לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2005, 13:51
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
תשובה לימין הוזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "שאלה לשמאל על דמוקרטיה"

[QUOTE=אלכסנדר הגדול]מדוע אתם בוכים על זה שהמתנחלים מפגינים נגד החלטה דמוקרטית בעוד שאתם מפגינים נגד הגדר שהיא החלטה דמוקרטית?[/QUOTE

אנחנו בעד הפגנות דמוקרטיות וחוקיים שלכם . מישהו הפריע לכם בכיכר רבין . זה היה חגיגה של דמוקרטיה . כולל השמו ששפך על עצמו אחד המנהיגים שלכם אלבז ירום הודו

נגד הגדר בבלעין אנחנו נגד ההפגנות וזריקת אבנים על כוחות הבטחון. בודאי זכור לך כי נשפטו מספר שוטרי משמר הגבול שירו גז מדמיע . ולאחר שנתפסו בצילום נפתח נגדם כתב אישום שיצאו בו אשמים

אנחנו היינו בשמאל הראשונים בעד הגדר כשהראשון בהם היה ברק ומצנע . אבל תלוי היכן שמים את הגדר. את הגדר לעניות דעתנו היו צריכים על קוי הגבול של 67 . אבל לאחר שהכל קיבל אישורים ובתי המשפט לא נתנו עזרה לכפרים הערבים . כל הפגנה וזריקת אבנים פסולה וצריכים להעמיד את כולם למשפט

ואיפה אתם

https://2005-uploaded.fresh.co.il/2005/08/27/18990842.pps

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2005, 14:04
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "תשובה לימין הוזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dkdkd
[QUOTE=אלכסנדר הגדול]מדוע אתם בוכים על זה שהמתנחלים מפגינים נגד החלטה דמוקרטית בעוד שאתם מפגינים נגד הגדר שהיא החלטה דמוקרטית?[/QUOTE

אנחנו בעד הפגנות דמוקרטיות וחוקיים שלכם . מישהו הפריע לכם בכיכר רבין . זה היה חגיגה של דמוקרטיה . כולל השמו ששפך על עצמו אחד המנהיגים שלכם אלבז ירום הודו

נגד הגדר בבלעין אנחנו נגד ההפגנות וזריקת אבנים על כוחות הבטחון. בודאי זכור לך כי נשפטו מספר שוטרי משמר הגבול שירו גז מדמיע . ולאחר שנתפסו בצילום נפתח נגדם כתב אישום שיצאו בו אשמים

אנחנו היינו בשמאל הראשונים בעד הגדר כשהראשון בהם היה ברק ומצנע . אבל תלוי היכן שמים את הגדר. את הגדר לעניות דעתנו היו צריכים על קוי הגבול של 67 . אבל לאחר שהכל קיבל אישורים ובתי המשפט לא נתנו עזרה לכפרים הערבים . כל הפגנה וזריקת אבנים פסולה וצריכים להעמיד את כולם למשפט

ואיפה אתם

לא זאת השאלה שלי, אף אחד מכם לא הבין. ההחלטה דמוקרטית ואתם מפגינים בבלעין באופן לא חוקי תוך כדי זריקת אבנים ופגיעה בחיילים. אני שואל במה זה יותר טוב מההפגנות של הימין הקיצוני שמתפרע?
למה לכם מותר להפגין ולהם אסור?
ישן 15-08-2005, 14:26

לישראל היפה ודקדק
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הפגנה היא דרך מחאה הוגנת, ראויה ומקובלת בדמוקרטיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
הפגנות אלימות חייבים לגנות ולהפסיקן בעודן בתחילתן. אסור לאפשר להפגנה אלימה להתעצם ולסכן את הציבור ואת שומרי החוק.
יש לנהוג בהפגנות אלימות כנגד הגדר בדיוק כפי שיש לנהוג בהפגנות אלימות כנגד ההתנתקות. יש לנהוג בהפגנות אלימות של ערבים בדיוק כפי שנוהגים בהפגנות אלימות של יהודים ולהיפך.

דקדק - זה לא משנה מחומרת הדבר. אם תשים לב כל ההפגנות של הימין מאז כפר מימון והלאה היו לא אלימות כלל וכלל. אבל השמאל הקיצוני ממשיך עם האלימות.
ישראל היפה - אבל לא יעשו את זה. כי אז יפי הנפש יצעקו...
ישן 15-08-2005, 14:43

אני לא מאשים אותך חס וחלילה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "שאלה לשמאל על דמוקרטיה"

תראה, אני רמת שרוני ( עיר שיש בה נוכחות רבה לשמאל הקיצוני בקרב נוער ) ואני אומר לך, בחטיבה שלי הרוב הם שמאל קיצוני. אני מניח שאחד מהשמאל הלא קיצוני יוכל להסביר לי מדוע זה ככה. אני לא אומר שאתה קיצוני, אני אולי ימני קיצוני אבל לא אחד שמהר לצעוק על כל שמאלני נאצי ומבזה כך את השואה, הכבוד הזה שמור אצלי רק לקוראן שבו זה באמת קיים. לא כל הימנים הקיצונים כאלה. זה שיש קבוצה קטנה בין מתנגדי ההתנתקות שהיא כמה מאות לא יותר מזה לא אומר שכולם כאלה. גם עשרות אלפי המפגינים שלא התפרעו בכפר מימון ובשאר ההפגנות הם רוב בין הימין, דבר שלצערי רוב השמאל ממהר לשכוח.

נ.ב.
אני חותם לך שיש יותר מ30 קיצוניים כאלה בשמאל. הרבה יותר. כמה מאות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר