לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-08-2005, 22:40
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
איזה וויסקי את/ה אוהב/ת?

אני, אישית, מאוד ואהב:

• :ג'וני ווקר בלאק לייבל Johnnie Walker Black Label , אחד מהבלנדדים שנותנים תמורה מצויינת לכסף, לדעתי. שילוב מעולה בין מאלטים מעושנים לרכים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
בתמונה, Johnnie Walker Black Label Special Millenium Edition
  • גלנפידיך Glenfiddich - סינגל מאלט מצויין לטעמי. בעל טעמים עזים, אך נוח יחסית לשתיה.

• להפרוייג Laphroaig - סינגל מאלט מאזור איילה. מעושן היטב עם ריח של ים. מומלץ לחובבי הז'אנר.

בתמונה, להפרוייג 40 שנה, הלוואי עלי.
  • ארדבג Ardbeg - גם כן סינגל מאלט מאזור איילה. טעמים חזקים של עשן, ים ויוד מגובים במתיקות קלה. כששותים אותו מרגישים כאילו משהו מתפוצץ לו בפה ומטריף את חושי הטעם. מאוד מומלץ לאוהבי המעושנים. לאלו שעדין לא יצא להם לטעום וויסקים מעושנים, מומלץ לטעום לפני שרוכשים בקבוק כדי לדעת אם אתם אוהבים (ואם לא אהבתם, אני מתנדב לקחת את הבקבוק ).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-08-2005, 23:04
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
לא אוהב במיוחד שיבס.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אתה לא אוהב שיבס ?"

כלומר, אם יציעו לי שיבס או כלום, אני אשתה. אבל אני מעדיף המון וויסקים אחרים באותו טווח מחירים.

ג'וני ווקר רד - אני לא מוכן להכניס לגרון, גם לא בחינם. גם לא כחלק מקוקטייל (כמו ראסטי נייל). מעדיף פי כה וכמה את הבלנטיין הפשוט, גרנטס (במיוחד השרי-קאסק), ג'יימסון, וטלמור דיו, אע"פ שהם זולים ממנו במחיר.

ג'וני בלו - מעולה. רק חבל שהמחיר בשמיים. לנצח אני אנצור מקום בליבי לאותה ברמנית שרעדו לה הידיים ומזגה לי כמעט פי 2 ממה שהיא היתה אמורה למזוג מהמשקה המופלא הזה.

ג'וני גולד - טעמתי. פחות אהבתי. באתר החברה מציינים שהם ממליצים לשתות אותו קפוא (?!), לא יצא לי לשתות אותו כך.

יש גם את הגלנמורנג'י שהוא חמוד. מעט מתוק מדי לטעמי. יש לו גרסאות ווד-פיניש (הוויסקי יושן פרק זמן מסויים בחביות שישנו לפני כן דברים אחרים, כמו יינות, פורט וכו') ששמעתי שהן מצויינות.
ישן 15-08-2005, 23:34
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
השקעה נאה ,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "איזה וויסקי את/ה אוהב/ת?"

ואני לא יכול להגיד לך אלא שיש לך טעם טוב בוויסקי

אני אהבתי כמה וכמה סוגי וויסקי ואני לא ממש זוכר את כולם,

את הבלאק אני ממש אוהב וזה הסטנדרטי בדרך כלל למרות שאני דווקא כן שותה רד כשמציעים לי ואין לי ממש הרבה בעיות איתו .

בקשר ל Glenfiddich ממש טוב, ותשמע המלצה ממני, תלך לבאר של ערבים ! כן כן פעם הייתי ב"קפה בר" במושבה הגרמנית בחיפה במקום שקראו לו "HAVANA" בא לי וויסקי ולא אהבתי את מה שהציעו בתפריט, הלכתי לברמן איזה סינגל מאלטים יש לכם ... חיפש ומצא את הבקבוק הזה, בכלל הוא לא ידע מה זה ! ומה המחיר אז קיבלתי כל כוס ב 40 שקל , ואללה שתיתי דיי המון באותו לילה

Laphroaig טעמתי פעם אחת בלבד ולא גרסת ה 40 אלא 15 נדמה לי , טעם טוב וחלק .

בקבוק שמאוד אהבתי ואני עדיין אוהב זה ה SWING אם אתה מכיר אחלה וויסקי לא יודע אם הבקבוק עשה לי את זה לבד אבל אותו הכי אהבתי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thewhiskyexchange.com/images/Blended%20Whiskies/Johnnie%20Walker/5.1.jpg]

אגב את הבקבוק האחרון אף פעם לא ראיתי או שתיתי , יש לך מושג מאיפה אפשר להשיג אחת? וכמה היא עולה בארץ ( אם בכלל )

ישן 16-08-2005, 11:34
  onegirl2many onegirl2many אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.05
Well here's my poison of choice, and what a delicious poison it is
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "איזה וויסקי את/ה אוהב/ת?"

עניתי על שאלה זו בהזדמנויות אחרות, אך אם כבר נפתח אשכול במיוחד בשביל זה:-)
אני שמחה לתרום את חלקי.
כמה מן המשקאות שציינת לעיל מעולות (במיוחד ג'וני ווקר)
ובכן, זהו הרעל שלי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thedrinkshop.com/images/products/main/1786/1786.jpg]

DIMPLE 12yo

Description:
The fourth largest blended Deluxe Scotch whisky in the world, is reflected in the spirit of
over 350 years of whisky distilling and blending experience. When farmer/distiller Robert
Haig was summoned before the church elders in 1655 for operating his still on the Sabbath
(Sunday), this marked the earliest documented reference to a distillery company still
operating today.

The art and craft of whisky distilling were passed down through generations of the Haig
family dynasty, and Robert's descendants operated distilleries in Scotland, England and
Ireland. One of them, John Haig, opened a distillery in 1824 at Cameronbridge in the
fertile and historical Kingdom of Fife, which lies across the Firth of Forth from Edinburgh. Around
1870, his son John was the first Haig to use the newly developed practice of blending. The
deep understanding of product and their long tradition of whisky making was realized, to
perfection, in the early 1890s with the creation of Dimple.

This deluxe blend of exceptional distinction is found in the world's most exclusive bars and
elegant homes, enjoyed by those who appreciate rare quality. Dimple is the perfect
international companion when friends meet in smart surroundings. In recognition of the
consistent high quality of Dimple, the whisky was awarded a Gold Medal in 1987 in the
Deluxe blended whisky category of the International Wine and Spirits competition.

Dimple is distinguished even further by it's famous triangular, dimpled bottle wrapped in a
wire net.

The whisky has been bottled in this attractive container since it's creation, with the hand
-applied wire mesh originally designed to prevent the cork from coming out during export
shipments through rough seas. The Dimple 'decanter,' after the precious contents have
been enjoyed, has been put to decorative use around the world. To protect its exclusive
use, the Pinch bottle was the first bottle to be patented in the United States, in 1958.

It is a fitting and unique container for a whisky that has no equals.

Country of Origin: Scotland

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר