לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2005, 22:41
  Retreyn Retreyn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
קניתי מכחולים ויש לי שאלות

1) אז קניתי מכחולים ויש כאלה עם סיבים שחורים וכאלה עם סיבים לבנים וכאלה עם חומים שחורים מה ההבדל???

2) מה אני עושה אחרי שגמרתי לצבוע איתם, כלומר כמה זמן אני צריך להשרות אותם עד שהצבע יצא מהסיבים לפני שאני מחזיר אותם לקופסה?

3) כשהנחתי אותם במים ראיתי שהסיבים התפזרו ולא שמרו על הצורה הרצויה. האפ זה ישפיע גם לווח הארוך? ובאיזו רמה?

4) על אחד מהמיכחולים הלבנים נשאר צבע לאחר השרייה של כ20 דקות במים. האם זה טיבעי? או שאצטרך להשרות אותו שוב עד שהצבע יצא?

5) בתחתית המכחולים (כלומר בצד ההפוך מהסיבים) ישנם צבעים שונים (אדום, כחול, צהוב , כתום) מה הם אומרים/מסמנים?

6) אני משתמש בציבעי מים (צריך ךהרטיב כדי שישתחרר צבע) איך אני משחרר את הצבע? האם להרטיב קודם את הצבע עצמו? או שמא להרטיב את המכחול קודם ולמשוך אותו על הצבע עד שיספג בו מספיק צבע?

7) לשם מה המכחולים הכומים ארוכים יותר?

8) אם יש לכם טיפים איך לצייר בציבעי מים אני אשמח לשמוע

ולסיום אני מתנצל על כול השאלות אבל אני באמת רוצה לצייר מקצועי ולא סתם
אז תודה רבה מראש לכול העונים!

נערך לאחרונה ע"י Retreyn בתאריך 15-08-2005 בשעה 22:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2005, 01:12
  sum41_rulz sum41_rulz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אוקיי אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Retreyn שמתחילה ב "קניתי מכחולים ויש לי שאלות"

אני לא מאמין שאני יוכל לענות לך כל כל השאלות אבל אני בהחלט יוכל לעזור.
בקשר לשאלה
1. אני לא מאמין שיש הבדל בצבעים של הסיבים.
2. פשוט תשתוף במים אפילו חמים זה יצא.
3. הסיבים התפזרו כנראה בגלל שאולי שפשפת את המכחול כאשר שטפת אותו? זה בהחלט משנה את הסיבים.
4. אני מצייר עם אקריליק ובהחלט נשאר הצבעים הכהים והם לי לא יצאו אבל נשאר רק סימן זה לא מפריע.
5. יכול להיות שגדלים או כל דבר אחר היית צריך לשאול את זה כשקנית אותם..
6. לפי מה שאני יודע פשוט להרטיב את המכחול ולשפשף על הצבע מים ופשוט לצבוע. לפי מה שהבנתי יש גם צבעי מים בשפורפרות.
7. אין לי מושג.
8. לא מתעסק בנושא.
מקווה שעזרתי בהצלחה !!!
ישן 16-08-2005, 01:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בוא נראה במה אני יכול לעזור:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Retreyn שמתחילה ב "קניתי מכחולים ויש לי שאלות"

1) אין הבדל מבחינת צבעים, אבל בהחלט יכול להיות הבדל באיכות הסיבים ובדבק שמאחד אותם.

2) כעקרון, כבר בזמן העבודה מומלץ להשרות אותם במים כשאתה לא עובד איתם, כך שהצבע לא יתייבש על המכחול. לגבי שטיפה, מיד.

3) אם זה קרה מיד, סביר להניח שזה ישפיע מאד לטווח הארוך, מומלץ להיות עדינים עם המכחולים ולא לצייר במשיחות פרועות. איכות המכחול קשורה לעניין גם כן, מכחולים טובים יכולים לעלות הרבה

4) שטיפת מכחולים, כמו שציינתי לפני, גם בזמן העבודה מומלץ להשרות אותם במים ולא לאפשר לצבע להתייבש. אח"כ, לשטוף במים חמים, אני יודע שלצבעי שמן ממליצים אח"כ לטוף במים חמים וסבון ואז לייבש כהלכה, אני מניח שזה תקף גם לגבי צביעה באקריליק.

5) אין לי מושג.

לא בקיא בצבעי מים, לא יכול לעזור מפה, אבל יש כמה שבטוח יודעים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:14

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר