לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2005, 08:15
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yehonatan_m שמתחילה ב "אני לא יודע לצבוע בפוטושופ תדמות שלי אבל הינה מה שציירתי(בלי קשר לתחרות) תנו תגובות"

תראה בחור, ככה זה פה, יש ציורים שמקבלים המון תגובות ויש כאלה שרק כמה תגובות מסכנות. :|
תאמין לי שאני יודע מה זה..
עכשיו בנוגע לציור שלך, אני חייב לציין שהראש שציירת לדמות הזאת יצא באופן פשוט מושלם לדעתי אפילו שאני לא מבין מה זה הדבר הזה שיש לו מאחורי הראש. אהבתי את הגבות עם הצורה המשונה והעיניים האדומות נראו לא רע. רק פרט קטן כזה ששמתי לב אליו רק עכשיו, הקו של השיער בצד הימיני של ראשה של הדמות מסתיים בצורה לא הגיונית, כיוון שלא הגיוני לראות את החלק הזה של השיער שלו ביחוד בזווית שבה הראש שלו פונה.
כמו כן הצוואר עשוי די טוב למרות שיש בו כמה קווים מיותרים.
הגוף עשוי בצורה איומה בהשווה לראש שנראה שהשקעת בו את רוב מאמציך.
העובדה שהגוף הגברי בנוי בצורה משולשת פחות או יותר לא אומר שאתה אמור לצייר אותו בתור משולש מושלם, יש לו שרירים למען השם. זה אלא אם כן הוא לובש מחוך מתחת לכל זה. :|
כמו כן אני לא מבין מה זה הדבר הזה שיש לו על החולצה ואם זה אמור להיות הלב שלו אז אני רוצה לומר לך שציירת אותו בין הלבלב והכבד פחות או יותר כשהוא אמור להיות בין הראות ולנטות מעט לכיוון שמאל (שיעורי אנטומיה זה דבר מעניין)..
שרירי החזה שלו שנראים כמו מרובעים מושלמים ולא אמורים להיראות ככה נמצאים גבוה מידי ואני חושב שאין צורה לגבול את כולם בקן מגביל לגמרי. אחרת לדעתי זה סוגר אותם והם נראים כאילו לא קשורים כלל לגוף שלו.
הזרועות שציירת לו הן פשוט אסון אנטומי. למה החלק העליון גדול והחלק התחתון כל כך דק ?
איפה המרפק של יד ימין ?
כפות הידיים שלו קטנות בצורה האיומה ואני כבר לא מדבר על כך שהן קטנות אחת מהשניה והאצבעות קצרות מידי. תזכור שכף יד אמורה לחסות בערך את כל הפנים. והאגרוף שציירת לו לא יצא טוב, חובה לשפר!
הרגליים פחות היותר טובות, למרות שהקרסול כל כך דק עד שזה מוזר וכמה שזה מוזר גם רגל ימין ארוכה מהשמאלית..
יש המון מה לשפר בחור, עם קצת מזל והרבה השקעה ממך תגיע לתוצאות מפתיעות! בהצלחה!

~O.G~

חזרה לפורום
ישן 10-08-2005, 11:28
צלמית המשתמש של yehonatan_m
  yehonatan_m yehonatan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל yehonatan_m שלח הודעה דרך MSN אל yehonatan_m
אוקיי תודה על הביקורת אחי....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "תראה בחור, ככה זה פה, יש..."

תודה ששמת לב לכל הפרטים הקטנים בכדי שאני אוכל לשפר אותם ועוד משהו השיער המוזר הזה שאמרת אני חושב זה בעצם חתיכת בד שיוצא לו מהעגיל באוזן אולי זה לא ניראה ככה אבל זה מה שזה והלב שלו שאמרת שהוא בחוץ זה לא בדיוק לב זה אמור להיות כזה שרשרת שיש באמצע אבן כוח שנותנת לו עוצמה וכדומה....
ואם כבר נתת לי ביקורת אני רק מקווה שאתה מבין שיש ילדים כמוני שאוהבים לבנות תדמות שלהם מהשלד עד הסוף ויש ילדים שפשוט מציירים חופשי בלי שלד בלי כלום(אני לא אוהב תסגנון הזה) אבל בכל אופן אני רוצה גם יותר הערכה לזה שאני בונה תדמות ולא מצייר משהו מוכר. =) בכל אופן תודה רבה....

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר