לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-08-2005, 22:19
  קשה יש רק בלחם קשה יש רק בלחם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.05
רוצה יותר...חייב יותר...

טוב אז לפני הצבא עשיתי יום סיירות ופרשתי..לא האמנתי בעצמי ולא הייתי מודע ליכולות שלי וגם הכושר שלי היה בזבל אחרי זה עשיתי גיבוש צנחנים ועברתי ובמרץ התגייסתי לצנחנים עשיתי תיחטי"ות וגם שם נפלתי מאותם סיבות ואז הגעתי לגדוד 202 והתחלתי להבין כמה הגוף מסוגל לסבול החלטתי שכל דבר שאני עושה אני מאמץ את עצמי כמה שיותר ועכשיו אני בשיא הכושר שלי ובאמת אין הרבה דברים ששוברים אותי ואני חושב שאני יכול לעבור כמעט כל גיבוש בצה"ל...היום גם אחרי שאתה כמה זמן בצבא אתה מבין מה המנטליות האמיתית של הסבל ושהכל באמת בראש...שגיבוש כמה ארוך שיהיה זה מאמץ אינסטנסיבי לזמן מוגבל ואחרי זה הוא ניגמר...ועכשיו אני פשוט מתוסכל וכמה שטוב לי ב202 אני פשוט רוצה יותר ולא יודע מה לעשות זה אוכל אותי אני כל כך מורעל על הסיירות המובחרות ויחידות העילית ואני מרגיש שאני יכול יותר ומגיע לי יותר...אז בבקשה רק אנשים שבאמת מבינים תגידו לי בבקשה מה האפשרויות שלי במצב הנוכחי ואני מוכן להפוך עולמות אפילו אם יש סיכוי קטן...וגם דרכים להגיע לכל מקום...זהו תודה רבה מראש ובאמת הפורום הכי מקצועי שיש ואחלה אנשים..

נ.ב
פרופיל 97 קב"א 43 מתאם 2...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר