לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2005, 16:26
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
חחחח נו כי אני מכירה אותך
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "וואי"

זו מתנה מושלמת למפקד ששותה איזה 20 ספלי קפה או נס קפה ביום.. הוא מחבר למחשב וגם ככה יושב כל היום על התחת שם אז לפחות שיהנה מהקפה.. חחח :]
אבל לילד בן 14 שאחותו תביא לו למומולדת זה לא רעיון הכי טוב.. מה הוא ישים על זה, שוקו!?
הוא צריך משהו שיחייה אותו, יוציא אותו החוצה.. ואם לא אז משהו לחדר שהוא יהנה ממנו גם כקישוט.. כמו ראש של תאילנדי כזה עם נוצות ועגילי ד'רים קאצ'ר... זה מגניב לאללה לתלות על הקיר.. אלא אם כן הוא חנג' ואז צריך לקנות לו מליוני משחקי מחשב החדשים ביותר בשוק...
וליד זה לאפות לו ת'עוגה שהוא הכי אוהב

מתה עלייך מאמי, ומתגעגעת !!
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2005, 17:20
  lingi lingi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל lingi
רחלי, תות אני אענה כאן לשתיכן :)
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "קני לו משנה קול"

דברים לחדר יש לו בשפע.. החדר שלו מלא בשטויות.. אין מקום לכלום.. כל החדר שלו מלא בגולגולות ודברים מפחידים..
משחקי מחשב... לא נראה לי שהוא צריך לתקופה הקרובה.. הוא מוריד משחקים מהנט, וכל היום מול המחשב עם חברים שלו.. אז לא עושה רושם שהוא צריך משחקי מחשב לתקופה הקרובה..

בגדים? יכול להיות רעיון טוב, גם חברים לי המליצו לי לקנות לו בגדים.. אבל זה בעיה.. אני צריכה אותו בשביל לקנות לו בגדים.. וזה משימה בלתי אפשרית להוציא אותו מהמחשב/מיטה לשופינג.. אבל אני אנסה את זה..

שעון עם חריטה, ספר טוב, בושם, חלוק עם הדפסה - סורי רחלי.. אני צריכה לפסול את כולם.. הוא לא יתשמש בחלוק, בשמים יש לו בשפע, ספר הוא לא יקרא, ושעון? הוא יהרוס/יאבד אותו תוך פחות משבוע.

ואממ.. משטח מחםם כוס? זה לא יהיה שימושי בשבילו יותר מדי.. ככה שנראה לי שגם על זה אני אצטרך לוותר..

ותות, יש לו בחדר, טלויזיה ככה שנאלץ לוותר גם על זה.

ככה שנראה לי הוא בגדים, או לא יודעת מה.. קשה לי לחשוב על משהו שהוא צריך.. הואלא צריך שום דבר לחדר או למחשב. יש לו הכל..
ניסיתי לשאול אותו מה הוא רוצה.. והוא בעצמו לא ידע.. זה בעיה.. זה ידל שלמרות שיש לו הוכל מסתפק במועט.. לפני כמה שנים ההורים שלי רצו לקנות לו פלייסטשיין ליומולדת.. והוא פשוט ויתר.. אמר שהוא לא רוצה. וחבל שהם יבזבזו כל כך הרבה כסף על זה. כי הוא לא רוצה שהם יבזבזו עליו כל כך הרבה כסף.. זה בעיה..
אבל מה שאני כן יכולה להגיד עליו, הוא פשוט אח מושלם!

ותותי, גמני מתגעגעת.. ואם את רוצה לראות אותי אז זה רק בשבוע הקרוב.. כי עוד שבוע אני עולה על מדים ומתחילה ללבוש ירוק-זית

נערך לאחרונה ע"י lingi בתאריך 13-08-2005 בשעה 17:45.
ישן 15-08-2005, 14:34
צלמית המשתמש של תותית

מממ פשושה :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי lingi שמתחילה ב "רחלי, תות אני אענה כאן לשתיכן :)"

אולי מצעים למיטה? איזה משהו שהוא אוהב, גולגולת ענקית, ספיידרמן, אנערף...
אפשרי גם רולרבליידס או משהו כזה.. אבל אם הוא בנאדם שתקוע בבית ולא יוצא זה יהיה מיותר...
אח שלך מידה סמאלל בהכל... תקני לו 3 חולצות אם את בוחרת חולצות.. אחת עם צווארון רך מכופתרת אחת טריקו קצרה פשוטה בלי ציור. ואחת עם איזה ציוד של סידרה שהוא אוהב עליה.מקושקשת כזאת.

תבדקי אם הוא אוסף משהו אז אפשרי... אפשר לונג לחדר..

את יכולה לקחת אותו ליום כיף איתך לפני שאת מתגייסת, לקנות לו מה שהוא רוצה, אפשר גם פוף לחדר... תקחי אותו להסתובב בת"א בשוק הכרמל ובנחלת בנימין הוא ימצא מה הוא אוהב

ובקשר לראות אותך. דווקא רעיון טוב למקסים שלנו נבוא למפגש בהתחלה, ניפגש שם, נברח להסתובב בקניון כמה שעות ואז נסע אלייך הבייתה או משו כזה.. אני אקבע עם סופי ואירוש ואחר כך אעבור כמו חבילה אליהן חחחחחח בדוגרי אני מתה לראות אותכן אז סופ"ש מתאים לי כי אני יוכל לראות את שלושתיכן ולהקדיש לכן זמן
מואהההההההההההההההה
תות

ישן 20-08-2005, 18:39
צלמית המשתמש של תותית

הייתי באה אבל גברת ליגי נזכרה...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ליגל"

ב5 להתקשר להודיע לי שהיא באה !!! אני התעוררתי משינה מהטלפון שלה... והיא עושה לי יאאלה בואי...אעלק יאאלה לבוא? זה שעה התארגנות שעה נסיעה הייתי מגיעה לשם ב7 ונוסעת ב9 ?!
וגם לא מכירה אףחד חוץ מליגי שם...

בכל מקרה, ליגי יפה שלי אני אוהבתותך הכי בעולם ואני כל כך עצובה שאת מתגייסת לי מחר...
אבל זה לא מה שימנע ממני לראות אותך. חוץ מזה סידרתי חדר למופת ! ועכשיו יהיו לך נסיעות חינם בכל הארץ ותוכלי לבוא אליי על מדים ולראות סוף כל סוף את החדר שלי בשינוי אדרת :]]]

מואההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
אוהבתותך
שפשוף נעים
תות שלך

ישן 19-08-2005, 22:26
  kobi_rahmian kobi_rahmian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_rahmian שלח הודעה דרך MSN אל kobi_rahmian
אז ככה אני בן 14.9 חחח אני יודע שאני לא קשור עכשיו אבל אני מביא דוגמא על עצמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lingi שמתחילה ב "מתנת יומולדת"

ב"ה
אני אוהב מחשב והתחלתי ללמוד ועוד מעט הולך לספרייה להרשם כי אני כל הזמן הולך לשם וקורא זה מציק אגב אני אוהב מאוד קפה שחור
אז אני ממליץ משהו שיעלה לו את המוטיבציה ללמוד לקרוא ועוד...
כי מה שהכי חשוב עכשיו זה מה שהוא מעויל
(לא בגדים ולא משחק מחשב וקפה אפשר להכין הגז)
אני חושב שעם הוא אוהב אותך ותקני לו ספר שאת חושבת (אך שאת מכירה אותו) אך שאני מבין אז כדי מתח זה לא הסיגנון שלי אבל אך שאת מתארת גולגולות וכל זה אז כדי ספר מתח ותכנסי לפורום כתיבה וסיפרות והפורום ימליץ לך על ספר נהדר (זה בטוח)
ואז הוא ימשך לספרים והלך להרשם לספרייה זה לא עולה הרבה ומעלה מאוד את הידע
זאת המלצה חמה ממני!

נערך לאחרונה ע"י kobi_rahmian בתאריך 19-08-2005 בשעה 22:29. סיבה: הגיל לא היה מדויק
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר