לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2005, 10:01
צלמית המשתמש של amranal
  amranal amranal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.04
מידע הרוצח נתן-זאדה עשה נסיעת הכנה בקו 165

נתן-זדה עשה נסיעת הכנה בקו 165
יום ראשון, 7 באוגוסט 2005, 10:50 מאת: אלי אשכנזי, הארץ

יום לפני הפיגוע, נסע המחבל בקו האוטובוס לשפרעם. הנהג, שנרצח למחרת, סבר שהחייל נרדם, קנה לו בקבוק מים ודאג להסיעו חזרה

יום לפני הפיגוע בשפרעם, נסע המחבל עדן נתן-זדה באוטובוס של מישל בחות', אותו רצח יום לאחר מכן, בקו 165 מחיפה לשפרעם, וזכה ליחס חם ומחבק מהנהג - כך סיפרו בסוף השבוע חבריו של בחות' ב"אגד".

הנהגים מספרים, שנתן זאדה היה על האוטובוס גם ביום רביעי אחר הצהריים, בנסיעה של 17:05 מ"מרכזית המפרץ" לשפרעם - בדיוק אותו קו ואותה השעה שבה ביצע את הפיגוע יום לאחר מכן. "החייל נרדם, או עשה את עצמו ישן. כנראה רצה לראות מתי האוטובוס עוצר, מי עולה ומי יורד. הוא התכונן לפיגוע שיעשה. האוטובוס כבר הגיע לתוך שפרעם והחייל לא ירד", מספר אמיר סבאח, אחד הנהגים. "מישל, או כמו שאנחנו קוראים לו מיכה, הגיע עם החייל הישן עד לחניון 'אגד' בשפרעם. הוא העיר אותו ואמר לו : 'אתה בשפרעם, אל תדאג, אתה בידיים טובות, נדאג להחזיר אותך לחיפה'". לדברי הנהגים, הדבר לא היה יוצא דופן: "זה קורה לפעמים שחייל נרדם באוטובוס ומגיע בלי שהתכוון לשפרעם".

הנהג שאדי חורי, שהיה בחניון האוטובוסים באותה השעה, נזכר כי "מישל ירד מהאוטובוס עם החייל ואמר: 'הוא נרדם לי באוטובוס, תקפיצו אותנו בבקשה לאוטובוס שיוצא ב-18:10 לחיפה, אני בינתיים הולך להביא לו מים קרים". בחות' הלך לכמה דקות ושב עם בקבוק מים קרים שקנה לחייל. לאחר מכן נכנסו בחות', סבאח, חורי ונתן-זאדה למכונית פרטית של "אגד" שמשמשת להסעות.

פרסומת
"אני ושאדי ישבנו מקדימה", נזכר סבאח. "מישל והחייל ישבו אחד ליד השני במושב האחורי. החייל ישב ושתק, לא דיבר. היה לו זקן, כיפה, פאות והוא סחב איתו תיק גב. הוא נראה רגוע, לא מפוחד מזה שהגיע לישוב לא מוכר. הוא גם לא נראה כמו אחד שהולך לעשות משהו נורא". גם שאדי חורי זוכר את החייל "עם נשק. הוא ישב ושתק, נראה לי מסטול, אולי מהשינה. הוא שתק, לא דיבר".

הארבעה הגיעו לתחנת המוצא של הקו החוזר משפרעם לחיפה. בחות' ונתן זאדה ירדו מהמכונית ועלו לאוטובוס. יום לאחר מכן הם ייפגשו שוב לנסיעתם האחרונה. לדברי חורי, "באותה נסיעה נוראית של יום חמישי למישל זה כבר נראה מוזר, וכשהוא שם לב שהחייל שוב לא יורד לפני שפרעם, הוא קרא לו".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר