לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2005, 13:31
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
מתלבט בין טלויזיות הפלזמה 42" למיניהן

אני עומד לפני רכישה רצינית של פלזמה 42".
הייתי במלא מקומות, שקם אלקטריק, בסט ביי, מחסני חשמל, וגם כמה חנויות קטנות באיזור מגורי.

כל אחד ממליץ על דגם אחר, ואומר על השני שהוא דרעק, בעוד במקומות אחרים, אומרים את ההיפך הגמור.

האחד אומר לי שפיליפס זו המילה האחרונה, שופרא דה שופרא, אבל אחר אומר לי "אל תתקרב לפיליפס, קנה רק NEC או PIONEER".
יש לי היסטוריה טובה מאוד עם טושיבה בטוויזיות ה 29 הרגילות שלהם, וגם יש לי מכשיר ווידאו שלהם שהוא מצויין. אבל אני לא יודע איך הפלזמות שלהם...

אני לא רוצה לקנות משהו זול וגרוע, אני מחפש טלוויזיה איכותית באמת, וטווח המחיר שלי יכול להגיע ל 15 אלף כולל הכל אם זה באמת שווה את זה.

אם מישהו פה מבין ברצינות בדגמים הנמכרים היום בשוק, ויוכל לעזור לי קצת להחליט...
גם הצעות כמו "אל תקנה תוצרת סין או תאילנד, רק תוצרת יפן!" יתקבלו בברכה.
אני אובד עיצות, וזו קניה ממש רצינית, אני לא רוצה לטעות בטלויזיה לא טובה אחרי ששילמתי עליה למעלה מ 10 אלף שקל (מילא אם זה היה מצלמה דיגיטלית ב 1000-1500 שקל, ניחא... אבל פה אין לי כסף לטעויות... אני חייב לקנות פעם אחת משהו איכותי באמת ואמין).

תודה לעוזרים!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2005, 04:30
צלמית המשתמש של dodihob
  dodihob dodihob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל dodihob
מצאת לך שותף לדילמה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מתלבט בין טלויזיות הפלזמה 42" למיניהן"

אבא שלי גם כן הולך לקנות טלוויזיה פלאזמה כמו שאתה רוצה 42" ואני הלכתי איתו לכל חנות אפשרית ובדקנו כמעט כל דגם....בהתחלה רצה רק טושיבה ואכן ממה שראיתי ובדקתי פלאזמה מצויינת...אבל לדעתנו הפלאזמה של Nec יותר טובה, בדקנו אותם בחנויות וראינו את ההבדל (לא ענק אבל יש)....אם היית מחליט ללכת על הטושיבה מצויין, על ה-Nec עוד יותר טוב (גם לי יש מסך LCD למחשב של Nec וכול אחד שנכנס לחדר מתרשם ממנו...אבל אני אומר כל אחד!) אז תרגיש בטוח לקנות את המסך של אחת החברות האלה...להסתבך עם חברות אחרות לא נראה לי סיכון ששווה לקחת...
הדגם של טושיבה: 42WP37
http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=20404
הדגם של Nec : 42VR5
http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=38366

אני יודע שרשמתי הרבה אבל הבנתי שאתה מתלבט ורציתי לתת לך חוות דעת טובה על מה שראיתי והבנתי הכי טוב בשוק כרגע...ואגב אני בן 17 שלא תחשוב שאיזה ילד קטן רשם לך את זה...
ודבר אחרון...שתיי הפלאזמות היו ניתנות לקנייה דרך המכרז של המדינה...אז אני מציע לך לנסות לקנות אותם דרך שם....אולי אפילו תוציא אותם בפחות ...
אם צריך עוד עזרה אני פה
ערן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:44

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר