לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2005, 04:53
צלמית המשתמש של dodihob
  dodihob dodihob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל dodihob
בוא נעשה קצת סדר :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי EC שמתחילה ב "אם כבר קונים dvd שקורא פורמט..."

טוב אז יאללה נתחיל...בשביל Cool D....אם אתה קונה את הדי.וי.די הנ"ל אתה תפסיק להוריד סרטים באיכות SVCD כי זה תומך דיווקס, זתומרת אתה תוריד מהאינטרנט את הסרטים שאתה רוצה בפורמט .avi ותצרוב אותם כדיסק רגיל והדי.וי.די יקרא אותם, לא רק זה...אם הסרט שהורדת באיכות DVDRIP האיכות של הסרט תהיה באיכות מעולה לפני דעתי כמו די.וי.די רגיל...ואגב אם משום סיבה אתה רוצה לראות סרטים בפורמט SVCD או VCD אני בטוח שהמכשיר תומך בהם...
עכשיו בשביל טל אני דיי בטוח שהדי.וי.די תומך גם כן בפורמט Xvid אישית לא ראיתי אף נגן Divx שלא תומך...מה שכן יש בעיתיות עם סוג של קידוד של סרטים של Xvid והנגן קורא אותם לאט מידי...אבל יכול להיות שלנגנים החדשים אין את הבעייה הזאת יותר...ואולי יצא עידכון מאוחר יותר שיתקן את זה..בכל זאת אין מה לדאוג כי זה איזה סרט אחד מתוך 100 שלא יעבוד....
אישית יש לי די.וי.די דיווקס של פיונייר...לא מתחרט שקניתי...אם צריכים עוד עזרה אני פה
ערן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:04

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר