לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2005, 21:01
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
עזרה אנשים!

אני לא צריך עזרה כספית או משהו דומה לא להיתרגש יש לי שאלה קטנה... הסנפאי שלי עצבן אותי בתקופה האחרונה אני אפרט למעונינים למעטה.. ורציתי לשאול אותכם האם שווה לצאת מהחוג אני כבר לבנה מתקדמת וכמעט שנה כבר בחוג בכל אופן שנה חבל לבזבז ולצאת אז רציתי לשאול אותכם
אז ככה אני כבר 10 חודשיים+ בקראטה המאמן שלי אמר לי שאפשר להיבחן כל 4 חודשים ואני נבחנתי כולה פעם אחת אחרי חצי שנה+ לקח לו זמן עד שהוא בחן אותי וחברים שלי הקיצר חבר שלי שהיצטרף הוא בחוג רק פחות מחצי שנה והוא כבר נבחן לחגורה כחולה וגם עוד חבר שלי שהוא אותו זמן בחוג כמוני ואני חושב שאני משקיע והכל אבל לפעמיים אני לא בא כי אני אסמטי וקורה שבן אדם חולה ואסטמה עכשיו זה חילוף עונות אז אני חולה לעיטים קרובות והוא גם קורע אותנו הוא לא מפסיק לעשות לנו שכיבות שמיחה וזה מעצבן אותי כן כן צריך להיתחזק ולפתח את הסיבולת אבל בכל זאת הוא ממש הורג... אפשר איתו להיות חצי שעור עושים שכיבות שמיחה הוא אחלה של מאמן אבל כמה אפשר.. וגם מלא אנשים חדשים הגיעו אז לא מתקדמים בחומר איתו וזה סתם מעצבן אני יודע שזה רק חגורה ודברים כאלה אבל זה עדיין אנשים אם אין לכם מה להגיד אל תגיבו רק תגידו לי מה שווה לעשות לעזוב לאומנות לחימה אחרת? כי אני לא מת על זה זה קראטה בא לי משהו עם יותר מגה בכל זאת אל תגידו לי שחגורה מרזיקה את המכנס כי זה מעל המכנס חחח תעזרו אם לא אל תגיבו בבקשה
חזרה לפורום
ישן 16-08-2005, 17:25
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "אם אתה הולך לאימונים ומרגיש..."

חס וחלילה אני ממש לא מקנא פשוט עצבן אותי כל העיניין הזה שאנחנו כבר חצי שנה לא מתקדמים בחומר בגלל חדשים והסנפאי שלי קורע לנו תצורע כל שיעור ואני בכללי מעדיף אומנות עם יותר מגע-שאת זה לא ידעתי שנרשמתי אף אחד לא אמר לי איזה אומנות אני הולך (לא הייתי מבין גם אם היו אומרים לי.. קראטה נשמע טוב סבבה וזה ננסה היה כיף נרשמתי) לא היתעמקתי בנושא ואומנות לחימה זה לא דבר שעוברים כל יומיים או עוזביים ככה סתם אני משקיע הרבה מחשבה בכל אופן גם חברים טובים שלי שם והכל אז בכלל סבבה לדבר עם הסנפאי שלי הוא הדבר האחרון שאני יעשה הוא סנפאי לא כל כך סימפטי לדיברורים אף אחד לא בא ושואל אותו למה הוא לא בוחן אותך הוא "קשוח" ומפחיד לדבר איתו מי יודע הוא יביא לי מכות (סתם חח) אבל הוא באמת קשוח לשאול אותו זה הדבר האחרון שאני יעשה.. ואני מתאמן סאידו קראטה
ואני כן הולך לאימונים ואני משיג ביטחון והכל! וממש אחלה אבל בחומר אני תקועים וזה קצת מציק לי כל העינין עם הבחינות בכל אופן אני ממש משקיע ונראה לי שאני ראוי לקבל כחולה כבר..
חזרה לפורום
ישן 19-08-2005, 11:49
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
תפרוש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "עזרה אנשים!"

אם זה הדבר שמעסיק אותך וגורם לך לסבול באימונים- תפרוש!
אתה לא מבין דבר אחד- חגורה נועדה להחזיק את המכנסיים. ברגע שתבין את זה כל החיים שלך השתנו!
כי אז אתה תבין שאתה מתאמן בשביל היכולות שלך ולא למען איזו חגורה שאפשר לקנות..
ותאמין לי שאם היית בא לאימונים שלנו היית בוכה.. חוץ מזה שכל האימון המאמן שלנו צועק אלינו דברים שאסור לי לציין פה כי לא נראה לי שיש לי מספיק כוכביות בשביל זה, האימונים קורעים! שלוש שעות אימון אינטנסיבי ועוד יש כושר בסוף! ושאני אומר כושר אני אומר:
3 ירידות מעמידת ידיים לעמידת ראש3X
20 שכיבות שמיכה3X (כל סט בצורה שונה- רגיל, כפול שתיים ויהלום)
20 בטן 3X (אולרים או להביא רגליים לחזה על סולמות! כפיפות בטן לא קיימות באופציות!)
סט אקדחים (9 6 3 על כל רגל)

בעניין החגורות- אצלנו יש טקס חגיגי כל חצי שנה-שנה! וגם אז לא כולם מחליפים חגורות!
ההבדל ביני לביניכם זה שאני נבחן על היכולות שלי ולא אם אני מצליח לשבור קרש או משהו כזה...
זה שהיום מאמנים מוסיפים חגורות ביינים ועוד צבעים רק כדי שתלמידים קטנים לא יפרשו זה חמור מאוד!
אני אישית כבר שנתיים "תקוע" עם החגורה שלי(צהובה) שזאת החגורה השלישית בסה"כ!אבל אני לא מתלונן! כי אני יודע שמתי שהמאמן שלי יחשוב שאני מוכן, אני אקבל.

אני ממש לא מבין על מה אתה מתלונן. אתה אפילו לא שנה בקרטה.. כדי תחכה כמה שנים לפני שאתה חושב בזכות עצמך, עד אז תן למאמן שלך לחשוב בשבילך.

חזרה לפורום
ישן 22-08-2005, 21:51
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
אתה חושב שאומניות לחימה זה חיים קלים?!
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "סבבה לך מה קשור שאתה עושה ככה..."

אף אחד לא התאמן בשבילך.. אם אתה לא תקרע את עצמך, אף אחד לא יעשה את זה בשבילך..
אז אם במקום להתבכיין על כך שהאימונים טיפה קשים תבין שאתה עושה זאת למענך ולא למען המאמן/החבר/החגורה!
ככל שאתה פחות מתאמץ, ככה אתה פחות מתקדם.
ואם היו לך תקופות שלא השקעת בהם אז כניראה שלמאמן שלך יש סיבה טובה מאוד לא לתת לך חגורה!
תבין, חגורה לא מקבלים אחרי תקופה מסיומת כדי שתרגיש טוב עם עצמך- חגורה מקבלים מתי שהמאמן שלך רואה שעבדת קשה והגעת לקצה היכולות שלך וממש קרעת ת'תחת!
וכניראה אתה לא מודע כמה תקופת צינון מורידה את הרמה שלך במכה אחת!

דבר אחרון- יש דברים שאתה לא רואה והמאמן שלך כן, בגלל זה הוא מאמן אותך ולא ההפך!!!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר