לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 18:42
  slomi slomi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
הקרדיט ל ryan ariel levi
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי slomi שמתחילה ב "כן עשיתי את הפעולה"

ידעתי להבא לא לעשות את זה שוב אם התחלתי עם תוכנה אחת אני אסיים את הדיסק עם התוכנה הזאת.

יש לפעמים פעולות שהם עזרו לי, אבל הם לא תמיד עובדות... כאילו זה פעולה שהצליחה לי פעם פעמיים ובשאר לא הצליח.
אבל תנסה
יש ב NERO בתפריט למעלה EXTRAS ( הנרו הרגיל לא EXPRESS)
קודם כל תעשה VIEW TRACKS תסתכל אם הוא מזהה שם משהוא....
אם הוא מזהה או לא מזהה תנסה אולי ב SAVE TRACKS הוא יתן לך לבחור CD תבחר את הצורב, עכשיו אם אתה רואה את החלק שנחסם לך אז יש לך אפשרות לעשות SAVE, ולשמור אותו (רוב הסיכויים כ IMAGE, אבל אז לפחות יש אפשרות לפתוח אותו ולקבל בחזרה את הקבצים)

בכל מקרה, מה שקרה על הדיסק זה שהוא פשוט מחק מה FAT32 את העובדה שקיימים שם עוד קבצים אבל הקבצים עדיין נמצאים שם תכלס על המסילות....
אז מה שאפשר לעשות אם העצה הקודמת לא עזרה זה לנסות ולעשות IMAGE, אולי הוא כן יזהה את שאר הקבצים....

אפשרות אחרונה שלפעמים אבל ממש רק לפעמים עזרה, זה לנסות ולהמשיך לצרוב על הדיסק עם NERO, לפעמים הוא מזהה את מה שהוא צרב בהתחלה, למרות שלפעמים קורה שהוא לא יצליח לצרוב בכלל בגלל שהוא לא מזהה את סוג הצריבה של WIN XP.... זה קרה לי עם EASY CD...
תנסה זה גם אפשרות....

בכל מקרה, לפני שאתה בכלל מנסה משהוא, כדאי לך לשמור את כל מה שיש לך כרגע בדיסק שצרבת כי יכול להיות שNERO עכשיו "ימחוק" לך את מה שצרבת ב WINXP וישים את הקבצים שצרבת כרגע בלבד... או כל מיני דברים מהסוג.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר