לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2005, 23:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי guy895389 שמתחילה ב "יש לי יום סיירות בינואר איך אני ייתכונן אליו??"

בשביל לבנות תכנית ריצה, מומלץ בחום לדבר עם מאמן כושר. במיוחד בשביל למנוע פציעות.
דבר ראשון צריך לעבוד על ריצות. חסרים נתונים - כמה אתה רץ 2000? כמה אתה רץ 3000? רצת פעם 5000?

בכל מקרה צריך לבנות תכנית שבה אתה מתחיל מרמה נוחה ורץ 5 פעמים בשבוע תוך כדי הגברה איטית. מכיוון שהיום סיירות שלך בינואר, יש לך "פור" מצויין. לדוגמא, בטירונות התחילו ב-1500, עברו ל-2000 והגבירו לאט עד שהגיעו בסוף הטירונות ל-6000

יש צורך להכנס למשטר תזונה ושינה מתאים על מנת למנוע פציעות במהלך האימון.
אני מציע לך לבדוק דבר ראשון האם ניתן להעזר במאמן מקצועי. יש ב-תפוז פורום של כושר לא רע, וכדאי להעזר בו.
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/m...age.asp?id=1197
בכל מקרה, כדאי לעבוד בצורה מאוזנת. לחלק את האימונים בין פרטלק, סיבולת וספרינטים. ללוות את האימונים באימוני כוח - ידיים ובטן, ועבודה בחדר כושר אם אפשר.

בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2005, 16:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי sss1987 שמתחילה ב "שאלה"

תראה, אני, שוב, ממליץ לפנות לבעלי מקצוע. אני לא מכיר אותך ולא יודע את יכולותיך, ובאימונים ללא פיקוח אתה עלול לפתח פציעות, ועם קצת מזל רע, בדיוק לפני גיבושים.

עכשיו, 3 אימונים בשבוע זה קצת מעט. ההגדרה היתה ש-3 אימונים זה כושר משמר, והשאיפה בקו היתה לבצע 3 אימונים על מנת לא לדרדר את הכושר של החבר'ה. לדעתי צריך לבצע 5 אימונים בשבוע, אבל תזכור שהם בעצימות משתנה, לדוגמה 3 קשים ו2 קלים יחסית.

הקצב של ההגברה של המרחק הוא קצת מהיר לטעמי, ואם יש לך זמן תרווח. אתה צריך להרגיש בנוח.
הריצה עצמה צריכה להתבצע ב- 70-80% מהדופק המקסימלי, והריצות הקלות יותר, ב-55-65%.

ספרינטים - מהו המעגל? אתה לא תרוץ 400 מ' בספרינט, אני מקווה שברור לך. אימון ספרינטים צריך להתבצע במרחקים של 20-50 מטר, כאשר בין ספרינט לספרינט אתה נח (בין 40-60 שניות לריצה מהירה עד 3 דקות לריצה מהירה מאוד.)

ריצת סיבולת אתה צריך להתחיל באותו קצב בו אתה תרוץ את המרחק כולו.

ושוב - התייעץ עם מאמן!
ישן 15-08-2005, 17:28
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בא נתחיל מההתחלה:
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי ProphecY שמתחילה ב "שאלה"

1. מה ש U-367 אומר הוא נכון, ורוב האנשים יסתפקו ב-3 אימונים בשבוע, אבל צריך להבין שהשיפור, יהיה איטי יחסית, ולא צריך לרוץ קדימה עם העומס, כמו שנכתב קודם. עכשיו, כפי שאתה רואה, יש כאן אוכלוסיה של חבר'ה שרוצים להתאמן יותר, ומוכנים להקדיש לכך זמן. אם רוצים יותר, צריך להערך בהתאם. בסופו של יום, אני חושב שיש חשיבות לפנות למאמן, לא רק בשביל למנוע מאמץ יתר, אלא גם להתאים תכנית לסדר היום של כל אחד.
אני חושב שזה כן חשוב להתאמן לכושר בינוני ומעלה לפני הצבא, מכיוון שאז הסיכויים שלך להפצע יהיו נמוכים יותר, כי שם לא בונים לכל אחד אימון אישי, אלא מבצעים אימונים שיתאימו לרוב. אם אתה מגיע עם כושר נמוך, סיכוייך להפצע גדולים יותר.

2. אל תרוץ עם משקלים, אלא אם כן התאמנת לכך או מלווה אותך מדריך. זהו אימון שהוא חלק מתכנית אימונים כוללת ונדרשים שרירי גב ורגליים חזקים, מה שאין לכולם. האמריקאים מבצעים אימונים כאלה באופן סדיר, אבל כחלק מתכנית כוללת.

3. הליכון/אספלט - לא יודע. אני לא מכיר דברים יותר גרועים מאספלט, אבל לא דיברנו אף פעם על הליכון.

4. ריצה בינונית - ריצת סיבולת בקצב 70% דופק בערך.
5. דופק - 100% דופק = פחות הגיל שלך - 220.
ישן 16-08-2005, 15:58
  תום32 תום32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי micro9 שמתחילה ב "אחרי - משהו כמו 100 ש"ח..."

אוקיי אני מרגיש כמו במסע פרסום אבל..
הייתי בשלושתם ואין בכלל מה להשוות בין מה שאתה מקבל ביובל עילם לבין מה שאתה מקבל בשתי המסגרות האחרות.. אין השוואה בכלל.. ביובל עילם אתה מקבל את כל ההתייחסות המנטאלית שהיא חשובה לדעתי פי 3 מאשר הכושר הגופני.. שגם אותו אתה מקבל יותר טוב משאר המסגרות מכייוון שיש אימונים ספציפיים לגיבושים על שטח בו תעשה את הגיבוש (חוף הים, נכון גם עמית לכושר שם..) אך חשוב מכל הצוות המקצועי המוכשר.
ביובל עילם אתה תתאמן לפי קבוצות של חברה שבאים יחד איתך לגיבוש, אתה תלמד להתמודד עם המון דברים..
בקיצור, בעוד שבועיים נפתח המחזור הבא - 20, בתחילת ספטמבר, אתה מוזמן להסתכל גם באתר ולהבין פחות או יותר על מה מדובר ולמה באמת אין מה להשוות בין יובל עילם לאחרים.
נכון לכן זה עולה גם יותר כסף, אך חודשיים ראשונים הם ב-ח-י-נ-ם ככה שאתה מתאמן נגיד 5 חודשים עד ליום סיירות ומשלם רק על שלושה, חוץ מזה ביובל עילם יש יחס אישי ואם יש בעיה כספית מבחינתך שאתה לא יכול לשלם את כל הסכום, אתה תקבל הנחות, הדבר החשוב הוא שתגיע ותבדוק אם אתה אוהב את המסגרת!!!!
www.yuvaleilam.com
יש שם גם טלפונים וצור קשר אם אתה רוצה...

נ.ב לא הייתי כותב כזאת הודעה ארוכה אם כל זה לא היה אמיתי ולא הייתי רוצה שתקבל מה שאני קיבלתי שם.. בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:22

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר