לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2005, 16:04
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בקשה-עזרה בהכנת קעקוע תודה לעוזרים

אני בתכנונים לעשות קעקוע ואני אצטרך את העזרה שלכם אנשי פורום איור ותלת מימד בעיקר לכל המאיירים שלכם.... אז ניגש לענייןןן
אני רוצה לעשות קעקוע באזרו הכתף האחורית שזה בגב למעלה בצד שמאל אני בחרתי קעקוע בערך בגודל של 7-8 סנטימטר גובה בערך אותו סיפור לגבי הרוחב עכשיוו אני שובר תראש איזה קעקוע לבחור הייתי אצל המקעקע אבל החלטתי שאני רוצה קעקוע יחודי משלי ולא עוד אחד מהספר אבל בגלל שאני די מוגבל יצירתית ואין לי את הכישרון שלכם יש אני מבקש תעזרה שלכם לנסות לצייר לי קעקוע אני יודהה מאוד למי שיעשה את זהה
עכשיו לפרטים :
אני מתלבט בין שניים כרגעע אני רוצה לעשות או פיה או טריבל שמשלב בתוכו את הסמל יאן ויאנג
הסמל מאוד חשוב לי ואני חייב אותו בקעקוע הזה.
אני נדלקתי על הטריבל הזה: לחץ כאן כדי להיכנס לתמונה של הטריבל או כנס לפה...https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...18/17119030.jpg
אם אפשר הייתי רוצה לעשות משהו בסגנון שלו או ליצור משהו בפרופורציה שלו אני חשבתי בטריבל הזה שהסמל יאן ויאנג ישתבל עם הטריבל בחצי עיגול התחתון שיש שם אבל שכיאלו יהיה חלק מהטריבל ואולי להוסיף איזה אבנים יפות עם צבעים בטריבל להוסיף לו חיים אלמנטים לא רק שחור על גבי לבןןן תודה למי שיעזור לי בעניין הזהה

עכשיו בקשר לפיה אם מישהו יכול פה לצייר פיה זה יכול להיות בנזונה אני רוצה פיה אבל משהו עצבני לא איזה פיה קטנה חמודה כזאת אפשר אפילו לעשות טריבל שיזכיר בצורה שלו פיה או לעשות פיה מגניבה כזאתי אפלה משהו בנזונה.

אני מקווה שאנשים יסכימו לעשות :| ומצטער על החפירה פשוט זה חשוב לי.... וזה משהו שאי אפשר לתקן אם עושים תודה רבה לכל מי שיעזור!!!!

נערך לאחרונה ע"י Free-Style בתאריך 18-08-2005 בשעה 16:06. סיבה: הופיע לוגו של נענע במקום הטריבל....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2005, 16:03
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
הבט:
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Free-Style שמתחילה ב "הרבה אומרים לי את זה אבל אני..."

את הקעקוע על הגב לא תראה בכל מקרה, בד"כ הוא לא יהיה שם מבחינתך, כדי לראות אותו צריך ראי
לגבי הקעקוע עצמו, תעשה לי ולעצמך טובה, תעשה אותו רק אם אתה משוכנע שלא ימאס לך ממנו אפילו בזמן הקרוב, אתה מכיר את עצמך טוב מאיתנו, אם אתה יודע שקיים סיכוי שתתחרט על עשיית הקעקוע, או על הבחירה בזה ספציפית, אל תקעקע אותו. אם אתה משוכנע שזה הקעקוע שאתה רוצה, תהנה ממנו.
הרבה בהצלחה, רק עשה לי טובה נוספת, קעקע אותו במקום מוסמך עם כל הציוד ובמקום בו מקפידים על היגיינה.
באשר לטענה שזה נשאר לכל החיים - חיים רק פעם אחת. בסוף תגיע לגיל 60 והעור שלך ישאר מתוח, ואז תתחרט שלא עשית קעקוע. סתם, אם הוא לא יהיה גדול מדי, הוא לא יתקמט מדי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר