - עודד שגיא ("העטלף") - מיג 19 מצרי
13/10/73 - יהודה קורן ("הסילון הראשונה") - מיג 17 סורי
אלוני מציין מטוסים אחדים שהגיעו לחמש הפלות, נכון ל-1968 - ומטוס זה אינו ביניהם. מאידך, בספרו מצויה תמונה די דומה של 66(7), כאשר מוטי הוד יורד ממנו אחרי טיסה. מאחר ותמונה זו צולמה לפני פרישתו של הוד (תחילת 1973), ו-5 ההפלות מצוירות שם, ההנחה היא ששתי ההפלות הנוספות התווספו לפני 1972 - כולל ההפלה שאתה מדבר עליה, וזה כבר יוצר בעיה - אין שום הפלה של מטוס ירדני לאחר ששת הימים ע"י מיראז' ...
הפתרון האפשרי היחיד - לעודד שגיא יש הפלה נוספת במיראז', של הנטר ירדני, ביום הראשון של מלחמת ששת הימים. אלוני מציין את 44, אבל מציב לידו סימן שאלה. יכול להיות שזה הפתרון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-08-2005, 20:14
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
אגב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי f16i_sufa שמתחילה ב "משהו מזהה אותו"

מי שיביט טוב ויוריד מעט את הגוון הכהה בתמונה (Photoshop.....) יבחין שבתמונה הראשונה (ע"י המיראז') איננו לובש סרבל טיסה כלל !!! - אלה הם בגדי דגמ"ח רגילים (במקור ירוקים....) של צוותי הקרקע או דרגים אחרים - לא טייסים. יש עליו אפוד הצלה, קסדה ומשקפי Ray Band משקפיים שאפשר היה להשיג ב- 10 לירות (לירות...!!!) אז בקלות.

אם הבחור הוא מודח טייס - בהחלט ייתכן שהודח לאחר קורס הצניחה.

במקרים אלה שובצו החברה הללו בתפקידי מש"קי מבצעים, מש"קי מודיעין, במגדלי פיקוח ועוד ועוד.

אני מהמר על כך שהבחור הנאה הזה לא היה טייס מיראז'.

אגב - אני מנחש שהתקופה בה צולמו התמונות היתה סוף שנות ה-60 תחילת ה- 70 .....

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 06-08-2005 בשעה 20:18.
ישן 07-08-2005, 03:25
  מיקיטל מיקיטל אינו מחובר  
מערכות מודיעין חוזי (IMINT), מערכות חישה גילוי והתרעה - חלל, אויר, ים ויבשה. התנהלות ביטחונית, תעשייתית וחוזית בינלאומית

חבר מתאריך: 08.03.05
הכל יכול להיות...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי f16i_sufa שמתחילה ב "[font=Verdana]עם כל הכבוד אין..."

אבל הסבירות לפי התמונות כה נמוכה שהשאלות והתמיהות לא מוליכות אותנו למסקנה הנחרצת שלך...

אגב אינני חושב שאתה "טיפלת בתמונה". אינני אף חושב שאתה "מנסה אותנו כאן" !! אני רק חושב שאין לך נתונים נכונים ושמישהו סיפר למישהי שסיפרה למישהו - בלוף !!!

שמע - הפכתי את הארון - (בשבילך ידיד... ) ומצאתי את הסרבל שלי. טוב, אינני יכול להכנס לתוכו ואני מתחיל לחשוש שהייתי אנרקסי פעם....

עניינו אותי דוקא השרוולים. ובכן מכיון שבקצה השרוול, ליד כף היד לא היה שום כפתור או ריצרץ' בסרבל אינני רואה שום אפשרות לקפל את השרוולים עד מעלה הזרוע כפי שה"טייס" הזה מצליח לעשות בתמונה.

הבחור שבתמונה לובש בגדי דגמ"ח רגילים למכנסיים יש כיס אחורי. (אגב עם כיס מלא כזה בישבן לא היה טס רחוק במיראז".... הטוסיק היה מתרסק לחבר של דודתך.... )- גם בגלל לחצי G וגם אם חליליה היה צריך לנטוש. הבחור היה צונח ומגיע לקרקע ערום ממכנסיו.......

ניסיתי גם לזהות את תג היחידה שלו - ונראה לי שהיה מתל-נוף !!

וכאן שרלוק הולמס, נכנס עוד נתון - לי לפחות לא זכור מבנה בתל נוף בו היו תריסי עץ כאלה על צירים מהסוג הזה..... לא הכרתי כל חלון שם - אבל גם לא נראה לי שהיה שם בית בודד עם תריסים כאלה.... אולי......

אבל עכשיו אתה מוסיף שהיה גם צנחן..???? - אני מקווה (ואל תכעס - אינני מנסה להיות בוטה ) שלא נראה אותו גם בחילפת צלילה של שייטת 13 ובמדי סיירת מטכ"ל (מדי צנחנים של אז....).

וכדי להיות בטוח יותר - שלחתי את התמונות היום לשלושה מחברי - עמיתים טייסים ( "על אמת"...) בתקופה שאני מנחש שהיא מקור התמונות - סוף השישימים תחילת השיבעימים, כולם הכירו את כולם בטייסות. דמות הבחור הזה לא הופיעה בשום "מדור לחיפוש קרובים..." לא שלי ולא של חברי.

בחור נאה, שרצה לכבוש את ליבה של דודתך - והרי ה"טובים היו לטייס...והטובות לטייסים...."

אשרי המאמין (המאמינה.....)

נערך לאחרונה ע"י מיקיטל בתאריך 07-08-2005 בשעה 03:27.
ישן 07-08-2005, 09:00
צלמית המשתמש של f16i_sufa
  משתמש זכר f16i_sufa f16i_sufa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
Facebook profile
בכל אופן תודה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מיקיטל שמתחילה ב "הכל יכול להיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מיקיטל
אבל הסבירות לפי התמונות כה נמוכה שהשאלות והתמיהות לא מוליכות אותנו למסקנה הנחרצת שלך...

אגב אינני חושב שאתה "טיפלת בתמונה". אינני אף חושב שאתה "מנסה אותנו כאן" !! אני רק חושב שאין לך נתונים נכונים ושמישהו סיפר למישהי שסיפרה למישהו - בלוף !!!

שמע - הפכתי את הארון - (בשבילך ידיד... ) ומצאתי את הסרבל שלי. טוב, אינני יכול להכנס לתוכו ואני מתחיל לחשוש שהייתי אנרקסי פעם....

עניינו אותי דוקא השרוולים. ובכן מכיון שבקצה השרוול, ליד כף היד לא היה שום כפתור או ריצרץ' בסרבל אינני רואה שום אפשרות לקפל את השרוולים עד מעלה הזרוע כפי שה"טייס" הזה מצליח לעשות בתמונה.

הבחור שבתמונה לובש בגדי דגמ"ח רגילים למכנסיים יש כיס אחורי. (אגב עם כיס מלא כזה בישבן לא היה טס רחוק במיראז".... הטוסיק היה מתרסק לחבר של דודתך.... )- גם בגלל לחצי G וגם אם חליליה היה צריך לנטוש. הבחור היה צונח ומגיע לקרקע ערום ממכנסיו.......

ניסיתי גם לזהות את תג היחידה שלו - ונראה לי שהיה מתל-נוף !!

וכאן שרלוק הולמס, נכנס עוד נתון - לי לפחות לא זכור מבנה בתל נוף בו היו תריסי עץ כאלה על צירים מהסוג הזה..... לא הכרתי כל חלון שם - אבל גם לא נראה לי שהיה שם בית בודד עם תריסים כאלה.... אולי......

אבל עכשיו אתה מוסיף שהיה גם צנחן..???? - אני מקווה (ואל תכעס - אינני מנסה להיות בוטה ) שלא נראה אותו גם בחילפת צלילה של שייטת 13 ובמדי סיירת מטכ"ל (מדי צנחנים של אז....).

וכדי להיות בטוח יותר - שלחתי את התמונות היום לשלושה מחברי - עמיתים טייסים ( "על אמת"...) בתקופה שאני מנחש שהיא מקור התמונות - סוף השישימים תחילת השיבעימים, כולם הכירו את כולם בטייסות. דמות הבחור הזה לא הופיעה בשום "מדור לחיפוש קרובים..." לא שלי ולא של חברי.

בחור נאה, שרצה לכבוש את ליבה של דודתך - והרי ה"טובים היו לטייס...והטובות לטייסים...."

אשרי המאמין (המאמינה.....)

תודה בכל אופן לכולכם
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר