לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2005, 21:43
  יוסי בכינור יוסי בכינור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
מגבניקים לקחו תפילין מראש רב, זרקו על רצפה, דרכו עליהם, אותם, וקראו 'נאצים'

http://www.a7.org/news.php?id=121853
ככל שחולפות השעות מביצוע הגירוש של המתיישבים היום מגיעות לערוץ 7 עדויות רבות על פגיעה בקודשי היהדות, במתבצרים ובמפגיני ימין.

חמישה מג"בניקים נכנסו אחר הצהריים לבית הכנסת הספרדי ביישוב נווה דקלים כדי לפנותו. באחד החדרים היו 3 רבנים ביניהם הרב דב זינגר ומספר בחורים. איתי וולפסון, תושב מעלה לבונה, סיפר לכתבנו עוזי ברוך כי על אחד מהם היה תפילין ואנשי המג"ב היכו את הרבנים, לקחו את התפילין מראשו, זרקו על הרצפה ודרכו עליהן. עוד עולה מהעדויות כי הם אף קראו לעבר הבחורים קריאות גנאי ו'נאצים'. בסופו של דבר התפילין נלקחו ע"י אחד הרבנים אחרי שנגרם להם נזק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2005, 01:56
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
אני דווקא תופס דברים די מהר, הנה ראה:
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אתה גם לא מהיר תפיסה. הגבתי בדיוק לעניין"

קודם נסכם את הטיעונים בשני המקרים:
  • לגבי 'בומרנג':
    • אורי טען שהדברים הכתובים בספר הם אמת, אחרת הייתה מוגשת כנגד
      מחבריו תביעת דיבה. משזו לא הוגשה, הדבר מוכיח את אמיתות הספר.
    • אתה טענת(כפי שאתה טוען גם באשכול הזה* כי תביעת דיבה היא קשה
      ומסובכת, ולכן המנעות ממנה לא מוכיחה בהרכח את אמיתות הדיבה לכאורה.
  • לגבי האלימות המשטרתית לכאורה:
    • יוסי טוען ש"אין אלימות כשיש מצלמות", כלומר - כאשר ניתן להוכיח את קיומה
      של האלימות לאחר מעשה, נמנעים ממנה. במקום שלא ניתן להוכיח אותה
      באופן מוחלט שכזה(צילומים, לדוגמה), ויש להסתמך על עדויות(מה שהופך את
      הדיון באשמה לדיון באמינות הגרסות הסותרות השונות) - האלימות קיימת.
    • אתה טוען כנגד שלו אכן הייתה אלימות הייתה מוגשת תלונה למח"ש. העובדה
      שלא מוגשת תלונה למח"ש מוכיחה כי הפשע לכאורה לא בוצע.
ניתן לראות כי הטיעון שלך זהה לטיעון של אורי, בהחלפת מילים בודדות(מהות הפשע, בעקרון),
ולכן כנגדך באשכול הזה ניתן להפעיל את אותו טיעון שהבאת לאורי לגבי 'בומרנג'(שכבר נרמז
אצל יוסי, אבל היכולות האנליטיות המופלאות שלך פספסו אותו):
במצב של מלחמת גרסות, אין למתנחלים סיכוי בגלל "חומת המדים הכחולה"(שבמקרה שלנו
היא בעצם בצבע שחור מזוויע), ובגלל התפיסה כי המתנחלים הם "פושעים מפרי חוק" ואילו
השוטרים הם "שומריה הנאמנים של הדמוקרטיה הישראלית". אין זה משנה אם אכן הופעלה
כלפיהם אלימות, שכן האמינות שלהם בקרשים - וממילא איש לא יאמין לזה(בדיוק כמו שאתה
אינך מאמין להם!).
אין זה משנה שהדבר לא עולה להם כסף, בניגוד לתביעה אזרחית, שכן האלמנט המשמעותי
זהה במקרה להלן ובמקרה 'בומרנג' - הסיכוי להוכיח את הטענות קלוש, ובדומה ל"מובטלים
הנצחיים", המתיישבים שהופעלה(או שלא) כלפיהם אלימות כבר התייאשו לפנות למערכת (זו
שהבטיחה להם שלא יפנו אותם, וזו שהבטיחה להם שיש "פתרון לכל מתנחל" וכו'. שים לב
שגם אם אתה לא מסכים עם הטענות - זו הצורה שבה המערכת נתפסת בעיניהם ובעיני, ולכן
הם
מיואשים מלפנות אליה בבקשת עזרה כזו)

ובקצרה, כפי שאמרת יפה מאוד - במשפט פלילי אדם נחשב כחף-מפשע עד כל עוד לא הוכחה
אשמתו, ויוסי דיבר במפורש על מצב שבו לקרבנות האלימות אין כל דרך להוכיח את קיומה.
ישן 19-08-2005, 02:08
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לא הבנת כלום
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אני דווקא תופס דברים די מהר, הנה ראה:"

אתה נכנסת למסה ארוכה שמסבירה כמה קשה להוכיח תלונה כנגד שוטרים. זה נכון אבל זה לא רלוונטי. כל תלונה חייבת להחקר. אולי הם ייכשלו אבל אין להם שום סיבה לא להתלונן. השיקולים לא להגיש תביעת דיבה הם מסוג אחר. נסיתי להסביר, אבל לא הבנת. אני לא מתכוון להתאמץ שוב. רק תשאל את עצמך, מדוע - למרות כל כך הרבה גידופים ודיבות - יש כל מעט תביעות. זה ייתן לך רמז לתשובה.

אם אתה באמת רוצה להעמיק בנושא, שאל מישהו שמבין על "השאלון" שצריך למלא מי שתובע דיבה - ותתחיל לקבל מושג.

ולגבי הסיפור על אלימות אנשי מג"ב אני אמרתי שאני לא מאמין. לא אמרתי שהואלא קרה. אילו היה מדובר רק על מכות, לא הייתי טורח להטיל ספק. אבל הסיפור של דריכה על תפילין וקריאת נאצים כנגד המתנחלים הוא כל כך בלתי סביר בעליל - שהוא בהחלט דורש הוכחה מוצקה.

ולכן נמתין ונראה אם תוגש תלונה, ומה יהיה תוכנה. וכל מה שלא יופיע בתלונה - אם תוגש - הוא כאילו לא היה. וזה לא דומה לתביעת דיבה.

ישן 19-08-2005, 02:27

כי מעט מאוד מהן מגיעות למשפט ומעט יותר מסתיימות בנצחון התובע?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "לא הבנת כלום"

בדיוק כמו שמעט תלונות למשטרה מגיעות לבתי המשפט(קו"ח לגבי תלונות על שוטרים), ומעטות
עוד יותר מסתיימות בהרשעות/עסקות טיעון רציניות?...

זה דומה ועוד איך, והסברתי מדוע.
ההתעלמות שלך היא בעיה שלך, אני לא אחראי עליך.

אם יש לך משהו מועיל להגיד בנושא, אתה מוזמן לעשות כן. אתה מוזמן לספר לי על ה"שאלון" הזה,
או על כל דבר אחר בעל קשר לנושא, אבל הפרחת "לא, אתה טועה" כתגובה לטענה מנומקת היטב
אינה מקובלת.

לעניין:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Big Joe
ולגבי הסיפור על אלימות אנשי מג"ב אני אמרתי שאני לא מאמין. לא אמרתי שהואלא קרה. אילו היה מדובר רק על מכות, לא הייתי טורח להטיל ספק. אבל הסיפור של דריכה על תפילין וקריאת נאצים כנגד המתנחלים הוא כל כך בלתי סביר בעליל - שהוא בהחלט דורש הוכחה מוצקה.

לא הייתי מתנגד(או לפחות, לא עד כדי כך) להטלת הספק שלך באמיתות(או הדיוק) שבידיעה
לפני 5 שנים, אבל כיום, עם תעמולה אנטי-יהודית(כדת, לא כלאום) במידה שלא הייתי מביישת
את המסלמים והרוסים כותבי הפרוטוקלים גם יחד, לאחר פעולות אנטי-יהודתיות מובהקות(כמו
הורדת מפגינים דתיים בלבד מאוטובוסים המיועדים להפגנה) ועוד כהנה וכהנה, אינני מתקשה
להאמין לכך שמג"בניק דפוק אחד(או שלושה, אבל בוודאי שאיני טוען שכל מג"ב נטוע בכך)
יבצע את המעשה המתואר בידיעה.
ישן 19-08-2005, 02:51

נדמה לי כאילו אתה "לא מבין" בכוונה: מעט באופן יחסי
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "יתכן שלא הבנתי אותך אבל מה שאתה אומר לי נשמע משעשע"

אני לא מתיימר להיות מומחה למשפטים, למען האמת, יש לי מושג קלוש מאוד בכל הנוגע
לעניינים האלה, אבל אם הבנתי נכון יש תהליך שיש לעשות לפני שניתן לפנות לבית המשפט
לגבי דין אזרחי(כמו ה"שאלון" שהזכרת, שעליו דווקא לא שמעתי, ובאמת שאשמח אם תפרט).

אחוז החקירות הפליליות שהופכות לתביעות פליליות נמוך, וכך גם אחוז התביעות הפליליות שמסתיימות בהרשעה/עסקת-טיעון רצינית.
אחוז ההליכים האזרחיים שהופכים לתביעות אזרחיות נמוך, וכך גם אחוז התביאות האזרחיות שהתובעים זוכים בהם. (בדיוק בגלל היות
ההליך מסובך, בעייתי, ולא כולם מצליחים או חושבים ששווה לעבור אותו - שזה, יותר מאשר פחות, היה הטיעון שלך באשכול 'בומרנג').

יכול מאוד להיות שאני טועה לגבי הבנתי את הדין האזרחי, אבל כאן אתה תעשה לעצמך טובה
הרבה יותר מאשר לי, אם תתקן אותי(במידה ואני טועה) בצורה מנומסת(או לפחות מכובדת),
במקום בסגנון ביבים, שגם אם אתה צודק, אינו מציג אותך בעין יפה.

לילה טוב.
ישן 19-08-2005, 10:41
צלמית המשתמש של Big Joe

שיעור קצר. (ארוך אני אתן רק בתשלום... :) )
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "נדמה לי כאילו אתה "לא מבין" בכוונה: מעט באופן יחסי"

אין שום "תהליך" או "הליך" בתביעה אזרחית שקודם למשפט. ומעניין שהצבעת באמצעות טעותך על אחד ההבדלים מההליך הפלילי. כמובן שגם בהליך אזרחי, שיש צורך לתבוע משהו ישירות, לפני הליכה למשפט, אבל מדובר במכתב רשום אחד - אותו תציג בבית המשפט להראות שנסית להשיג צדק בלי לערב את הערכאות. לעומת זאת הליך פלילי, הינו פעולה שמתחילה בחקירת משטרה, חקירת פרקליטות ואחר כך החלטה על העמדה לדיו. הליכים אלה עשןיים לעתים לקחת יותר זמן מהמשפט עצמו.

לאור זאת אין שום משמעות להצהרה שלך שאחוז החקירות הפליליות שהופך לתביעות נמוך, ובטח לא שאחוז ההלכים האזרחיים שהופך לתביעו נמוך. אין דבר כזה "הליכים אזרחיים".

ולעניין תביעות הדיבה. ה"שאלון" אינו הליך קדם משפטי. הוא חלק מההליך בבית המשפט. הנתבע בתביעת דיבה, רשאי להגיש שאלון לתובע, ובו עשרות או מאות שאלות שמתיחסות (לפעמים יותר, לפעמים פחות) לכל מיני נושאים שעשוים לצוף במהלך המשפט בנסיון של הנתבע להוכיח כי אמת דיבר. השאלון הוא חודרני ופוגעני, יורד לכל מיני פרטים אישיים של התובע, בנסיון לחשוף את כל מעשיו, מניעיו, ומחשבותיו הרעות שגרמו לאמירה נשוא הדיבה. זהו הליך מאוד לא נעים לתובע, ומעבר לכל הסיבות האחרות שמניתי משמש גורם מרתיע נכבד נגד הגשת תביעות כאלה.

גם במהלך המשפט, יכול הנתבע לשפוך כל רפש על התובע. לדברים שאומרים הצדדים בבית משפט מקנה החוק חסינות גמורה מפני תביעות דיבה. כלומר אין השמצה שאי אפשר לחזור עליה במהלך המשפט. גם העתונים שמדווחים על המשפט, פטורים מאחריות במקרה זה - אם הם מדווחים על הדברים כפי שנאמרו בפני השופט. התוצאה יכולה להיות שהמלחמה המשפטית נגד דיבה, הופכת למסע הכפשה עצמי של התובע - בגלל הכותרות בעיתונים. זאת הסיבה שאנשי ציבור נזהרים מתביעות כאלה כמו מאש.

שום דבר מהדברים האלה אינו רלוונטי בתלונה על אלימות שוטרים, או כל תלונה פלילית. ולכן - לחזור לעניננו המקורי - העובדה שלא הוגשה תביעה על רמיסת התפילין, מהווה אינדיקציה מצוינת לכך שהארוע לא היה ולא נברא. אבל אי הגשת תביעת דיבה. (או בהרבה מקרים כל תביעה אזרחית אינת אינה מהווה אסמכתא כזאת)

ישן 19-08-2005, 14:11

אם כן, אני חוזר בי מהטענה לגבי הדמיון הזה, אך לא מהטענה המקורית :)
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "שיעור קצר. (ארוך אני אתן רק בתשלום... :) )"

קודם כל נעיר, שהמשפט האזרחי(באופן שבו תיארת אותו, לפחות) נשמע לי כמו הליך הזוי:
הנתבע ששפך רפש באופן פומבי ללא כל עדויות, רשאי להשתמש בתביעה כגנדו באמצעי
להשגת עדויות מהתובע על הרפש ששפך עליו?! כנ"ל החיסיון המטורף, שמאפשר לשני
הצדדים להשתמש במשפט כהייד-פארק למטרות רפש וזוהמה - גם זה הזוי לגמרי, לדעתי.

בכ"א, הדמיון שהצגתי אינו קיים, ככל הנראה, אך עדיין איני חוזר בי מהטענה הפשוטה, שהיא
הייתה הטענה המקורית של יוסי - מדובר במצב שבו אין למתיישבים הוכחות חותכות, ואפילו
לא שברי הוכחות, אלא רק את המילה שלהם לגבי כך שהתייחסו אליהם באלימות. אין זה נשמע
בלתי סביר לאזניי, ולמעלה גם כתבתי מדוע, בהתחשב במסיבות התקופה האחרונה, אני כן
מסוגל להאמין לטענותיהם.

נערך לאחרונה ע"י AlexKarpman בתאריך 19-08-2005 בשעה 14:40.
ישן 19-08-2005, 15:13
צלמית המשתמש של Big Joe

לא. זה לא הרציו בכלל
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "אמת. עם אמונה אין מתווכחים, אבל..."

מה שצפיתי בו, אינו מוכיח שמה שלא צפיתי בו לא התרחש. אבל מה שצפיתי בו הוכיח ללא צל של ספק שעבודת ההכנה שנעשתה עם הכוחות המפנים הייתה פשוט יוצאת מן הכלל. מאות ואלפי חיילים ושוטרים, עמדו בסבלנות וסובלנות על אנושית מול פרובוקציות קשות, חלקן אלימות ממש, והם לא נשברו והם לא אבדו את הראש. (אנילא יודע אם ראית את קצין מג"ב הראשון שעלה לגג ולעיני המצלמות שפכו בפניו צבע מטווח אפס כמעט, והוא ניגב את פניו - ולא הגיב.)

לאור זאת בלתי סביר בעליל, שארוע כל כך קשה התחולל במקום כלשהו. כמו שאמרתי, אם היו אומרים ששוטר אחד או אחדים, הורידו כאפה לפרחח צעיר - לא הייתי מזדעזע או מתעלף. אבל לדרוך על תפילין, ולקרוא לאזרחים נאצים, זה כל כך מופרך שזה דורש מצד אחד הוכחה, ומצד שני מי שקזה קרה לו היה צריך לעמוד בשער בת רבים להזעיק את כל העולם. אבל זה לא קרה, והידיעה הביזארית שקעה למעמקי הסרבר של ערוץ 7, כנראה לפולדר השקרים שלהם...

ישן 19-08-2005, 17:12
צלמית המשתמש של Big Joe

בקיצור הכל קשקוש. אתה לא מסוגל לדון בנושא אחד בלי להביא את כל המשפחה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן לתאר התנהגות קיצונית כהוכחה לאפשרות שהתנהגות כזו תינקט, זה מחוז רחוק...:)"

הדיון שלנו אינו על אסוציאציות מהשואה. הוא על כך האם אדם מטיח בפניו של רעהו, בסערת רגשות, ובעת כעס שהוא "נאצי". מכיוון שאתה מוכרח להתווכח, ואתה לא מצליח להשיב על שאלות ממוקדות, אז אתה מביא את כל עולם האסוציאציות ואשתו לויכוח.

אז אני אסגור עניין מבחינתי. לא היה שום חייל ושוטר שאי פעם עשה כדבר הזה. לא היה שום מקרה בארץ לפחות ב-20 השנים האחרונות שמישהו תלש תפילין מראשו של מישהו ודרך עליהם. נעולם לא עברו אנשי כוחות הבטחון אינדוקטרינציה כל כך מקצועית להתנהגות של סובלנות ואי אלימות כמו הפעם. כל העדויות הן שחינוך הזה (ברמה של "אילוף") הצליח. לאור זאת אני חושב שהסיפור של ערוץ שבע הוא עורבא פרח, ומקומו יכירנו ע"י סיפור הפלוטוניום.

אין לי שום בעיה שתמשיך להתבזות ולהגן בלהט על כל צ'יזבאט של ערוץ 7.

אני סיימתי.

ישן 19-08-2005, 17:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
רחמנות. בשבוע שעבר נלחמת נואשות להוכיח שקר שלהם, וכשלת. כעת אתה משחזר?:)
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "בקיצור הכל קשקוש. אתה לא מסוגל לדון בנושא אחד בלי להביא את כל המשפחה"

כמה מיילים שיגרת לכל העולם, ולא הוכחת דבר. כעת אתה מנסה לטעון שאנשים שמזוהים בשמם,
מפיצים שקרים נגד מג"ב, והאמת שכלום לא ישכנע אותך.
אם יפנו למח"ש, תגיד שהם משקרים (הסיכוי שמח"ש יקבלו תלונה לא מצולמת של ימנים על אלימות
שוטרים, היא אפס - יש פצוע ראש בבי"ח סורוקה משלשום בלילה. האם נפתחה חקירה של מח"ש?...),
ואם לא יפנו, תראה בזה הוכחה שלא קרה כלום (תוך הסתמכות על התקדים שאני נתתי לך לגבי
בומרנג, שפתאום נוח לך - למרות שכאן דווקא הוא לא מתאים, בהתחשב בהיכרות של הימין עם גופי
הפרקליטות...).
האינדוקטרינציה לסובלנות שאתה מבשר לנו עליה, היא בולשיט. למעשה לימדו אותם דווקא כן לחפש
את האקשן, ועלמי שראה את הדיווחים מהתרגילים, יודע זאת. הם, מיוזמתם, פעלו במתינות ראוייה
(למעט חריגים - שאתה כמובן לא מודע לקיומם, כשהם מכים יהודים ולא ערבים...).

טוב מאוד שסיימת. בדר"כ אתה מסיים אחרי שנסתתמות טענותיך...
ישן 18-08-2005, 22:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

בטח , כוחות בטחון שמגרשים מתנחלים הם לא סתם כוחות בטחון
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני לא מאמין אפילו למילה אחת!"

הם קדושים

אגב , מרבית כוחות הבטחון לא היו מעוניינים כלל בפינוי הזה , אלה שהשתתפו בו עברו חוויה מעצבת , על סף שטיפת המוח של הרצאות בלתי פוסקות מצד אנשי צבא ואזרחים וגם כך לא יכלו לעצור בעצמם ובכו . מרבית המפנים בקו הראשון היו אנשי קבע ומשטרה שיש להם מה להפסיד . גם רבים בקצונה הבכירה לא היו מעוניינים בו . לצערי הם שימשו כחברת כוח האדם של שרון והצליחו להוציא מכך את המיטב . כל הכבוד לכוחות הביטחון ששמרו על איפוק , אבל אין קדושה שבמעמד הזה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-08-2005, 22:08
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טוב, משמח לראות שיש סיטואציה שגורמת לך להכללה חיובית על כוחותינו...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני לא מאמין אפילו למילה אחת!"

רק חבל שכמו כל הכללה, גם היא לא נכונה...
בין רבבות האנשים שמבצעים את פקודות האתרוג, ישנם המוני אנשים נפלאים, אבל ישנם גם חארות
פה ושם (כמו בכל קבוצה שמונה רבבות).
לחשוב שבלתי אפשרי שמג"בניקים יכו ויפגעו באנשים, היה יכול להיות נחמד, לו האמנת שכל סיפורי
הערבים על אלימות כוחותינו במחסומים, היא בדותה - ואני חושב שאינך סבור כך...

ג'ו, איני צריך שתודה בסגידה.אנחנו יודעים למי אתה סוגד, ושוטרי מג"ב אינם מבין אלה (למעט בימים
שבהם הם מבצעים את פקודת העקירה). נקווה שקדושתם תישמר בעיניך, גם כשיעמדו מול הסבתא של
טומאש ברפיח (שכן אז טומאש מצא פגמים בקדושה...).
ישן 18-08-2005, 22:36
  כלב טוב כלב טוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.02
ודאי שאין הצדקה
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אז אתה טוען שיש הצדקה ?..."

אם הסיפור הזה נכון, אזי מדובר בנבלות.
אין לקרוא למתנחל "נאצי" ולא משנה אם הוא תושב המקום או שב"ח.
גם הסיטואציה הקשה, המניפולציות, האלימות והלוחמה הפסיכולוגית שהפעילו המתנחלים על החיילים (תוך ניצול העובדה שאסור היה להם להשיב) - אינה מהווה הצדקה לאמירה נפשעת שכזו.

כל מה שעשיתי זה פקפוק (ענק) באמיתות ההודעה.
פשוט ציינתי את הסטטיסטיקה הפשוטה.
כל כך הרבה פעמים ראיתי מתנגדי התנתקות מכנים חיילים ושוטרים בתואר "נאצי" ולעומת זאת, לא ראיתי ולו פעם אחת שוטר או חייל מכנה בתואר הזה מתנגד התנתקות.

לאור זאת, אתה מבין למה אני נוטה לפקפק (וזה בלשון המעטה) באמיתות הידיעה.
ישן 18-08-2005, 23:02
צלמית המשתמש של charly
  charly charly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.02
שפוך חומצה על חיילים....
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי יוסי בכינור שמתחילה ב "הצדיקים ניצלו את זכותם הדמוקרטית"

אפילו להתיז טרפנטין או רק לזרוק בקבוקי קוקה קולה על חיילות, זה חוקי?
לא להתפנות ממקום שהכנסת החליטה בחוק לפנותו והבג"ץ אמר את דברו בנושא זה חוקי?
איך בדיוק מתנהגים לעברייניים בשיטה שלך?
פשוט מסיתים וממציאים בדיות (או לפחות מספרים רק חלק מהאמת)
אני מניח שהתיאור מוגזם אם לא מופרך.
אני גם מניח שהייתה פרובוקציה מצד המתנחלים שגרמה להתנהגות החיילים לאלימות מתגוננת (בסופו של דבר הכשירו אותם להתאפק מעבר לגבולות האפשר).
אגב, גם החיילים ברובם יהודים ואם שואלים אותי אני מעדיף יהודים שומרי חוק על יהודים שומרי הלכה.
החוק הוא למעשה האמנה המאפשרת לנו לחיות ביחד במדינה אחת.

אנחנו עושים היום את המחר
מחר אנחנו נעשה את האתמול

ישן 19-08-2005, 18:21
  תפוח בדבש תפוח בדבש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.05
לא יכו להיות -כשל לוגי בידיעה עצמה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסי בכינור שמתחילה ב "מגבניקים לקחו תפילין מראש רב, זרקו על רצפה, דרכו עליהם, אותם, וקראו 'נאצים'"

הרב דב זינגר ואיתי וולפסון בבית כנסת ספרדי?? אין חיה כזו. זה מעיד על השקר המובנה בתוך הסיפור.

תשמעו סיפור משלי:
אוניה נטרפה וכל נוסעיה טבעו להוציא ניצול יהודי אחד.
האיש הגיע בשחייה לאי שומם, ונשאר על האי לבד 20 שנה. לאחר 20 שנים הגיעה סו"ס ספינה לקרבת האי, האיש הדליק מדורה כמו בסרטים, ומשלחת הצלה יצאה אליו בסירה.
כשהיגיעו לאי ראו שהיהודי בנה שני בתי כנסת. שאלו אותו- למה שני בתי כנסת?? הצביע האיש על אחד מהם ואמר - פה אני מתפלל שלוש פעמים ביום. ולשם מה השני?? שאלו אותו?? והאיש ענה :" כף רגלי לא תדרוך בו!!"
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר