לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2005, 20:41
  jack_daniels jack_daniels אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
בחדר של איתמר (בן גביר)

בימים אפורים כאלו,בהם תמונתו של בחור צעיר ונאיבי,מתנוססת מעל גבי העיתון תחת הכותרת "מחבל יהודי".

יצא לי לקרוא על הכתרתו של איתמר בן גביר בתואר הנעלה "דובר תנועת כ"ך"

השילוב הקטלני הזה,של קריזה נרקוטית על חבורת מאנייקים פסיכופטים שלוקחים בחורים צעירים ומטרפים להם את המח לעשות פגועי נקם,עם שמו של מיסטר איתמר בן גביר.עורר בי זכרונות מימים אפורים אף יותר מאלו מאלו.

זה היה אחרי פיגוע באחת מערי המרכז,נקלעתי לאתר,היו שם כל הפס ייצור לשוקולד התקשורתי.כתבים צלמים,וכמובן--אנשי כך.

אז לראשונה פגשתי בהם,נראים כמו חמסניקי"ם אבל יהודים ומחייכים. צועקים "מוות לערבים".לא התרגשתי.גם סלים טועמה אכל כאלו במגרש.ועוד יאכל.

ואיתמר בן גביר..הדור בלבושו...עם שם כל כך מקראי והרואי.("גביר" יעני גבר) ממש תמצית ההזיה המשיחית היישר מאולפני האחים וורנר.הוא המנהיג הבלתי מעורער של הילדים.הכל כך תמימים..

אבל אז,כשדני יתום התחיל להתראיין לטלויזיה לידינו,ואיתמר בן גביר פרץ בצעקות כל כך מגוחכות ונוגדות כל אינטרס ,אפילו אינטרס כהניסטי.הבנתי שהוא סתם בובה.לא רציני.עוד מוצר פלסטי של דורינו הרדוד.כן.אפילו בתנועת האידאולוגיה הכהניסטית יש שחקנים מפלסטיק זול עם ליפסטיק.

או אז ויתרתי על גיבורינו,ותייגתי אותו במחלקת הפיסכו-מאנייקים שפועלים נגד האינטרסים של עצמם.ממש כמו יאסר עראפת זצוקאל"ב

אבל כשזה חזר ונשנה,פעם ברדיו,ופעם בטלויזיה, הבנאדם דופק את עצמו,בצורה שכל מאזוכיסט יכול רק להעריץ,התחלתי להבין,שכנראה כמו יאסר גם הוא עושה איזה בוחטות בצרפת או בשוויץ,ממש כמו יאסר או סוהא.

הנחתי לדמיוני הפרוע,כלך לך אצל ציורי קיר סוריאליסטים המציאות פשוטה וכל קונספירציה הינה בתה של הפארנויה.או קי.נהגתי בתבונה.וויתרתי על הקונספירציה.

עד שהגיע פרופסור אלדד,זה הימני הזה הקטנציק עם האף הארוך,כמו הגלות,.הבן של...הפרופסור הזקן ההוא, כן.ובאחת מתוכניות הטלויזיה,חשף באחת."איתמר בן גביר הוא סוכן שב"כ"

היי...באותו רגע הכל התחבר לי...מאות תיקי חקירה יש לו..הוא מופיע כמו כוכב רוק בכל ערוץ,תמיד בזמן,בכל נקודה,טיימינג שאפילו לביבי אין.אפילו קצת פוטוגני.(נניח כמו בן לאדן או כמוני)..הבנאדם שעון שוויצרי ממש.אולי אפילו יש לו גם חשבון שם בשוויץ.

לא זכיתי לחיות במדינה מתוקנת,אני אזרח מדינת ישראל מעודי.אבל אני מניח שבכל מדינה מתוקנת,מייד התקשורת היתה פותחת בחקירה שתי וערב בנידון.בפרט אחרי שהתמסטלנו מה"שמפניה" הארורה.(תמיד הצרפתים קשורים לשיט הא?)

אבל אצלנו?...שוב הערב יורד....חורשת האקליפטוס ...עוף גוזל...הכל כרגיל..רוח חרישית מבדרת את שערות התחקירנים התקיפים.אין קול ואין עונה.הכל זורם. עולם נפלא.ארמסטרונג שר עלינו...איתמר בן גביר יצא גבר.

סתם ככה חשבתי על זה,כשקראתי על בכיה של אמו של המחבל עדן זאדה.על צעקותיה "מה עשו לילד שלי?"
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hydepark.hevre.co.il/hydepark/icon/sad1.gif]

איתמר???

שומע??.

סנייפר28
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר