לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2005, 19:05
  שחר נוי שחר נוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "איך עוברים? :) עד כמה צריך..."

איך עוברים? זה מאוד פשוט.....
פשוט תיהיה אתה.... אל תנסה לחקות מישהו אחר, אל תנסה להיות משהו שאתה לא...
תיהיה אתה!
תנסה כמה שיותר ליצור דינמיקה טובה עם הקבוצה ,זה נורא חשוב.

מבחינת כושר, אין מה לדאוג... באמת שמבחינה פיזית הגיבוש הוא לא קשה כל כך ... מישהו שעושה 2000 בתוצאה חלשה אבל יש לו חוסן גופני, ישרוד את הגיבוש בלי בעיה.
העניין הוא שהגיבוש הוא נורא מתיש... יש אינטנסיביות גבוהה מאוד במהלך כל היום ללא רגע מנוחה... תמיד ימצאו מה לעשות איתך, תמיד יפילו עלייך משימות למינהן (שאני לא יפרט עליהן), תמיד ימצאו את הזמן הכי חרא בשביל לעשות לך משהו שאתה הכי תשנא... הרעיון הוא לראות איך אתה מתמודד מנטלית עם הדברים, לראות שאתה לא נשבר ולא מוותר גם אם הדברים נראים לא אפשריים לפעמים.

שיהיה בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2005, 23:13
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
דעתי בקשר לסוגיית הכושר בגיבוש
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ZBH שמתחילה ב "תגובה"

כמו שנאמר הכושר הוא לא קריטריון בפני עצמו בגיבוש, לאף אחד שם באמת לא איכפת כמה אתה רץ 2,000 או אם אתה מסוגל לסחוב ג'ריקן מסע שלם.
מה שכן, בנאדם עם כושר יוכל להתבלט הרבה יותר ולעזור הרבה יותר לאחרים. אני באמת חושב שאנשים עם כושר רע שלא עוזרים לחברים שלהם מתחת לאלונקה ובסחיבת פק"לים במסעות - נראים פחות טוב בעיני החברים שלהם לכיתה ובעיני המפקד.

בקשר לזה ש - "המ"כ הוא בסך הכל פרח טייס, הוא לא קובע יותר מדי" - המ"כים בגיבוש עוברים הכנה של שבוע לגיבוש הזה וכולם עברו גיבוש כזה בתור מלש"בים אז אני חושב שצריך לתת להם את הכבוד ולא לזלזל, כי אם יש מישהו שקובע משהו בגיבוש הזה זה רק המפקד כיתה. מה גם שהמפקדים בגיבוש הקרוב לא יהיו בכלל פרחי טיס אלא אנשי צוות אוויר שסיימו את הקורס לפני חודש וחצי, וזה יהיה כבר הגיבוש השני שהם מעבירים בתור מ"כים...
ישן 23-08-2005, 18:57
צלמית המשתמש של BinaryBlue
  משתמש זכר BinaryBlue BinaryBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.03
שלח הודעה דרך MSN אל BinaryBlue Facebook profile
הממממ
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ZBH שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ZBH
שמע, לפי מה שאני יודע המכ"ים לא רושמים הרבה, הם בעיקר מקשקשים על הדף...
במסעות הם מסתכלים אם אתה עוזר ולא כמה זמן אתה מתחת לאלונקה...
יכול להיות שאם תהיה טוב בריצות ובמסעות אז המ"כ יסתכל עליך בעין יפה יותר אבל זה לא משנה יותר מדי... המ"כ הוא בסך הכל פרח טייס- הוא לא קובע יותר מדי...
הכושר גם יכול לעזור לך שאחרים בקבוצה יאהבו אותך וזה יוסיף לך כמה נקודות בסוציומטרי...

אבל מה שאני התכוונתי הוא שאין קטגוריה כזאת של כושר בנתונים שלך בסוף הגיבוש...
הקטע של המסעות והטיזוזים בגיבוש הוא כדי לעייף אותך, להעמיס עליך ולראות אח"כ איך אתה מתפקד...

זה לפי דעתי... יכול להיות שאני טועה...!

כן... אתה טועה. למ"כ שהוא "בסך הכל פרח טייס" - יש מילה בעתיד שלך. הואלא שם -רק- כדי להציק לך, הוא שם כדי לדרג אותך, והוא עושה את זה מצויין. הוא כנראה מהשלב האחרון בקורס, ולא איזה צעיר שבא לשחק, למרות שזה כן כיף. מאוחר יותר, הדירוג שהוא נותן לך והדירוג שלך בירפ"אות למיניהן מרכיבות ציון, שלפיו תתקבל או לא תתקבל לקורס.

ישן 13-08-2005, 20:46
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
ירפ"א ב'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחר נוי שמתחילה ב "גיבוש טייס! כל מה שרציתם לשאול."

טוב עשיתי ירפ"א א' ועוד לא קיבלתי תשובה. אם אני עובר (בעזרתתת השםםם) ואני מגיע לפסיכולוג..
מה הוא שואל?
אני שמעתי שהוא שואל 2 שאלות.
1.למה מגיע לך להיות טייס?
2.שואל אותך על התכונות השליליות שלך שרשמת בא'.

ועוד משהו.
יש לי משקפיים 3/4 זה המספר (הוא די קטן).
בירפ"א א' אמרתי שיש לי משקפיים והלכתי לאופטומטריסטית וקראתי את כל האותיות בנסיון הראשון וחזרתי למבחנים.
בבדיקות הרפואיות בירפ"א ב' ישלחו אותי עוד פעם לאופטומטריסטית למרות שכבר ביקרתי אצלה?

תודה על התשובות =)

ישן 15-08-2005, 10:24

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Educated Fool שמתחילה ב "בקשר לציוד..."

1.אזיקונים - חשוב מאוד!!!!! אחד הדברים הכי חשובים.
2.חוטי נילון או חוט עמיד אחר - יכול לעזור אבל לא קריטי
3.איזולירבנד - אותה תשובה כמו 2'.
4.פנס - בעיקרון אין למה, שיש כיבוי אורות אז אומרים לא להדליק פנסים, אפשר להשתמש אם אתה ממש מתעקש אבל זה לא כזה נותן הרבה.... תביא, אין לך מה להפסיד.
5.פנקס ועט - תמיד טוב שיש, גם לא לגיבוש.
6.פלסטרים ותחבושת אלסטית - חשוב.
7.וולטרן או בנגיי - אם יש לך התכווציות שרירים אז זה טוב (:
8.משחה נגד שפשפת - חשוב מאוד - קבל המלצה - יש דבר כזה שנקרא טייץ, מה שהבנות לובשות שהן רוקדות רק שיש כאלה גם לבנים.... תמצא לך איזה 2-3 כאלה (עדיף שיהיו מהסוג הדק ולא מהעבה) ותקח אותם איתך לגיבוש! זה פותר את כל בעיית השפשפת והלכלוך באזור.
9.מגבונים לחים - לא יודע מה יש לעשות איתם.

בעיקרון אין מה להביא יותר מדי... גם ככה לא תשתמשו בזה.
כל החטיפים למיניהם, אנרגיה ושטויות כאלה.... תשאירו בבית כי גם ככה ירוקנו לכם את זה לפני שתגיעו לבסיס... חבל על הכסף.
ישן 17-08-2005, 02:59
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחר נוי שמתחילה ב "גיבוש טייס! כל מה שרציתם לשאול."

בעיהההההההה!!!

עוד אין תשובות לגבי הירפ"א א' שעשיתי והם אומרים שאני מיועד לגיבוש הקרוב שיתקיים ב28 !!!
אני נוסע לחו"ל ב21 וחוזר ב28 (בלילה) !!!
אפשרי בכלל שאני יקבל ירפ"א ב' עוד לפני הגיבוש בזמן הקצר הזה? האם לצבא מותר לתת לי התראה כה קצרה (מספר ימים) להתכונן לגיבוש ???
אני מקווה שלא יהיו תוצאות עוד בשבוע הקרוב כי אם יהיו וישלחו לי ירפ"א ב' ואני עובר ואני צרעך לבוא לגיבוש..אני לא אוכל כי אני טס לחו"ל !!! מה עושיםםםםםםםםםם?!

ישן 27-08-2005, 15:30

בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "כמה שאלות..."

איך מתנהל המסע ביום חמישי?

המסע מתנהל בקצב של הליכה מהירה... לא משהו שפורשים בגללו, קצת מאמץ, לא רציני

איזה קצב? כמה זמן/מרחק? מה יש אחריו?

זמן - בערך שעה... אחריו, ממשיכים בסדר היום כרגיל.

אחרי שמחזירים ציוד ביום חמישי איפה יושנים?

מחזירים את כל הציוד מלבד הדברים שצריך בשביל השינה, ישנים באוהלים מצומצמים לא לפי כיתות אלא איך שרוצים. ואגב, אומרים ישנים ולא יושנים.

אחרי שהולכים לביס"ט בשביל להתקלח, נשארים שם?

לא נשארים שם.. מתקלחים וחוזרים לגבעת הגיבוש.

איך כל אחד ימצא את הכיתה שלו אחר כך?

המקלחת היא לפי מחלקות... אין אפשרות לאבד את הכיתה שלך כי גם החזרה לגבעת הגיבוש היא לפי מחלקות, למעשה ניתן אפילו להגיד שמהשלב שמחזירים ציוד, מתקלחים וכו', לא רואים יותר את המכ"ים הישירים שלך עד הקראת התוצאות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:50

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר