לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2005, 10:33
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
מכתב פרידה

כן, גם הזמן שלי הגיע, בעוד פחות מ24 שעות אני צריך להתייצב בתל השומר, ולהצטרף לשורות צה"ל, האמת עם כל הרעל וכמה שחיכיתי לזה, עכשיו פתאום לא מתחשק לי, אני רוצה עוד זמן להשאר עוד זמן לדבר, לא חובה בשביל להנותת רק עוד זמן בשביל להפרד, לא יודע אני טיפוס רגשני, ופתאום בבום אחד זה מגיע לי, בוקר טוב בנאדם מחר אתה חייל, אז רק רציתי לומר לכולכם תודה, תודה מעומק הלב שפשוט הייתם שם, תודה שהייתם אתם, תודה על הרצון לעזור ולתרום, תודה על כל הזמן שהקדשתם, תודה על הכל, נכון שאולי לא הייתי בשיא הפעילות אבל תמיד הייתי מתעדכן, ומידי פעם שולח הודעות פרטיות, מה שבלב תמיד היה בלב שלי
אני הולך להתגעגע,

תודה מיוחדת לרחלי וארז שלקחו על עצמם את המשימה הקשה והקדושה בניהול פורום נפלא שכזה ובאמת מגיעה לכם ולכל חברי ברכת ישר כוח

אז להתראות לכם נהנתי מכל רגע שהיה איתכם,
אני אומנם הולך אבל אל תחשבו שתיפטרו ממני בכזאת קלות אני אמשיך לבקר =)
למי ששאל מחר ה11.8 אני מתגייס גיוס כל"צ (ג'ובניקים רולז חחחחח) ציפור קטנה לחשה לי שזה גיוס של שח"מ ומשטרה צבאית, אבל היום עברתי ראיון לתפקיד מחשבים אז אני משאיר את האופציות שלי פתוחות, מקווה מאוד להגיע למפגש שבוע הבא, מטער מראש אם יבצר ממני לעשות כן, ובהזדמנות נעלה תמונה או שתיים או שלוש שלי, לצאת מבין מסך הצללים,

אז היו שלום ושמרו על עצמכם

אוהב, רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2005, 21:56

רחלי =)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "וואי, כמעט פספסתי !"

אומנם לא הספקתי לראות את ההודעה בבוקר, אבל יהיה לי הרבה זמן לקרוא הודעות בזמן החמשוש שקיבלתי חחחח
מי אמר שג'ובניקים 02 זה שכונה?
תראו אותי איזה פעור פז"מ של במבה עוד אין לי וכבר תופס מעצמי חחח סתם

היה משהו מיוחד היום, מגיעים לשם אומרים ביי ביי לאבא ואמא, עולים על אוטובוס יורדים באיזה מקום מסתדרים בשלשות, שותים משהו מאפסנים ציוד ולאט לאט הופכים לחיילים, פתאום כבר לא אומרים "סליחה ילד מה השעה?" אומרים "היי חייל מה השעה?"
דקרו אותי 3 פעמים איזה תינוק אני פוחד ממחטים אבל יצא לי טוב, בבדיקת די אן איי הלכתי לאיזה אחת רוסייה (איך אני אוהב אותן חחח) והיא הייתה שיא הנחמדה והסבירה לי הראתה והכל ועשתה לי בקמיצה שזאת האצבע שהכי פחות משתמשים בה..

ואחר כך בחיסונים ראיתי איזה אחד שעושה חיסונים כאילו הוא מנסה להתנקש במלש"בים\חיילים תוקע להם את המזרק ביד כאילו זה קליעה למטרה, אמרתי אין מצב אני מתחסן אצלו, ואז איזה אחות נחמדה קראה לי לבוא אלייה ואמרתי לה שאני פוחד ממחטים משהו לא מהעולם הזה והיא אמרה אל תדאג אני אהיה עדינה והיא באמת הייתה שיא העדינה בקושי הרגשתי את שתי הזריקות... ומח עצמות עם כל הרצון הטוב והאהבה שלי לתרום הפחד ממחטים גבר עליי וגם ככה הרגשתי שנדקרתי מספיק היום אז לכן סירבתי בנימוס,

אחר כך קיבלתי מדים ונהייתי חייל חחח אחר כך סתם הוציאו אותנו לטייל בחוץ בשלשות לחדר אוכל לאפסנאות קיטבגים חזרה לאפסנאות חפצים אישיים אחר כך הייתה הצגה של הסמ"פ שבסוד אפשר לומר איסתרא בלגינא קיש קיש קרייה, הרבה רעש אבל שום דבר פרקטי מעירים על הכל אבל לא טורחים להסביר איך לתקן =\ טוב מה אכפת לי בעצם אני הייתי בסדר =)
אז בקיצור יש לי חבר"ה נחמדים יש כמה דפ"רים כאלה, וכמה משתמטים שנכשלו בהשגת ה21 נפשי שלהם, אבל מנגד יש גם חבר"ה כמוני שרק רוצים לתרום ולהעביר את השירות בקלות ובנעימות על הצד הטוב ביותר, יום ראשון חוזרים לשם בשעת הקודש 8 וחצי (מי שמאחר דמו בראשו..) זה דווקא חדשות טובות בשבילי כי נסיעה לתל השומר לא עסק ארוך ומסובך אז יוצא שהרווחתי שעת שינה, כן צריך ללמוד להעריך את זה..

אז הנה חוויות מהיום הראשון ושוב תודה לכולם על הברכות
ישן 12-08-2005, 18:47
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
איזה כיף שהוציאו אותך :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "רחלי =)"

אני התגייסתי ביום ראשון, לנתי לילה בבקו"ם ולמחרת אחה"צ פינו את כל מיועדות הקורס שלי לבה"ד בצריפין לתחילת הטירונות, יצאנו הביתה רק ביום חמישי או שישי בבוקר (כבר לא זוכרת ) .
עשיתי טירונות 02 מקוצרת - בסמכות בבה"ד ולאחר מכן קורס, היה פשוט חוויה, זו הייתה התקופה הכי הכי שלי .
-בדיוק בשבוע שעבר הייתי בבה"ד (עברה כבר שנה וחצי !) ע"מ לעשות בוחן שלב לקבלת דרגת סמל .
ותאמין לי - אם אתה עושה תפקיד מעניין אז השירות טס לך מבין העיניים, לפני שתבחין אתה כבר תשתחרר .

וקוקי - תעדכן אותי באיזה בסיס הטירונות, לאיזה קורס אתה מיועד, איפה אתה גר (ואולי אוכל לעזור בשיבוץ )

שבת שלום, תנצל כל רגע ותבלה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 13-08-2005, 13:14

שוב המון המון תודה לכולם =)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "איזה כיף שהוציאו אותך :)"

כן הצבא זה דבר מיוחד, וגישה טובה לבוא אליו בראש של לנסות להנות ולהפיק את המירב מהמצוי, זה חוויה מיוחדת שאני אישית חושב ורוצה לעבור, בגדול אני די אוהב את הצבא, עד עכשיו אהבתי מבחוץ עכשיו שהמערכת לקחה אותי לתוכה וקצת ניתקה אותי מהעולם שהכרתי אני אוהב קצת פחות אבל עדיין אני אנסה למצות ולהוציא את הטוב ביותר,

גם אני מקווה לקבל תפקיד שאני רוצה בינתיים כל מה שאני יודע שמי שרשום לו אותו קוד במדבקה כמו אצלי זה אנשים איכותיים יחסית ולא מהמעפנים שביחדד איתי בקבוצה כאילו מכבד כל אדם והכל אבל המצב עם הדפ"רים האלה קשה... אז נקווה לטוב,
ד.א בלי קשר ראיתי אתמול בת הים הקטנה עם בת דודה הקטנה שלי אחלה סרט =) נוסטלגייה... החתימה הזכירה...

אממ אוקיי ביום ראשון אני צריך להגיע לבקו"מ ב8 וחצי ומשם כנראה יקחו אותנו למחנה 80 כי אני יודע שהטירונות של הבנות שם נגמרה והן חזרו הבייתה בחמישי הזה (פגשתי שתי בנות מהשכבה באוטובוס אז הבנתי), על הקורס שאני מיועד אליו אין לי עדיין שמץ של מושג אבל ביום רביעי ראיינו אותי אל יחידה שאחראית על האתרי אינטרנט של צה"ל נקראת לש"מ אני אהיה מאוד שמח לשרת שם כי זה תפקיד שפשוט נשמע מדבר אליי, אז מנסים להפעיל קצת קשרים פה ושם אולי יעזור, אז נקווה לטוב ושאני אצליח להגיע לשם, אני גר בחולון עם אבא אמא ו3 אחים קטנים ממני רעשניים ומעצבנים במיוחד שלא מפסיקים לריב ולצרוח, מוזר אני לא הייתי כזה תמיד ילד שקט וחמוד... זה ישמע מצחיק אבל הטירונות בשבילי זה מין חופשה מהבית חחחח,
את הרגעים האלה העברתי בשינה, פשוט לא התחשק לי לצאת וכואבת לי הכתף מהזריקות, נשארתי לישון ולחרוש על אייסי ומסנג'ר עם ידידות,
שיהיו לי יותר פרטיים על השיבוץ שלי והיעוד אני אעדכן =).

ושח"מ בכלל לא נשמע נורא, להפך יש המון מה לעשות ואני אפילו חושב שאני אמצא איך להנות שם =), צריך למצוא איך להנות מכל דבר שמקבלים אומרים שהאדם הכי עשיר הוא זה שצריך הכי פחות אם כך האדם הכי מרוצה הוא זה שמתלונן הכי פחות =) אז נעבוד עם מה שיש ונדאג שיהיה כמה שיותר טוב

אז שוב תודה לכולם על הכל

שלכם
with love
,רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר