לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2005, 10:23
צלמית המשתמש של kristal
  kristal kristal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
שאלות כאלו רק יבלבלו אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "סקר דעות לגבי 350D לבין 70D"

אם מתן, רועי ואני נמליץ לך על ה D70S (תכל'ס הייתי ממצליץ לך על ה50) וארנון ואולג ימליצו לך על ה350D זה יעזור לך במשהו? כי זה מה שיצא מהאשכול הזה.

מעבר לזה, אני חושב שמה שאתה מחפש פשוט לא נכון.
נתחיל במגה-פיקסלים, ההפרש ממש לא רלוונטי. מדובר בתוספת של בערך 400 פיקסלים ל3008 שיש בD70 לרוחב התמונה (ו300 לגובה שהוא 2000 בD70)
גודל: DSLR הם גדולות ומסורבלות (חכה לרגע שיהיו לך כמה עדשות) השיקול צריך להיות נוחות בעבודה וזה כבר יותר חשוב.
פונקציות: יש לי D70 כבר כמה שבועות וחוץ מ M וA לא השתמשתי באף אחד ממצבי הצילום האחרים. נראה לי בזבוז לקנות DSLR ולצלם על AUTO או מצבים קבועים מראש (DIGI-VARI למיניהם). אם אתה מדבר על פונקציות אחרות כמו הפעלה מרחוק וסינכרון פלאש אז תשכח ממה שכתבתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-08-2005, 13:05
צלמית המשתמש של kristal

אני לא אוהב שקוראים למצלמה צעצוע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "..."

צעצוע זה משהו שמשחקים איתו, לאו דווקא משהו מפלסטיק.
מצלמה זה משהו שמצלמים איתו ולאו דווקא מסגסוגת מגנזיום.
מבחינת ה"קשיחות" הייתי מדרג את המצלמות: D70 אחריה D50 (בגלל הגודל) ובסוף 350D (בגלל הגודל והגימור). ועדיין זה שיקול משני לדעתי. היום מייצרים גם אקדחים מפלסטיק, פשוט קוראים לזה פולימר ואז זה נשמע מגניב וכמו משהוא שנאס"א פיתחה.

לדעתי ה D50 יותר קרובה ל350D ולקאנון אין משהו מקביל לD70 (יש יותר טוב בדמות 20D אבל גם הרבה יותר יקר)

תראה, בסוף תצטרך להחליט בין שתי חברות, כדאי לך להסגר קודם בין שתי פיינליסטיות 350 ו 50\70 אחריח זה לאסוף את הדברים שנראה לך שיחסרו לך בכל אחת מהמצלמות לעומת המחיר ועל סמך זה תחליט. קח בחשבון שעדשות הקיט לא באותה הרמה בשתי החברות (ניקון השקיעו בעדשה טובה ויקרה יותר וקאנון פשוט חיברו משהו מקדימה)
ישן 09-08-2005, 13:14
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "סקר דעות לגבי 350D לבין 70D"

קריסטל צודק.

שמע, בסופו של דבר, אתה חייב להגדיר לעצמך את הדרישות שלך מהמצלמה.
אני לא מאמין שיש לך דרישה שמצלמה כלשהי שהוזכרה פה באשכול, לא תספק.
מה D50 שהיא הזולה מהשלוש, עד ל 350D שהיא היקרה מהשלוש.

אם אתה עדיין צלם חובב מתחיל, שרק רוצה ללמוד למזמז DSLR, הייתי ממליץ לך על ה D50. מצלמה אשר נתנתה בדיוק לצורך הזה. חבל להוציא יותר כסף סתם על D70s או על 350D.

השלוש הן מצלמות מצויינות. והקטע היפה הוא, שלהבדיל מהפוג'י שלך, אם תרצה לשדרג בעתיד למצלמה חזקה ואיכותית יותר, לא תאבד את כל הקניה שלך, מלבד הגוף.
זה ייתרון גדול. ההמלצה שלי - לך על הזולה מהשלוש, שתספיק לך עד למעל הראש. בכסף שתחסוך, קנה לך סט עדשות איכותיות (או עדשה אחת בלבד - תלוי בתקציב). אתה רוצה מקרו? קנה לך עדשת מקרו איכותית, אני יכול להמליץ לך.

אני לא ממליץ לך לקנות את ה D50 כי אני "ניקוניסט", באמת שאין לי מניות בחברה. כרגע, מסה"כ האפשרויות שעומדות מולך - זו נראית לי הכי מתאימה וחסכונית עבורך.

חכה שהקנוניסטים יגיבו.
אהה - כן, והקישקוש הזה של ה 8 מגה-פיקסל זה באמת קישקוש. לא צריך את זה. אפשרל הדפיס פוסטרים גם מ 6 מגה-פיקסל (בדוק).

ישן 09-08-2005, 15:16
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02

Boss, כאשר קונים מצלמת SLR, בראש ובראשונה "מתחתנים עם המערכת", כלומר אביזרים ועדשות. נכון להיום (זה נכון כבר שנים וניקון לא טורחת לעשות כלום בנידון) - העדשות של קאנון זולות יותר מאלה המקבילות של ניקון, ולכן המערכת של קאנון מתאימה יותר לצלם המתחיל, כלומר כזה שקונה את הכל מאפס.

ולגבי הגוף - גם כאן, ה-350D של קאנון היא הבחירה המועדפת, בין היתר גם בגלל יתרון המ"פ. יהיו כאלה שיתווכחו ויגידו ש-6 מ"פ זה בהחלט מספיק - אבל אין ספק ש-8 מ"פ זה יותר טוב. למה ? סיבה אחת פשוטה - אפשרויות רבות יותר לקרופ. אף אחד מאיתנו לא מצלם באופן מושלם ולכן לא פעם ולא פעמיים נאלצים לחתוך את התמונה - וכאן 8 מ"פ יכולים להקנות יתרון לא מבוטל. בהנחה שמה שרשמו כאן הוא נתון נכון (יתרון של 400 פיקסלים לאורך ו-300 לגובה לטובת ה-350D), מדובר ביתרון לא קטן בכלל - יותר מ-10% תוספת לגודל התמונה לשני הכיוונים ! וזה לא שהפיקסלים הנוספים באים על חשבון רעש - ממש לא, התמונה של 350D באיזו 100 חלקה כמו משי וגם באיזו 200 לא גרועה יותר מזאת של ה-D70.

מבחינת הפרשי המחירים שהוזכרו כאן - לפי B&H המחירים של 350D ו-D70 דומים עד כדי 20-30$, ככה שלא הייתי לוקח את הנתון הזה בחשבון ...

ישן 09-08-2005, 15:48
צלמית המשתמש של kristal

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "Boss, כאשר קונים מצלמת SLR,..."

כבר חשבתי שהזירה תישאר רק ל"ניקוניסטים"

לגבי המגה-פיקסלים, הנקודה היא שמדובר בנתון שצמח מעבר לכל פרופורציה. 10% נוספים זה נחמד אבל לא משמעותי ביחס לדברים אחרים (בשביל לא להגרר למכות אפשר להשוות בין 300D ל350D). מי שלא מבין טיפה עושה חשבון פשוט ואומר 6MP לעומת 8MP זה הפרש של 33% לטובת ה8MP כשמדובר בעצם ב 10% לכל מימד של התמונה. זאת הייתה הנק' שרציתי להדגיש.

לגבי הנושא של מחירי העדשות, אני לא יכול לאשר או להפריך את מה שאתה אומר. אני ידעתי מהרגע שקניתי את המצלמה שהעדשות שיהיו לי בשנים הקרובות יהיו קרוב לוודאי עדשת הקיט (18-70) וסיגמא 70-300. ולכן לא טרחתי אפילו לברר לעומק לפני הקנייה את הנושא הנ"ל.
במידה והייתי קונה 350D הייתי מקבל עדשת קיט גרוע (אמנם זולה אבל גרועה) וקונה את אותה הסיגמא, סה"כ פחות טוב, אז מה עדיף במקרה הזה?

אני יכול להגיד עם יד על הלב שההתנהלות של קאנון בשוק הLOW-END של הDSLR לא מרשימה אותי בכלל. הD70 נותנת הרגשה הרבה יותר טובה מאשר המצלמות של קאנון שנראות כמו גרסאות מסורסות של האחיות הגדולות (ה300 הייתה על גבול הקומבינה, "נעשה משהו מהר-מהר ונתפוס את השוק) ואחת הסיבות שה D70 הייתה הצלחה.
אני יכול להגיד לך שכצרכן אני נרתעתי מאיך שקאנון מתייחסת לפלח השוק הזה (עיין ערך עדשת הקיט). ה D70 הינה המצלמה הראשונה שלי ככה שלא באתי משוחד בכל הדיון של קאנון\ניקון (שאני עדיין חושב שהוא טיפשי, צרכנות נבונה לא קשורה להערצת מי שמייצר את הציוד שלך).
ישן 09-08-2005, 15:55
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי kristal שמתחילה ב "כבר חשבתי שהזירה תישאר רק..."

טוב, האמת שה D50 מגיעה עם עדשה פחות טובה מהקיט של ה D70, למרות שאפשר להוסיף כסף ולקנות את העדשת 18-70 המוכרת לכולנו.

המחיר של ה D50 נמוך משמעותית מהמחיר של ה 350D ולכן אין לנו "לא להתייחס לנתון הזה" לפי דברי אולג. אני לא יודע אם ההבדל במחיר בין ה D50 ל D70 מוצדק, ולכן, ממליץ לך (שוב) לבדוק את ה D50.
אני את ה D70 שלי קניתי מזמן, וההתלבטות היתה בין ה 300D ל D70, וכמובן, שפה ההתלבטות לא היתה קשה. היום יש לך טיפה יותר מבחר, והבדלים לא קטנים במחיר בין היקרה לזולה.

מצד אחד - אתה לא צריך להתפשר על איכות - ובזה אני מתכוון גם לעדשות.
כלומר, אם קנית מצלמה יקרה, ועדשה זולה (כי נגמר הכסף) אתה תקבל תוצאות לא טובות.
לעומת אם תקנה מצלמה זולה עם עדשה איכותית - שם התוצאות יכולות להיות הרבה יותר טובות (תלוי כמובן בצלם, כמו שאומר המשפט: "תן לבר-מן גרוע ליקרים איכותיים, והוא יעשה חרא של קוקטיילים. תן לבר-מן טוב ליקרים גרועים, והוא יעשה חרא של קוקטיילים..." תמיד צריך שילוב של השניים)
מצד שני, חבל לזרוק סתם כסף.
מזמז ת'מצלמות - וקניה מוצלחת!

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 09-08-2005 בשעה 15:57.
ישן 10-08-2005, 08:53
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי kristal שמתחילה ב "כבר חשבתי שהזירה תישאר רק..."

לגבי מחירי העדשות - הנושא בדוק, פרוק ונצור גש לאתר של B&H ותשווה בין המחירים של העדשות המקבילות מהתחום הבינוני (לא להיסחף ולרוץ לעדשות היוקרתיות של החברות, סדרת L וכאלה). ואם כבר תמצא מחירים דומים בעדשות מסויימות, אז אני מבטיח לך שהעדשות האלה של ניקון יהיו נחותות יותר מאלה של קאנון (מנוע USM לדוגמא).

ציטוט:
במידה והייתי קונה 350D הייתי מקבל עדשת קיט גרוע (אמנם זולה אבל גרועה) וקונה את אותה הסיגמא, סה"כ פחות טוב, אז מה עדיף במקרה הזה?

גרועה ? אני לא מבין למה כולם מקללים את העדשה הזאת - זה שהיא זולה, לא עושה אותה אוטומטית גרועה. פיל אסקי מ-DPReview דווקא התרשם מהעדשה הזאת לטובה וגם ראיתי לא מעט תגובות חיוביות עליה בפורומים בחו"ל. הבעיה היחידה עם העדשה הזאת היא שהאנשים ניזונים משמועות ומסטיגמות (עדשת קיט זולה = גרועה) מבלי לבדוק את העניין לעומק. מישהו פעם עשה השוואה של העדשה הזאת לעדשת הקיט של D70 (מבחינה אופטית) ? או שהעובדה שהעדשה של ניקון יקרה יותר, אוטומטית עושה אותה גם טובה יותר ? אז נכון, ה-17-55 EFS של קאנון לא מהווה פסגת הטכנולוגיה והאופטיקה - אבל היא עדיין עדשה לא רעה בכלל, במיוחד כשרואים את המחיר שלה.

ציטוט:
אני יכול להגיד עם יד על הלב שההתנהלות של קאנון בשוק הLOW-END של הDSLR לא מרשימה אותי בכלל. הD70 נותנת הרגשה הרבה יותר טובה מאשר המצלמות של קאנון שנראות כמו גרסאות מסורסות של האחיות הגדולות (ה300 הייתה על גבול הקומבינה, "נעשה משהו מהר-מהר ונתפוס את השוק) ואחת הסיבות שה D70 הייתה הצלחה.

אכן כן, קאנון עשו שגיאה מטופשת ב-300D, אבל תיקנו אותה עם 350D. בדיון הזה לא מדובר על ה-300D שהיא הדור הקודם, לכן אני לא מציע להתרכז במצלמה הזאז.

ציטוט:
אני יכול להגיד לך שכצרכן אני נרתעתי מאיך שקאנון מתייחסת לפלח השוק הזה (עיין ערך עדשת הקיט). ה D70 הינה המצלמה הראשונה שלי ככה שלא באתי משוחד בכל הדיון של קאנון\ניקון (שאני עדיין חושב שהוא טיפשי, צרכנות נבונה לא קשורה להערצת מי שמייצר את הציוד שלך).

מילים של זהב !
כמו שרשמתי בהודעה הראשונה שלי בדיון הזה - כל העניין בקניית מערכת SLR הוא הבחירה הנבונה של המערכת. לדעתי ונכון להיום קאנון מציעה את האפשרויות הטובות ביותר, הן בגופים והן בעדשות - ולכן אני מציע ללכת על קאנון.

ישן 09-08-2005, 16:29
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
צילום תמיד כשיש ויכוח...

תמיד אני ניתקל בויכוח מה יותר טוב.
סיפור אישי + תמונות:
לפני שקניתי את המצלמת DSLR הראשונה שלי ניסיתי את קנון וגם את ניקון. אחת הסיבות שבחרתי בקנון היתה הנדסת האנוש של המצלמה. לדעתי, הרבה יותר נוחה לשימוש, נטו.
מלבד הצד הטכני שמעיד על העליונות של קנון (במיוחד לאחר יצאית ה 350D) ואני ממליץ בחום לכולם לא להיתפס ל DPREVIEW כמו לתנ"ך, אני אישית דיפדפתי בעשרות מגזינים שעשו השוואה בין 5 מצלמות באותן קטגוריות וראיתי מי תמיד היתה בראש הרשימה.
בסופו של דבר, ראיתי את האולימפיאדה... והבנתי במה משתמשים המקצוענים.... אני מת על התמונות האלו. זה כמו אורגיה של עדשות....

(אגב: אני אשמח לרשום לכם שמות של עשרות מגזינים שעשו השואה ע"י טובי הצלמים בעולם בין הדגמים שהוזכרו כאן).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 09-08-2005, 16:45
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "תמיד כשיש ויכוח..."

העליונות שאתה מדבר עליה, ממש לא אבסולוטית.

לא במצלמות הקצה, ולא במצלמות הפתיחה (low end כפי שכונו פה באשכול).
הנדסת האנוש שאתה מדבר עליה - במה זה מתבטא?
בגלגלת פרונטלטית במקום גלגלת אופקית?
קראתי פה בפרש (וזה לא בדוק) של 350D אין גלגלת מיוחדת לצמצם, אלא כמו ב 300D, לוחצים על כפתור בשביל לשנות את מצב הגלגלת היחידה, לשינוי צמצם (במצב ידני).

התמונות שהעלית כבר הועלו בעבר לפרש, והתייחסתי אליהן.
זו היתה שיטת מכירה אגרסיבית של קנון, ולא "בחירת הצלם" כפי שקנוניסטים אוהבים להציג את זה.

אגב - זה שהמקצוענים משתמשים בעדשות של קנון, זה לא אומר שעדשת הקיט של קנון טובה מעדשת הקיט של ניקון (ואני לא טוען שהמקצוענים משתמשים בעדשות של קנון, כמו שאני גם לא מפריח את הטענה).
כל עניין לגופו. סה"כ, הבנאדם פה לא מתלבט בין ה 1Ds Mark2 לבין ה D2X.
הוא לא משווה בין העדשות שאתה רואה בתמונה, למקבילות של ניקון.
חבל סתם לעשות ברדק דמגוגי באשכול.
נכון, אולג?

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 09-08-2005 בשעה 16:48.
ישן 09-08-2005, 16:52
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "העליונות שאתה מדבר עליה, ממש..."

יש צדק...
העלתי את התמונות סתם בשביל הכיף, הן פשוט עושות לי טוב...
בעיניין הנדסת האנוש.. הכונה לתפריטים. יש לי לפחות 4 חברים שיש להם את ה D70 והם בעצמם לא מסתדרים עם התפריטים של המצלמה (אל תגיב בהערה שקשורה ב"בורות" שוב ) ולעומת זאת כל משתמשי קנון מעידים על הפשטות של התפריטים.
מה שאמרתי כאן ומה שכולם אמרו, לא משנה כמה ירצו להיות ניטראליים.. לא יעזור הרבה לבחור שרוצה לבחור מצלמה.
עדיף שינסה את כל אחת מהבחירות שלו. זה המינימום שכל מוכר יעשה בשבילו, לתת לו לנסות א ת שתיהן.
יתרון אחד שמצאתי בניקון והוא ההכפלה של החישן ב 1.5 לעות קנון (1.6). אבל.. זה זניח ביותר לצורך העיניין.

ישן 09-08-2005, 17:34
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "טוב למי שרוצה זווית..."

זיו, זה לא ממש ייתרון.
זה כמו לשים "זום דיגיטלי". זה כאילו נותן לך יותר זום, אבל תאכלס, זה חותך לך את המסביב של התמונה. נכנס פחות אור לחיישן של קנון מאשר לחיישן של ניקון.
אמנם, הרזולוציה גבוהה יותר (8 במקום 6) אבל תחשוב שכל הפיקסלים פשחות דחוסים במקום קטן יותר. כאן הייתרון הוא משמעותי לניקון, מה גם שעדשות זום נפוצות יותר מעדשות ווייד.
כל מילימטר בווייד מאוד משפיע (למשל, ההבדל בין עדשת 10מ"מ ל 20מ"מ הוא כמו ההבדל בין עדשת 500 מ"מ ל 1000 מ"מ.
בדיוק פי 2.

משה, בנוגע לתפריטים, אולי זה רק אני, כי אני מהדור שנולד עם מקלדת ביד, אבל הסתדרתי איתם מעולה. לא לקחת לי מעולם לחפש משהו יותר מ 10 שניות ולמצוא אותו בתפריטים.
תאכלס, זה כמו לחפש משהו בגוגל ובוואלה. שני מנועי חיפוש שונים, שעובדים יחסית דומה.
להשוות איפה יותר נוח לחפש - זו העדפה של המשתמש... אבל זה שהמשתמש קרוב יותר לתחום הטכנולוגי, או רחוק ממנו - לא אומר על התפריטים דבר, מלבד העובדה שזה מתאים יותר מההוא.

למשל - תן לאמא שלי את המצלמה הכי פשוטה של קנון - והיא תקרא לי בכל פעם שתרצה לצלם (בדוק, יש לה a510, שם אני מתאר לעצמי, התפריטים פשוטים יותר מה 350D).

ישן 09-08-2005, 19:38
צלמית המשתמש של kristal

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Juan שמתחילה ב "האיכות של ה D70 זהה ל20D ?..."

תקרא את המאמר שזיו הביא ותסתכל על תמונות בסקירות ותחליט בשביל עצמך במקום שאחרים יגידו לך מה איכותי יותר.

כל הדיבורים האלו על איכות עושים אותי חולה. מה זה איכות? תמונה חלקה לגמרי ללא רעש, רעש צבעוני בגושים גדולים, רעש מונו-כרומטי בנק' קטנות, מס' זוגות קווים למ"מ, אמינות צבעים למקור, מה זה איכות. מזכיר לי את הפרסומת של מקדונלדס שרצה עכשיו בטלוויזיה. "שמן קנולה איכותי כמו שמן זית" - מה זה אומר? מה איכותי בו כמו בשמן זית? הצבע הזהוב הצלול? זה שהוא נכתת בגת ע"י שני חמורים ובהשגחת בעל חווה מטוסקנה שהמשפחה שלו מייצרת שמן כבר 250 שנה? מה? קל להגיע זה יותר טוב, זה עוקף את זה בסיבוב. אבל זה בעצם לא להגיד כלום.

יש שתי חברות מצויינות (ויש גם אחרות) שמייצרות מצלמות מצויינות. זה שלקאנון יש מצלמות טובות לא גורע מהמצלמה שלי כלום. וזה שיש להם יופי של שיווק זה יפה אבל גם לא אומר כלום. (וסתם למי שמתעניין, באליפות העולם באתלטיקה, ממש עכשיו ביורוספורט - יש המון צלמים עם NIKON D2H, מצלמה עם 4 ומשהו MP)
ישן 09-08-2005, 20:06
צלמית המשתמש של kristal

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Juan שמתחילה ב "ההשוואה, בסופו של דבר, אינה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Juan
ההשוואה, בסופו של דבר, אינה בין ניקון לקנון. ההשוואה היא ספציפית על אותה מצלמה. זה בדיוק כמו שמשווים את איכות התמונה של ה300D לD70 ואומרים שהD70 לוקחת בגדול. כך אני רואה את זה לפחות.

דבר ראשון השוואה זה בין שני דברים או יותר, לא ברור לי מה הכוונה ב"השוואה ספציפית על אותה מצלמה".
דבר שני, קראת בכלל מה שכתבתי ואת המאמר שזיו נתן אליו קישור? יש קווים משותפים במראה של התמונות בכל אחת מן החברות, במאמר קראו לזה האופנה של איכות התמונה. ככה שניתן להשוות את התוצר של כל אחת מן החברות.

וחוץ מזה מה הכוונה שלך ב"איכות תמונה"? ומי אומר שהD70 לוקחת בגדול? לדעתי היא מצלמה טובה יותר אבל בטוח שהיא לא לוקחת בסבוב שום דבר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:07

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר