לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2005, 23:37
  השופט השופט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.02
התקנת XP על SATA

דיסק קשיח SATA חדש ומפורמט,
מנסה להתקין XP עליו, הבנתי שצריך לומר להתקנה היכן נמצאים הדרייברים של ה SATA
(F6 בזמן ההתקנה).

להתקנה יש 3 שלבים :

1. במצב דוס (רקע כחול) - העתקת קבצים לכונן C, וביצוע ריסטרט בסיום (מבקש להוציא דיסקט אם יש בפנים)
2. במצב דוס (רקע כחול) - קביעת FOLDER להתקנה, אישור הסכם שימוש (F8) וכו', המשך התקנה
3. במצב WINDOWS - בוחרים הגדרות שונות, ביצוע ההתקנה עצמה

הבעיה היא שללחוץ על F6 כדי לומר לו היכן נמצאים הדרייברים של ה SATA הוא רק בשלב 2, ואני תקוע לאחר שלב 1 !
כלומר, ההתקנה מתחילה, הקבצים מועתקים לדיסק הקשיח, יש ריסטרט,
אבל ההתקנה לא ממשיכה, הוא לא מצליח להעלות אותו מהדיסק הקשיח (למרות שהקבצים הועתקו).

בביוס מכוון כמובן להעלות מהדיסק הקשיח, אבל הוא כותב I/O Error, או שאין מערכת הפעלה,
כלומר - לא מצליח להעלות את שלב 2 של ההתקנה.

(אם אני מעלה מדיסקט, אני רואה שהדיסק הקשיח בסדר גמור, ויש עליו את הקבצים שהועתקו בשלב 1)

מה עושים ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2005, 00:17
  דניאל פטרי דניאל פטרי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי השופט שמתחילה ב "התקנת XP על SATA"

לא ברור למה אתה מתקין מדוס. מחשב חדש, לא? (SATA, כן?), ביוס תומך באיתחול מ- CD, כן? CD מקורי ובעל יכולת איתחול, כן? אז למה דוס?

קח את ה- CD המקורי (מקורי, כן?), דחוף לכונן. הדלק מחשב, הגדר בביוס שישים את ה- CD ברשימת ההתקנים ממנו הוא מאתחל, לפני הכונן הקשיח. שמור הגדרות, אתחל מחשב שוב, לחץ על מקש ANY במקלדת, ראה כיצד המסך הכחול עולה (ולא, זה לא דוס), שים אצבע בהיכון על F6 וברגע שתדרש, לחץ עליו. חכה מספר שניות, כשתתבקש להכניס את הפלופי עשה כן. תן להתקנה למצוא את הדרייברים, אשר והמשך בהתקנה. לאחר אישור ב- F8 תצטרך לבחור מחיצה וכו', צור את המחיצה המתאימה להתקנה (אני לוקח משהו כמו 16GB, אבל כמובן שזו בחירה אישית שלך). פרמט ב- NTFS, ראה כיצד הקבצים מועתקים והמחשב מאתחל. בשלב זה תוכל בביטחה לשלוף את הפלופי.

המשך נסיעה נעימה.

ישן 15-08-2005, 09:30

קשה לי להבין
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי השופט שמתחילה ב "לא דוס, אלא מצב טקסט"

התקנתי XP איזה פעם או פעמיים בחיים שלי. כשלוקחים מחשב עם דיסק חדש ומכניסים CD של התקנה של XP (בהנחה שה- CD הוא מקורי, ולא איזה CD שמישהו שיחק איתו, הגדיר בו איתחול דוסי, וצרב חזרה - מה שנראה לי שיש לך) אז הדבר הראשון שקורה זה שהמערכת מעלה את ההתקנים הנחוצים להמשך ההתקנה, מאפשרת לך להקיש על F6, F4 או F2, ואם אתה לא מקיש על כלום היא ממשיכה בהתקנה.

בפעם הראשונה שמשהו באמת נכתב פיזית לדיסק היא רק אחרי שאתה בוחר את המחיצה ו/או יותר מחיצה חדשה במידה והדיסק לא היה מחולק קודם לכן.

בדוק את עצמך. השתמש ב- CD מקורי ותבדוק האם ההתנהגות היא אותה התנהגות.

ישן 16-08-2005, 10:21

אני מוכן ללמוד דברים חדשים בכל יום
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "הרשה לי לתקן אותך"

בוא, בהנחה שאנחנו מבינים אחד את השני, תסביר לי בפשטות איך אתה מגיע למצב כזה מהתקנה נקייה של XP, בלי שום כתיבת פקודה ובלי כלום, ורק מהכנסה של ה- CD פנימה.

יש פרמטרים ל- WINNT, יש פרמטרים ל- WINNT32, הכל ידוע וברור. אבל מהתקנה נקייה ע"י דחיפה של CD פנימה?

איך?

שוב, לו היה הבחור מספר לך סיפור על התקנה עם דיסקט, על עבודה במצב שורת פקודה, על התקנה אוטומטית, מילא. אבל הוא לא. הוא טוען שהוא דוחף CD, ואז מתבצעת העתקת קבצים, איתחול, ואז התחלת ההתקנה. וזה, כמו שאני ואתה יודעים, לא המצב הנורמלי של התקנה, לא של W2K, לא של XP ולא של WIN2003. שים לב, מדובר בדיסק חדש, כך שגם אופציית השידרוג נשללת על הסף.

אז שוב, איך אתה מגיע לכזה דבר ע"י דחיפה של CD פנימה, אלא אם ה- CD הזה הוא לא מקורי, ומישהו שם עליו למשל את קבצי האיתחול של DOS כי הוא חשב שהוא חכם או שהוא פשוט לא ידע איך לצרוב את ה- CD של חבר שלו שיהיה BOOTABLE, ואז כדי לעקוף את הבעיה הוא השתמש באיזה תוכנת צריבה שעשתה את זה אבל עם דוס ולא עם קבצי העלייה הרגילים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר