לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2005, 23:17
  tripleR tripleR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kobi_rahmian שמתחילה ב "מה דעתכם אל גבוצות הליגה? (מכבי בית"ר חיפה הפועל...)"

טוב...
זה נושא קצת רחב , הייתי אומר.
אני אדבר על הארבע שייסימו למעלה, לדעתי.
אלופה: מכבי חיפה.
למרות זה שהשנה הם לא התחזקו, אלא אולי אפילו נחלשו, הם לא איבדו את הכח שלהם.
קבוצה מאוד חזקה, מאוד מאומנת.
סגנית: הפועל ת"א.
למרות שדווקא הקיץ דיברו יותר על היריבה העירונית שלה, הפועל הולכת לתת למכבי בראש העונה.
וכבר בגביע הטוטו הם הולכים לאכול את מכבי, ככה, בלי מלח. הקבוצה בעיקר התחזקה במאמן.
למרות שאי אפשר לשכוח את השחקנים.
לדעתי, קצת הפריזו עם הקשרים.
יוסי אבוקסיס (שיחזור עוד חודשיים), וואליד באדיר(אין מילים), ג'ון פנסטיל (חצי מגן חצי קשר ימני), גילי וורמוט (אחד ההבטחות הגדולות של הכדורגל הישראלי), ברוך דגו (אין מילים), שי אבוטבול (כוכבה של הנבחרת הצעירה), אוגנין לאקיץ'(...), אולי אובוקה (שחקן במימדים של יעקובו, הן בחיצונית והן ביכולת), אבי כנפו(חצי חלוץ חצי קשר) ויש עוד שחקן שמביאים להתרשמות. ויש גם את טל חן...
שלישי: מכבי פ"ת.
פ"ת עם העבודה השקטה שלה, כמו כל עונה תסיים בגביע אופ"א, הם לא נחלשו, למרות שגם לא התחזקו יותר מדי.
רביעית: מכבי ת"א.
אני שואנ אותם, ולדעתי , כל מי שלא אוהד אותם, שונא אותם.
כמו רוב הליגה, ובעיקר מכבי התחזקה העונה, והיא הקבוצה שהחלה, בכל העיניין של זה.
אחריה באה הפועל, בית"ר...
אני לא חושב שהם יעברו את ניקוסיה, אבל גם אם כן, כל השחקנים הבמוגרים שבקבוצה, לא יצליחו לסחוב שני משחקים בשבוע.

חזרה לפורום
ישן 21-08-2005, 20:48
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kobi_rahmian שמתחילה ב "מה דעתכם אל גבוצות הליגה? (מכבי בית"ר חיפה הפועל...)"

אין ספק שהשנה תהיה ליגה יותר טובה משנה שעברה.
האלופה לדעתי תהיה הפועל ת"א בגלל שהם נראים קבוצה ממש מפחידה עם דגו, באדיר,אבוקסיס, ורמוט, ברדה והגנה נהדרת.
במקום השני יסיימו מכבי ת"א שאחרי פתיחת עונה חלשה ופיתורים של קלינג אחרי 6-7 מחזורים יגיע לדעתי איווניר וייצב קצת את המערכת וינצל את הסגל הנהדר שיש שם כדי להדביק את קבוצות הצמרת.
במקום השלישי תסיים מכבי חיפה שלדעתי לא יפסיקו לריב אחד עם השני וזה יגמר בזה שיניב קטן או עידן טל ימצאו את עצמם בקבוצה אחרת וכנראה לא בארץ אחרת...
במקום הברביעי לדעתי תסיים בית"ר שיביאו קשר אחורי ובלם בסדר גודל שלא נראה פה (אני לא אומר שנראה את ג'רארד משחק בקופסא, אבל שחקנים יותר טובים ממה שיש בליגה בד"כ) ואוחנה אמנם לא יצליח שוב להוציא מהסגל המוכשר שלו הרבה אבל לפחות ידע להגיע לאותו מקום בטבלה כמו בעונה שעברה.
לדעתי זו העונה האחרונה של אוחנה בבית"ר. וזה לטובה.
במקום החמישי אבל במרחק לא רב מהרביעיה הראשונה יסיימו שוב הלוזונים.
במרכז הטבלה שוב נראה את בני יהודה מעבירה עונה שקטה, נראה גם את סכנין והפועל פתח תקווה.
בתחתית יאבקו נגד הירידה נתניה, כפ"ס (למרות כל הרכש הנוצץ אני צופה שיהיו להם בעיות להתחבר), נצרת עילית ואשדוד.
בסופו של דבר אני חושב שנצרת עילית תגיע לליגה הלאומית שלמרות כל הרצון הטוב של אבשלום נוריאל זו הליגה האמיתית אליה שייכת הקבוצה הזאת .
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר