לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2005, 23:26
  Vertical Vertical אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
שאלה נגמרו הבנות הטובות בעולם!?!?

קצת רקע.. אני אייל.. בן 20.. חייל מכפר סבא העניין אצלי זה שאני כבר בן 20.. ואף פעם לא התאהבתי , בואו ניקח את זה צעד קדימה ונאמר שגם לא היה לי אף פעם חברה רצינית. היה לי חברה של חודש וכזה אבל לא דבר שרציתי שימשיך , תמיד אני יזמתי את הפרידה.
מבחינה חיצונית בלי קטע של להשוויץ או משהו כזה אני נראה טוב.... לא חסר לי בנות.. רק שכולן בכיוון אחד.. לא רציני. גם מבחינת אופי.. יש לי אופי ממש טוב..גם מבחינה כספית אין לי שום בעיה להפך.
הבעיה שלי מתחילה בזה ש.. זה ישמע מוזר אולי אבל יש לי יותר מידי בנות.. כמעט בכל תקופה אני נמצא עם לפחות 2 בנות בקשר.... נגיד את זה ככה "בקשר" זה בנוי רק על בסיס מיני כמעט תמיד..
היה לי גם תקופות שהייתי עם 5 בנות בקשר בו זמנית.. ( לא קשר מחייב שוב פעם אני מדגיש)
תמיד אבל תמיד יש לי מישהי..
ויש לי תחושה של שובע... לא יכול כבר ככה. אני הרבה זמן רוצה משהו רצינית ותמיד עם כל הבנות האלה שיש לי אני נותן צ'אנס לרציני.. אבל אין תמיד יש משהו שיפריע..
אני מאוד מאוד בררן.. יותר מבחינת האופי.. אני מחפש את ה"מושלמת שלי"
והבעיה שאין כזאתי ... אני תמיד פוסל בנות על בסיס רציני בגלל פאקים קטנים
וכמה שאני מנסה להגיד זהו אני אתגמש ואפסיק עם הבררנות הזאתי אני לא מצליח...
וזה מדכא אותי לפעמים יש לי תקופות של אין מצב רוח בגלל זה..
מה אני אעשה!? יש למישהו\י טיפים לעזור לי חחחחחח
אני שולח לכם את ההודעה הזאתי סתם כי נתקתי בפורום הזה היום והוא נראה מעניין..
יש מישהו במצב שלי? שהיה במצב שלי?
אני לא בודד או משהו כזה.. אני סתם מיואש כבר...חח נמאס לי מסטוצים..

נערך לאחרונה ע"י Vertical בתאריך 12-08-2005 בשעה 23:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2005, 13:51
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
לא :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vertical שמתחילה ב "נגמרו הבנות הטובות בעולם!?!?"

אתה פשוט כנראה 'מחפש' בצורה לא נכונה .
תראה, עצם זה שלכל בחורה אתה ניגש עם רף ציפיות בשמיים ופוסל על כל שטות, לא מגדיל את הסיכויים שלך למצוא את מה שאתה מחפש; סביר להניח שאתה פשוט לא נותן מספיק צ'אנס .

בוא נתחיל מזה שאין כזו בחורה "מושלמת" וגם אם אתה חושב שאתה מושלם, אני מצטערת לפוצץ לך את הבועה ולומר שאין אף אדם מושלם בעולם הזה; אם כולם היינו מושלמים - היה לנו משעמם .
ובחורה ששוכבת אתך אחרי שבוע זו לא רק אשמתה, אלא אם כן אתה הפאסיבי ואין לך מילה/יד/איבר בדבר (!)
שלא תטעה - תמיד יהיו לך פיתויים, ואם אתה שוכב ורוקד על כמה חתונות - מה מפריע לך בבחורה שעושה את זה ?
ואם אתה מכרכר מאחת לשניה, מתי יש לך זמן בכלל לבחון משהו רציני בסביבה ?
למה שפשוט לא תנסה פעם אחת לנתב משיכה פיזית להתעניינות מנטאלית ? - הלוא במערכת יחסים צריך את שניהם .

לסיכום :
אם אתה מחפש לבנות משהו יציב אתה צריך לתת צ'אנס ולא לצפות שאשת חלומותיך תגיע משום מקום .
אם בחורה מעניינת אותך - נסה לתת לה צ'אנס, תצא איתה מספר פעמים ותתרכז רק בה ולא בעוד 4,5,6 בחורות; ככה תדע שלפחות ניסית . - אם זה לא עבד אז אולי בפעם הבאה זה יעבוד (אם לא מנסים - לא יודעים מה מפסידים ) .

בהצלחה ותעדכן !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-08-2005, 18:43
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מה פתאום נגמרו? יש באפסנאות חדשות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Vertical שמתחילה ב "נגמרו הבנות הטובות בעולם!?!?"

דבר ראשון, נעים מאוד, אני אמיר. ברוך הבא.

דבר שני, בגלל שאני דיי בטוח שאני מבין את נקודת המוצא שלך:
לא, שום דבר לא השתנה. אתה עדיין לא בטוח במאת האחוזים שאתה רוצה קשר רציני. ברגע שתהייה בטוח בזה - זה מה שתשדר החוצה. זה עד כדי כך פשוט.
אוליי, החלטת שהתקופה הזאת מאחורייך - אבל חלק ממך עוד לא משוכנע.
רק ברגע שתהיה משוכנע - אז תשדר החוצה תחושה של "אני גבר של בחורה אחת לקשר רציני".

בנות, טובות בהרבה יותר טוב מאיתנו בקריאת שפת גוף ואינסטיקטים בקשר לזה. אין מה לעשות. מה שאתה משדר - דווקא לא במילים - הוא זה שנקלט הכי טוב.

דבר שלישי, עושה לי רושם שהיום אני בנושא "חברים". צ'נדלר מחברים הוא בול ככה. פוסל כל אחת על פגמים קטנים. אתה זוכר מתי הוא הפסיק לעשות את זה? מתי הוא מצא את אהת חייו (שבדיוק כמו כל סרט אמריקאי - הייתה מתחת לאף שלו כל הזמן)?

התשובה היא - כשהוא התחיל "לחשוב עם הלב" במקום עם הראש.
ישן 14-08-2005, 18:53
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....

בתור התחלה אני חושב שהיית צריך לקרוא לעצמך horizontal ולא vertical
וביתר רצינות
אני מסכים עם הולי ונראה לי שקצת צביעות לבקש מהבחורה שתהייה חסודה ואולי אתה מעדיף אותה בכלל בתולה ובקיצור שלא תהייה מזרון לאחר שאתה עד כמה שהבנתי חרשת לא מעט בחורות
בעבודה הקודמת היה בחור שגם החיי מין שלו היה חלום וכל גבר היה רוצה שיהיו לו חיי מין כאלו אבל כמו כל דבר ולא משנה עד כמה זה נראה טוב זה נמאס בסוף וממצה את עצמו, בייחוד אם רוצים משהו אחר ולא מצליחים להשיג אותו.

והעצה העיקרית שאני יכול להגיד לך היא שאני מקווה שאתה לא פוסל אותם על הפיפס הראשון שאתה מוצא כי אז אתה באמת בבעיה וסביר להניח שכל הזוגות היום לא היו זוגות אם הם היו פוסלים אחד את השני על הפיפס הראשון שהיו מוצאים ולכן מה שאתה צריך לעשות זה שאתה מכיר מישהי שנראה לך שהיא בראש שלך ושהיית רוצה איתה משהו יותר מסתם סטוץ ללילה תצא איתה תכיר אותה וגם אם אתה מוצא איזה פגם כל עוד הוא לא משהו דרסטי אז תתעלם ממנו ותגיד לעצמך אני ממשיך להכיר ונותן לזה עוד צאנס ותראה כעבור כמה זמן אם אותו המשהו שלא מצאת חן כל כך בעייתי או שאפשר לחיות איתו
ואם מפריע לך שהבחורה רוצה להגיע איתך למיטה אז כמו שבחורות יכולות לעצור ולהגיד שעוד לא מתאים להן גם אתה יכול להגיד, זה אולי ישמע לך מוזר אבל זה יכול לחזק את הקשר וכמובן לא להגיד את זה בצורה שהיא תחשוב שהיא דוחה אותך אלא לספר או פשוט להגיד שאתה רוצה לקחת את זה יותר לאט ואפשר לעשות עוד דברים חוץ מלשכב יש עוד הרבה שלבים עד המגע המלא
היה לא מזמן סרט בכבלים על אחת שמישהי זרקה אותו והוא לוקח על עצמו דרך התערבות עם חבר 40 יום של התנזרות ממין טוטאלית ובדרך הוא מכיר מישהי והם מדברים וגם מפנקים אחד את השני אבל לא עד הסוף (אני לא זוכר בדיוק את השם ואולי ראית אותו)
בקיצור שיהיה לך בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר