לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 16:13
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תלוי בהמון דברים .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "מה צריך לעשות כדי לצאת לקצונה?"

קודם כל אני אציין ש-8 חודשים זה ממש לקראת חריגת פז"ם (מתקרב לקראת הרב"ט), למרות שאני מכירה
מספר אנשים שיצאו לקק"צ בתור חריגים (אבל אלה היו ייעודיים) .

אז בוא נתחיל מהפירוק לגורמים : 1. מה הכוונה אין לה נתונים מתאימים ? מי אמר לה את זה ?
2. מה הכוונה המפקדים מתנגדים ? -מאילו סיבות ? החיילת לא טובה ? יש לה תלונות בטופס תלונות ?
3. השיוך שלה במקרה הוא למז"י ? (אם כן- אני יכולה לעזור, אני מכירה אנשים שם במדור קק"צ) .
4. מה התפקיד הנוכחי שלה ?

אבל בוא נגיד דבר כזה : אם הקב"א שלה לא מתאימה, המפקדים שלה לא חושבים שהיא מתאימה ו/או יש לה נגררת
תלונות שלא מביישת את עצמה, ו-היא מתקרבת להיות חריגת פז"ם, היא יכולה לשכוח מקק"צ .

אני יכולה לתת דוגמה לפספוס של הצבא בגלל החוקים היבשים האלו; אז ככה : חברה מאוד טובה שלי היא חובשת
ורצתה לצאת לקצונה; מבחינת הקב"א היא מתאימה, אבל מבחינת ניקוד שהיא קיבלה מהמפקדים שלה בקורס
חובשים (מאתר קק"צ או משהו כזה), היא נמצאה לא מתאימה לקק"צ .
עכשיו- היא הגישה את כל הטפסים וכל האנשים ה'נכונים' חתמו והמליצו, אבל הקצינת כ"א ה'חכמה' בשלישות לא הזדרזה
עם כל הסיפור והיא פספסה את המיונים האחרונים, קיבלה רב"ט חודש שעבר ונחשבת חריגת פז"ם בשביל לגשת
למיונים הבאים (ובשביל לסתום לה את הפה אמרו לה שגם הנתונים שלה לא מתאימים אז אין טעם גם להתאמץ מכאן יותר מדי) .

אבל- תמיד יש מה לעשות בנדון; אם היא מגיעה לרמה של סא"ל ואל"מ, הם יכולים להזיז את הקשרים הנכונים .
(תלוי כמה נגישות יש אליהם ואיזו דעה יש להם עליך) .
רציתי לדבר עם הסא"ל אצלנו, אבל חברה שלי החליטה שהיא לא רוצה כבר לצאת, אם הצבא לא רוצה אותה- הפסד שלהם .

אבל אם תתן לי יותר פרטים אני אוכל לנסות לעזור, כי אני מתעסקת בכוח אדם .
שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 19-11-2004 בשעה 16:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2004, 19:05
  kapusta kapusta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
קודם כל בלי שום קשר,
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "תלוי בהמון דברים ."

את מי את מכירה במז"י במדור קק"צ? אני מכיר שם כמה וגם כמה חבר'ה בקריה..
איפה את משרתת דרך אגב?

אבל היא לא שייכת לקריה, אנחנו ח"א...

בכל מקרה הבנתי ממנה שהיא מאוד רוצה לצאת והיא הציקה לרס"ן שלנו והוא אמר שהוא מאוד רוצה וממליץ עליה אבל אין לה נתונים מתאימים.. (לפי דעתי הוא סיבן אותה אבל בכל אופן...)

אבל בקשר מה שאמרת על החריגת פז"ם רציתי להגיד משהו.. אני רב"ט ובערך לפני חודש (אחרי 9 חודשים בצבא) זימנו את כל המחזור שלי של הטירונות לשיחת הסברה על קצונה... אני אישית לא רציתי לצאת אז חתמתי ויתור אבל כמה חברים שלי יצאו לגיבוש והם (החברים) היו בפז"ם של 10 חודש והיו שם גם אנשים עם פז"ם של שנה ו2 (לפחות אחד כזה אני מכיר) שהם לא חריגים ואפילו לא המליצו עליהם...

שוב, אולי זה שונה אצל בנים אבל אם רק אחרי 9 חודש רק זימנו אותי לשיחת הסבר אז אולי יש לך טעות בקטע של החריגת פז"ם?

אני לא כ"כ מתעסק בכוח אדם (בלשון המעטה) אולי את יכולה להסביר לי אל מי היא הולכת בשביל להגיש טופס חריג, בלקיחה בחשבון שלפי דעתי לפחות המפקדים נגד זה? אפשר לעשות את זה באופן עקיף? דרך ת"ש אולי?

אולי תפני אלי באיסיקיו 77214531 כי זה מקרה מאוד ספציפי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר